Fotbal nemá logiku (S01E06) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2016, 55 min

Přestože už se náš polda divil v tomto dílu jen holkám - fotbalistkám a na ostatní běžné věci si už asi zvykl, přece jen ještě občas zasrší vtipem. Pohodová kriminálka, která opět neurazila, byť rozuzlení přišlo znovu tak trochu samo. Děj na služebně byl dnes, až na hodnocení mobilní internetové generace, nejslabším článkem dílu.(27.11.2016)

• Jara.Cimrman.jr

"Stejně to hrajou jenom z trucu, že chlapi líp vařej." Tak tohle Břízovo zhodnocení ženského fotbalu, a sexuální vršovické derby bohemáka se slávistkou, byly jedinými pozitivními body v případu zavražděné fotbalistky. Jinak totiž Bříza posílal lidi na vazbu s takovou razancí, že by snad i divák mohl podlehnout iluzi, že na to má právo. Nemá, ale to je jedno. Navíc jeho souboje s psycholožkou začínají být dost jednobrdové a pokus zbavit ho odznaku, koltu a Volhy zase poněkud trapný.(28.11.2016)

• EddieIron

No tak tohle byl teda děs! Jak se mi to prozatím celkem líbilo, tak teď to naprosto zazdili. Policajt posílá zadrženého do vazby /!/, týpek v hospodě vypisuje kurzy a nikomu to nevadí /!/, sází se tam na ženský fotbal, který navíc není ani ligový /!/ a k dovršení všech pitomostí tam zní pokřik "Zelenobílá síla" /!!!/, což nemohl vymyslet nikdo, kdo někdy chodil na český fotbal! Fujtabl vespolek!(28.11.2016)

"VŠECHNO ŘEŠÍTE PŘES MOBIL. KDYŽ VÁM DOJDE BATERKA JSTE V LOJI. ZTRACENÁ GENERACE." Tož za tuhle trefnou a pravdivou poznámku dávám dnes jednu hvězdu navíc a musím uznat, že si mě ten šovinistické a politicky nekorektní dinosaurus Matásek postupně celkem získal. Na to, že je to výplod komerční telky je to vlastně výborný komediálně kriminální seroš.(27.11.2016)

Super hláška "VŠECHNO ŘEŠÍTE PŘES MOBIL. KDYŽ VÁM DOJDE BATERKA, JSTE V LOJI. ZTRACENÁ GENERACE." je pravdivé zhodnocení mobilní internetové (de)generace. Kromě střetu opět s něčím moderním, i když v tomto případě nepotřebujete 20 let v kómatu, ale stačí pouze nějaký misogynik, i když role Matáska má ženy ráda :-). Řešený případ poměrně dobrý i přes nesrovnalosti s právy policisty - kriminalisty.(30.11.2016)