poster

Columbo: Rozbouřené vody (TV film)

 • USA

  Columbo: Troubled Waters

 • Slovensko

  Columbo: Rozbúrené vody

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 1975, 93 min

Režie:

Ben Gazzara

Producenti:

Everett Chambers
(další profese)
 • cheyene
  ****

  Tato epizoda se poněkud vymyká. Hned na začátku vidíme Columba, jak chvátá na loď (nikoliv člun, poručíku :-)) a vražda se odehraje za jeho přítomnosti. Ve stejný čas na stejném místě. Na lodi, která pluje do Mexika. Poručík odložil svůj typický baloňák, dokonce i sako zde svlíká a v nedopnuté košili (zejména té, kterou má na konci) vypadá neskutečně frajersky. Charismatický vrah Robert Vaughn si připravil dokonalý plán, ovšem Columbo je pozorný i na dovolené a jen tak něco mu neunikne. P.S. Susan Damante je v roli sestřičky velmi pěkná :)(30.8.2011)

 • Godhaj
  ****

  ,,Moje žena to vyhrála v tombole společnosti Božího jména, takže to mám zadarmo.“ Toto setkání se svérázným poručíkem mě obzvlášť potěšilo a vlastně ani nevím proč. Možná proto, že tento díl je takový ten nejtypičtější. Poručíkovo vyšetřování, šikanovaný vrahoun, všemožné vtipné odbočky k paní Columbové i závěrečná finta na vraha, to vše bylo dávkované a zpracované přesně podle mého gusta. Změna prostředí z luxusních vil na luxusní zámořskou loď (nebo člun :D) této epizodě rozhodně prospěla. Celkově vzato jde rozhodně o jednu z lepších Columbových epizod.(26.10.2015)

 • Anderton
  ****

  Veľmi príjemná atmosféra, spoločne s Mexickou časťou najexotickejší diel. Vrah to má znova pekne premyslené, je vhodne obsadený a chudákovi poručíkovi trochu skazí dovolenku s manželkou, ktorej hlavná predstaviteľka nezaťažila producentov žiadnymi platovými výdavkami ani tentokrát. Trochu zamrzí Sherlockovský improvizovaný záver, ktorý nepatrí medzi najvydarenejšie, svoju usvedčujúcu úlohu ale splní.(27.8.2012)

 • PeteBuck
  ****

  Výborná časť. Stane sa vražda na výletnej lodi a lež pristane, Columbo má vraha. Tento diel spomínajú v inom dieli, kde Columbo skysne v Mexiku a musí riešiť vraždu zamestnanca slávneho matadora. Tú ženskú mi veľmi ľúto nebolo. S každým manipulovala a myslela si, že môže zájsť, kam chce. No, prerátala sa. A Columbo, ktorý si stále mýli pojem loď a čln, tak to bola sila. A keď ho zobudili a ospravedlňoval sa, že jeho žena keď si vypije, tak sa rada baví, tak to som skoro zletel z kresla od smiechu.(30.3.2014)

 • Allan
  ***

  Slizký potenciál Roberta Vaughna v roli hlavního záporáka nebyl ani z poloviny dobře využit. Poručík Baloňák má opět navrch od prvního okamžiku, kdy uviděl tělo oběti. Pointa tohoto odhalení byla mimořádně debilní (zvláště peříčko pode dveřmi, které otevře cestu k celému případu). Navíc poručík byl v tomto dílu na výletní plavbě se svou manželkou, která nám však jako obvykle zůstala utajena (tedy kromě informace, že má tmavé, nahoru vyčesané vlasy).(23.1.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace