Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladá pracovnice seznamovací agentury je někým vyhozena z okna a umírá. Michal s Andrejem zjišťují, že agentura organizuje klientům milostné schůzky a následně poskytuje neprůstřelné alibi. Vrahem může být nespokojený klient stejně jako podvedená manželka. Podezření vyšetřovatelů ovšem způsobuji také nepřehledné vztahy v agentuře. Detektivové Michal s Andrejem odhalují pozadí toho, co na první pohled vypadá jako obyčejná rutina. A jak předpokládají, naplňuje se rčení: s čím kdo zachází, s tím také schází. Dokáže při tom Michal obstát i ve chvíli, kdy je potřeba, aby on byl psychickou oporou doktorky Táni Hoškové? A najde v sobě sílu, aby toleroval vztah své dospělé dcery, i když to pro něj bude velká zkouška? (TV Prima)

(více)

Recenze (5)

Bozvav 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Díl od dílu lepší. Břitký humor, dokonce už i slušná i když ne příliš nápaditá zápletka a slušně vyvíjející se dialogy. Matásek je super, jeho parťák se také trochu zahřívá. Za mne 80%. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Žiješ si na vysoký noze. Zdražili ti gel na vlasy?" Hulvát Bříza tentokrát vystopoval vyděrače, vyléčil psycholožku, znevěrohodnil agenturu na nevěru a ještě odhalil oboupohlavního vraha. Bravo. Jen to byla taková nepříliš zábavná rutina, kterou ozvláštňovalo jen to Břízovo hulvátství. A to nemyslím jako lichotku. Už by ho měl někdo praštit utrženým stěračem z jeho Volhy, aby se probral. ()

Reklama

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už jsem si zvykl, že je tento seriál více komedie než kriminálka a dívám se na něj rád. Ani tento díl mě tedy nezklamal, byť se mi nelíbilo, jak se obrátily role psycholog-pacient. ()

dyfur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

....takže Michalova dcéra Míša začala chodiť s Andrejem-už sa to dozvie i Michal.....doktorka Táňa sa rozišla s priateľom a Michal jej dáva psycho-terapiu - len to :) ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama