Reklama

Reklama

Rok 1955. Poušť v Nevadě. Manželé Jonesovi chráněni antiradiačním očkováním jsou vystaveni v experimentálním úkrytu výbuchu atomové bomby. Za to vše dostávají 10.000 USD. Krátce nato se stávají rodiči. Pouze o několik dní později oba zahynou v plamenech ohně neznámého původu. Rok 1989. Jejich syn Sam (Brad Dourif) oslavuje své třicáté čtvrté narozeniny ve společnosti atraktivní Lisy (Cynthia Bainová)... (Fine Production)

(více)

Recenze (17)

Han22 

všechny recenze uživatele

Tohle není nejlehčí a nejobjektivnější hodnocení. Hooper nebyl v 90. letech ve formě, Živá pochodeň je tudiž poměrně velká nuda. U Dourifa v hlavní roli zas člověk ví, že to nakonec bude psychopat a těch ohnivých efektů zas tak moc není a je vidět, že jsou vlastně dost mizerně udělané. Jenže kdysi to byl v rámci pátečních hororů na Nově kult a dodnes ty scény tryskajícího a neuhasitelného ohně z lidského těla mají něco do sebe. Takže dávám nostalgickou trojku, ale vidět to dnes prvně, dostane to míň. PS: Sežeňte si verzi s titulky, ten dabing je OTŘES! ()

Hapretor odpad!

všechny recenze uživatele

Kolosální píčovina. Absolutní nuda. Do nebe volající trapárna. Totálně nesympatičtí herci. Nijak hezké herečky. Navíc jsem film viděl v absurdně zmrveném dabingu. Dějově zcela mimo - spoustu blbostí a nedotažeností. Jedno z nejhorších - NE - nejhorší béčko - ne-li "žetko", které jsem kdy viděl!!! God, save my movie soul! ()

Reklama

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Toba Hoopera mám zafixovanýho jako režiséra kultovního TMMP a neméně povedených snímků jako POLTERGEIST, SEŽRÁNI ZAŽIVA, PANOPTIKUM a mě osobně se líbil i TMMP 2. Na svým kontě má ale i hodně špatných filmů. Mezi který řadím nedávno viděný DĚS V PRÁDELNĚ. A po dokukání tam můžu zařadit i tenhle kousek. Nuda. Někdy až trapnost. Zklamání. ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Zajímavý nápad na film. Atomová rodinka má synka, jenže synek je poněkud žhavý a rodiče si ho moc neužijí a on chudák padne do rukou zase těch mocných co jim jde jen o to jak z něj udělat dokonalou zbraň. Jenže po mnoho letech kdy se nic neděje se Sam začíná měnit a vše okolo spálí ,ale on neví co si má počít a nikdo mu nechce pomoc ani jeho dívka , která je vlastně jen nastrčená, ale je stejná jako on. Ted už se stačí jen usadit a vyndat špekáčky a opékat, ale bacha ať se Sam nenaštve nebo si opeče i vás. Celkem povedený film s dobrým koncem což mám rád. ()

montel odpad!

všechny recenze uživatele

V roce 1955 jsou manželé Bellovi podrobeni experimentu při výbuchu jaderné bomby. Po tomto incidentu se jim narodí syn David (Brad Dourif), ale rodiče po třech letech záhadně uhoří. Když už je David dospělí začne na něj působit podivné samovznícení, díky kterému umírají Davidovi nejbližší. Zákeřná nemoc jej dovede až k vrahům jeho rodičů a David využije své neobvyklé schopnosti k hrůzné pomstě...Hrozné herecké výkony, hloupý děj a debilní český dabing. To vše přispělo k tomu, že jsem to tak tak dokoukal. Lepší hodnocení si to bohužel nezaslouží. 10% ()

Galerie (24)

Zajímavosti (4)

  • Prvá verzia scenára bola napísaná za 3 dni. (beso74)
  • Film sa natáčal 8 týždňov. (beso74)
  • Auto, na ktorom vo filme jazdí Sam (Brad Dourif), je Studebaker Champion Starlight Coupe z roku 1951. (beso74)

Reklama

Reklama