Alibi na míru (S01E07) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2016, 55 min

Díl od dílu lepší. Břitký humor, dokonce už i slušná i když ne příliš nápaditá zápletka a slušně vyvíjející se dialogy. Matásek je super, jeho parťák se také trochu zahřívá. Za mne 80%.(6.12.2016)

Vlastně proč ne.... navíc v dalším díle, je už zase vše v relativním normálu.(12.12.2016)

• Jara.Cimrman.jr

"Žiješ si na vysoký noze. Zdražili ti gel na vlasy?" Hulvát Bříza tentokrát vystopoval vyděrače, vyléčil psycholožku, znevěrohodnil agenturu na nevěru a ještě odhalil oboupohlavního vraha. Bravo. Jen to byla taková nepříliš zábavná rutina, kterou ozvláštňovalo jen to Břízovo hulvátství. A to nemyslím jako lichotku. Už by ho měl někdo praštit utrženým stěračem z jeho Volhy, aby se probral.(5.12.2016)

Už jsem si zvykl, že je tento seriál více komedie než kriminálka a dívám se na něj rád. Ani tento díl mě tedy nezklamal, byť se mi nelíbilo, jak se obrátily role psycholog-pacient.(7.12.2016)