Reklama

Reklama

Život je večírek

  • USA Life of the Party (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Čerstvě rozvedená čtyřicátnice Deanna se po 23 letech manželství rozhodne konečně získat titul a nastoupí na vysokou školu, kde studuje její dcera... Melissa McCarthyová je scénáristkou, producentkou i hlavní hvězdou této komedie o návratu do školních lavic. Když ji manžel nečekaně opustí, dlouholetá oddaná hospodyňka Deanna (McCarthyová) se místo smutku zaměří na vlastní sebezdokonalení a rozhodne se vrátit zpátky na vysokou školu. A tak skončí ve stejné třídě jako její dcera, která však matčino nadšení příliš nesdílí. Zatímco se bezhlavě vrhá vstříc studentskému životu, stále uvolněnější Deanna – nyní Dee Rock – se oddává svobodě, zábavě a užívá si se členy studentského bratrstva po svém. Nakonec se jí v posledním ročníku navzdory všem očekáváním podaří najít své pravé já! (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (40)

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Já věděl, že Melissa nezklame. Její postava ženy středního věku, která se s rozvodem a krizí středního věku vyrovná tím, že nastoupí na výšku, podmaní si spolužačky své dcery a jejího spolužáka začne píchat, je sice trochu mimo, ale pobavilo to. Dost se mi zamlouvaly vedlejší role spolužaček, hlavně spolužačka po kómatu mě hrozně bavila. 3.5* ()

ARI50 

všechny recenze uživatele

Rozvod dokáže udělat divy, ale vrátit se na školu je bláznivý nápad. Mohla to být skvělá komedie ale s mámy jsem myslel že chytnu křeč do celého těla, protože tenhle výkon byl otřesný katastrofa. nedalo se vůbec poslouchat co jí leze z huby natož se na ni dívat, takhle zahodit šanci na skvělou komedii.Herečky ze školy se taky vybraly asi v rychlovce velká škoda zahozeného filmu. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Jen průměrný haha výcuc ze všech spřízněných študáckých kampusáren. A rovnou směle dodávám, že mohlo být tisíckrát hůř. Pokud si libujete ve vytlačování smíchu, zde se vám léta praxe budou obzvláště hodit. Scénář moc vtipů nehodí. Ben Falcone nepatří zrovna k těm režisérům, kteří by z rutinního scénáře, spáchaného vlastní rukou, uplácali super biják. Je skutečným manželem hvězdy filmu Melissy McCarthy a nenapadlo ho nic jiného, než ji v jejím středním věku poslat na univerzitu, připravit tak relativně zábavný generační střet. Kdyby Falcone uměl psát scénáře a patřičně režírovat, dejme tomu, že by ten jeden jediný nápad i komediálně obstál. V jeho provedení má ale film zastaralou a až příliš jednoduchou filmovou řeč, avizované párty jsou (interiérově) jak z druhořadého sitcomu a naprosto neomylně divák predikuje vývoj filmu i postav. Každý vtip je stonásobně natahován a Melissou je zdlouhavě a do úmoru okomentován, přitom se najde pár scén, co mají celkem dobré komediální zabarvení i potenciál. Film je standardně přisprostlý, sice zde dojde k milostnému vzplanutí mezi přestárlou studentkou a studentem, ale sexuálně je na tom film nulově. Je totiž přístupný. Takže se na pohoršující a nemravné scény nemusíte těšit. Komedie "Jsem božská" neměla vůbec nic, tahle má alespoň Christinu Aguileru. Že o tom píšu, Melissa McCarthy spadá u mě do stejného komediálního ranku jako Amy Schumer, která má přece jen o chlup ambiciozněji vyvedené komedie. McCarthy je na tom podstatně hůř, pokud jde o tvorbu, v níž spojila síly se svým manželem. Zde můžeme být rádi, že to vytáhli na průměr. Směle tedy mohu tento komediální počin označit za ten nejlepší, jaký vzešel z jejich společné stáje. Vzhledem k tomu, že do toho spadá "Tammy" a "Šéfka", není to žádná velká kvalitativní výhra, ale jen menší posun k tomu snesitelnějšímu. 5/10 ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Melissa McCarthy je jedna z mála hereček, kterou mám rád kvůli tomu jak hraje nikoli kvůli tomu jak vypadá. Její humor mi sedí a zde jsem se párkrát slušně zasmál ( Prezentace, tanec). Má to i celkem originální námět, je to z prostředí školy, což mě nikdy neomrzí, takže fajn jednohubka za lepší 3. 65% ()

silentname 

všechny recenze uživatele

"Life Of The Party" je vo svojom jadre podľa mňa veľmi schopnou komédiou. Má srdce na správnom mieste, sústredí sa na správne momentky, vie podať svoj príbeh a napriek tomu, že naznačí aj nejaké tie klasické klišé a stereotypy tak sa na ne nesústredí a nie je vôbec deprimujúci. Napríklad si povedzme, že Deana je frustrovaná z toho, že sa jej manžel s ňou rozvádza. Ale súčasne sa na to nesústredí moc. Takisto tu máme nejaké tie školské krásúňky, ktoré budú protivné, ale tiež sa na ne film moc nesústredí. Film zbytočne nerieši klišé ani nejaké zbytočnosti. Namiesto toho sa posúva tam, kde by sa sústrediť mal. A to je skutočnosť, že Deana je na škole so svojom dcérou. Snaží sa učiť, byť so svojou dcérou a jej kamoškami, ktoré ju prijmú ako rovnocennú a musím povedať, že všetky mi boli veľmi sympatické. Melissa McCarthy je tu skvelá ťahúňka, jej dcéra je zlatá, jej kamošky sú zlaté, jej spolubývajúca na izbe je perfektná. Akurát si myslím, že ju mohli trošku viac vypracovať. A čo by som ešte filmu osobne ubral by boli niektoré monológy. Občas ich tam bolo moc. A aj keď to trošku ukazovalo charakter Deany, tak nemám pocit, že by sme tam občas potrebovali toľko monológov. A potom čo filmu ešte neodpustím je jedna otravná a stupídna montáž, kde počas hrania modernej muziky, potrebujú zdemolovať miestnosť pre svadobnú hostinu v spomalených záberoch. Toto fakt nemusím v komédiách a tu to funguje rovnako mizerne. Ale musím sa priznať, že som rád, že som film videl, čo sa o mnohých iných komédiach nedalo povedať. Malo to srdce, bolo to milé, sústredilo sa to na správne veci a výsledne to v mojich očiach funguje. Hodnotenie: B ()

Galerie (44)

Zajímavosti (3)

  • Rodičia Deanny (Melissa McCarthy) sa volajú Sandy a Mike. Rodičia herečky Melissy McCarthy sa v skutočnosti volajú rovnako. (Astonko)

Související novinky

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

23.02.2019

Zlaté maliny (v angličtině zkráceně Razzies) jsou ocenění za nejhorší filmy roku, které jsou každoročně „slavnostně“ udíleny den před Oscarovým ceremoniálem. Letošek pak nebyl výjimkou a byť nás ty… (více)

Reklama

Reklama