poster

Hráči se smrtí

 • USA

  Flatliners

 • Slovensko

  Hráči so smrťou

 • Velká Británie

  Flatliners

Drama / Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 2017, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kenkaku
  *

  Původní film jsem neviděl, ale pokud to bylo tak mizerné jako tohle, nelituji. Prakticky čím déle film běžel, tím více šla pomyslná křivka dolů. Nejvíc co mi utkvělo v hlavě byl občas stupidně skokový střih. Prostě v nejnapínavějším se to utne a najednou jsme o několik hodin později, kde je vše zažehnáno. Dále irituje to nijak nevysvětlené (jakýmkoliv mechanismem nebo teorií) jak je možné, že se jim občas něco děje reálně. Nůž do ruky mě doslova rozčílil. A to řešení problémů... ach můj bože... "tak jo, promiň". Od filmu jsem čekal o dost víc a to nejen na základě upoutávky, ale i reputace předchůdce.(21.12.2017)

 • dom156
  ***

  Nejprve bych rád podotkl, že jsem neviděl původní film z roku 1990, ale brzy se ho budu snažit doplnit. K samotnému snímku bych uvedl, že bych film spíše rozdělil na dvě samostatné jednotky. První, kde se celý děj teprve rozbaluje, řeší se zde i klasický život mladých doktorů a občas padnou i zajímavé medicínské úvahy (malinko jsem se vrátil myslí k DR House). Poté se již hrdinové snaží na chvíli navodit smrt a prožít pár okamžiků na onom světě, z čehož poté plynou následky (jako zákon akce a reakce). Toto vše mě bavilo a byl jsem napnut, jak se to celé dál posune. Bohužel poté jsem dostal druhou polovičku, kde se cosi pokazilo. Začal nám řádit strašák (pár lekaček je dobrých o tom žádná) a poté klasická šablonka se závěrečným dějovým vrcholením. Tato spíše hororová půlka byla doslova a do písmene přehmat ve scénáři. Mně by se spíše líbilo, kdyby se děj posunul spíše než k hororu, někam k sci-fi a mohli jsme sledovat střet dvou světů. Jednoho klasického a druhého po smrti. Tohle by možná mohlo pak vydat na celý nový film, ale nebudu až moc fantazírovat. Mám velmi rozporuplné pocity a nemohu jinak než dál průměrné hodnocení a jen velmi lehounce doporučit.(9.12.2017)

 • ricci.s
  ***

  Trochu rozťahané, málo strašidelné, ale aspoň celkom zaujímavé. Pár divákov síce z kina odišlo, no až také hrozné to nebolo. V prvej hodine vlastne prebiehali všetky tie experimenty, čo by sa zišlo o niečo skrátiť, ale prežijem. Potom sme prešli na duchársku časť, ktorá bola o niečo lepšia, mala celkom vydarenú atmosféru a aj pár ľakačiek sa vydarilo. Akurát že sa našim hlavným hrdinom akosi nechcelo umierať, čo je na škodu. V závere už film začal strácať dych a koniec je pre mňa úplne neuspokojivý. Sklamaný však nie som, keďže som to čakal.(29.9.2017)

 • Pavlínka9
  **

  Proč??! Sakra, proč. Hráči se smrtí z 1990 byla moje "noční můra" v děství a ten film jsem milovala (ano - s odstupem 15ti let jsem se na něj podívala znovu a názor se změnil, ale původní zájem ponechal). Tohle je...no ne - škoda slov...Viděla jsem to před měsícem a byla jsem zklamaná. Na začátku se zadá obrovské téma, které tam chtějí řešit, ale vlastně se to ani nedokončí a řeší se tam potom úplně jiné věci. A "horror"? Ani horor to není.(30.12.2017)

 • Pavel82
  **

  Chtěl jsem dát tři a vlastně si takové horší tři noví Flatliners zaslouží. Nemají ale žádnou hloubku, atmosféru, smysl ani uspokojivý konec. Herci jsou přímo otřesní a chtěl jsem, aby co nejdřív všichni zemřeli. Ale nejdůležitější je odpustit sám sobě. Takže si odpouštím tohle špatné hodnocení a prosím, nechte raději klasiky v hlubokém kómatu. Tohle si nezaslouží.(2.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace