Reklama

Reklama

V mysteriózním thrilleru se skupina studentů medicíny snaží získat odpověď na otázku, zda existuje život po smrti. Opakovaně se dostávají do stavu klinické smrti, avšak stále nebezpečnější experimenty si na každém z nich vybírají svou daň... (Falcon)

Videa (6)

Trailer 1

Recenze (257)

Othello 

všechny recenze uživatele

Původní Flatliners nebyla ze scénáristickýho hlediska sice taky žádná party hard, ale postavám jsme mohli věřit jejich sebedestruktivní zanícenost z potřeby sobeckého poznání, čemuž ještě dopomáhala stylizovaná, hyperaktivní režie rozjetého Schumachera, která celou zápletku umístila do opuštěných gotických interiérů a tichých ulic hostilního města chvíli před nespecifikovanou apokalypsou. V remaku si banda rozmazlených děcek působí klinickou smrt, aby jim to šlo líp ve škole, zatančili si, zapíchali nebo PEKLI DOMÁCÍ CHLEBA! Zájem o osudy těchto povrchních, bezcharakterních bytůstek, nehledě na spoustu neinovativních lekaček a strašáků, jsou samozřejmě úplně na bodu nula a film nic jinýho nemá. Ani ten vizuál, který z původních Hráčů dělal to, proč si jej alespoň někdo pamatuje. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Trochu rozťahané, málo strašidelné, ale aspoň celkom zaujímavé. Pár divákov síce z kina odišlo, no až také hrozné to nebolo. V prvej hodine vlastne prebiehali všetky tie experimenty, čo by sa zišlo o niečo skrátiť, ale prežijem. Potom sme prešli na duchársku časť, ktorá bola o niečo lepšia, mala celkom vydarenú atmosféru a aj pár ľakačiek sa vydarilo. Akurát že sa našim hlavným hrdinom akosi nechcelo umierať, čo je na škodu. V závere už film začal strácať dych a koniec je pre mňa úplne neuspokojivý. Sklamaný však nie som, keďže som to čakal. ()

Reklama

cheyene 

všechny recenze uživatele

Vzhledem k tomu, že jsem neviděl snímek z roku 1990, nejsem zatížen očekáváním, nutkáním srovnávat ani předsudky a hodnotím tedy čistě dojmy z tohoto zpracování. Hráči se smrtí mají zajímavý námět, ucházející dávku napětí i hororových prvků. Čas u tohoto počinu rychle utíká a příjemně se sleduje, neboť je divák v neustálém očekávání, co přinese každá další scéna. Herecké obsazení mi bylo sympatické a při sečtení všech kladů nemám problém hodnotit čtyřmi hvězdami. ()

dom156 

všechny recenze uživatele

Nejprve bych rád podotkl, že jsem neviděl původní film z roku 1990, ale brzy se ho budu snažit doplnit. K samotnému snímku bych uvedl, že bych film spíše rozdělil na dvě samostatné jednotky. První, kde se celý děj teprve rozbaluje, řeší se zde i klasický život mladých doktorů a občas padnou i zajímavé medicínské úvahy (malinko jsem se vrátil myslí k DR House). Poté se již hrdinové snaží na chvíli navodit smrt a prožít pár okamžiků na onom světě, z čehož poté plynou následky (jako zákon akce a reakce). Toto vše mě bavilo a byl jsem napnut, jak se to celé dál posune. Bohužel poté jsem dostal druhou polovičku, kde se cosi pokazilo. Začal nám řádit strašák (pár lekaček je dobrých o tom žádná) a poté klasická šablonka se závěrečným dějovým vrcholením. Tato spíše hororová půlka byla doslova a do písmene přehmat ve scénáři. Mně by se spíše líbilo, kdyby se děj posunul spíše než k hororu, někam k sci-fi a mohli jsme sledovat střet dvou světů. Jednoho klasického a druhého po smrti. Tohle by možná mohlo pak vydat na celý nový film, ale nebudu až moc fantazírovat. Mám velmi rozporuplné pocity a nemohu jinak než dál průměrné hodnocení a jen velmi lehounce doporučit. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Nepamätám si prvotinu, a tak už odstupom času neviem zrovnávať. Keďže som však originálu udelil štyri “puntiky”, asi som musel byť viac než spokojný. Každopádne, má to aj výhody! A to hlavne tú, že nemusím trpieť predsudkami, a takpovediac hodnotiť “nanovo”, akoby som sa so samotným námetom stretol po prvý krát. No a rezultát?? Úvod ako z komédie, akoby bolo nahováranie kolegu v podobe zabitia samého seba, odpoveďou na jednu z otázok v Mr. Beanovi. Bez vážnosti to skratka nemalo grády, a mňa v prvom momente napadlo, na akýže film som to vlastne siahol. Chvála bohu, následne si to ide akousi (za vlasy pritiahnutou) vlastnou cestou “duchariny”, ktorá vyslovene nie je žiadnou katastrofou, a tak tá tretia hviezda, bude zrejme zaslúženou satisfakciou. Dalo sa nato pozerať, bolo to celkom zaujímavé a nápadité, pričom strach by mali dostať prevažne sestričky a lekári na “áre”. Škoda, že sa človek nedočkal viac hororových pasáži, vďaka čomu by to malo väčšie grády. Takto len priemer ... a aj to zrejme slabší. ()

Galerie (48)

Zajímavosti (4)

  • Po resuscitaci Sophie (Kiers Clemons) ji Ray (Diego Luna) nese, aby urychlil útěk před úklidovou četou. V jedné scéně je Sophiina hlava na levém rameni Raye, ve druhé scéně je na pravém rameni. (BMW12)
  • Když se Sophie (Kiers Clemons) podaří oživit a blíží se úklidová četa, tak je bosá. A to i ve chvíli, když ji Ray (Diego Luna) vynáší z místnosti. Když se však o pár vteřin později objeví v garáži, tak ji Ray pořád nese, ale Sophie už má na nohou boty. (BMW12)

Související novinky

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

28.02.2021

Scenárista Ben Ripley (Zdrojový kód) před necelými deseti lety zaujal širší publikum svým originálním sci-fi s Jakem Gyllenhaalem a časovou smyčkou, od té doby se občas někde objeví spekulace o… (více)

Reklama

Reklama