Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V šatně ženského fotbalového klubu najdou mrtvou jednu z nejlepších hráček a velký fotbalový talent. Zatímco poručík Bříza si pořád nemůže zvyknout na to, že dneska i ženy hrají fotbal, vyšetřování se soustředí na manažerku konkurenčního klubu. Michal s parťákem Andrejem však postupně odhalují, že zavražděná kromě nepříjemností spojených s přestupem k jinému klubu, řešila i krizi v manželském životě. Okruh podezřelých a seznam motivů k vraždě se tak nečekaně rozšiřuje. Kromě toho ale musí Michal vyřešit daleko větší problém - doktorka Hošková konečně ztratila trpělivost s jeho samolibým a sebestředným přístupem a nedoporučila ho k další práci u policie. Jak to Michal zvládne, když je přesvědčený, že Hošková musí podlehnout jeho šarmu, když on bude chtít? A jak si Michal vyřeší svůj vztah ke ženskému fotbalu? (TV Prima)

(více)

Recenze (13)

Pedross800 

všechny recenze uživatele

"VŠECHNO ŘEŠÍTE PŘES MOBIL. KDYŽ VÁM DOJDE BATERKA JSTE V LOJI. ZTRACENÁ GENERACE." Tož za tuhle trefnou a pravdivou poznámku dávám dnes jednu hvězdu navíc a musím uznat, že si mě ten šovinistické a politicky nekorektní dinosaurus Matásek postupně celkem získal. Na to, že je to výplod komerční telky je to vlastně výborný komediálně kriminální seroš. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Stejně to hrajou jenom z trucu, že chlapi líp vařej." Tak tohle Břízovo zhodnocení ženského fotbalu, a sexuální vršovické derby bohemáka se slávistkou, byly jedinými pozitivními body v případu zavražděné fotbalistky. Jinak totiž Bříza posílal lidi na vazbu s takovou razancí, že by snad i divák mohl podlehnout iluzi, že na to má právo. Nemá, ale to je jedno. Navíc jeho souboje s psycholožkou začínají být dost jednobrdové a pokus zbavit ho odznaku, koltu a Volhy zase poněkud trapný. ()

Reklama

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přestože už se náš polda divil v tomto dílu jen holkám - fotbalistkám a na ostatní běžné věci si už asi zvykl, přece jen ještě občas zasrší vtipem. Pohodová kriminálka, která opět neurazila, byť rozuzlení přišlo znovu tak trochu samo. Děj na služebně byl dnes, až na hodnocení mobilní internetové generace, nejslabším článkem dílu. ()

Luk Skywalker 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Super hláška "VŠECHNO ŘEŠÍTE PŘES MOBIL. KDYŽ VÁM DOJDE BATERKA, JSTE V LOJI. ZTRACENÁ GENERACE." je pravdivé zhodnocení mobilní internetové (de)generace. Kromě střetu opět s něčím moderním, i když v tomto případě nepotřebujete 20 let v kómatu, ale stačí pouze nějaký misogynik, i když role Matáska má ženy ráda :-). Řešený případ poměrně dobrý i přes nesrovnalosti s právy policisty - kriminalisty. ()

EddieIron odpad!

všechny recenze uživatele

No tak tohle byl teda děs! Jak se mi to prozatím celkem líbilo, tak teď to naprosto zazdili. Policajt posílá zadrženého do vazby /!/, týpek v hospodě vypisuje kurzy a nikomu to nevadí /!/, sází se tam na ženský fotbal, který navíc není ani ligový /!/ a k dovršení všech pitomostí tam zní pokřik "Zelenobílá síla" /!!!/, což nemohl vymyslet nikdo, kdo někdy chodil na český fotbal! Fujtabl vespolek! ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama