Daginka

Mám prostě slabost pro tydlencty vidlácký komedie. Jediný místo, kde jako domácího mazlíčka má vaše sestra šváby natřený třpytivým lakem na nehty, a kde uslyšíte: ,,Má noha nemá nic společnýho s tím, jak dokážu řídit buldozer.". Taky si můžete dát vajíčka natvrdo s náhražkou soli, kterou nosíte v ponožce u svýho černobíle pruhovanýho vězeňskýho mundúru, případně "drasmaticky změnit prinslipy"..... ()

crap

Takové smíšené pocity z této redneck mafioso podívané mám..potenciál dobrý ale nedotažený, nebo spíš přetažený? Až moc předvídatelnosti v té přemíře nepředvídatelnosti.. až moc nevyspytatelných vtípků, které ve výsledku působily ve své "jednoduchosti" spíše trapně než geniálně. Až moc "cameos", které asi měly dodat punc světobornosti, ale ve výsledku to opět byl jen slabý pokus udělat film zajímavějším. V některých chvílích jsem se až styděla za ty "zábavné" momenty, kterým jsem se nedokázala zasmát (a přitom to byl asi záměr scénáře). No, dávám 3* za Graiga, flegmouše Drivera a pěkný mustangy, ale ten zbytek si stěží zaslouží 2*. ()

MAAUZ

Tohle byla šleha! Po první pomalejší polovině se rozjel pořádnej závod. Film plnej buranskýho akcentu a těhle blbejch, pobožnejch lidí z US. Channing Tatum a Adam Driver byli skvělí. Daniel Craig mě se solenejma vejcema bavil ještě o něco více. Docela slušnej skok z Bonda na roli magora s vyperoxidovanou hlavou. Nejvíc mě ale dostalo, jak se Soderberghovi povedlo oklamat diváka svým důvtipem. Víceméně se jednalo o další parťáky, tentokrát Loganovy.. ()

pushover

Rozhodně to lepší z poslední Soderberghovy tvorby. Výbornej casting a charaktery postav. Vtipný anti-hrdinové a ve finále i provedení loupeže. ()

Mkartaylas56

Upřímně jsem od tohoto snímku čekal, že to bude větší jízda ať už po stránce loupeže, tak i po té komediální, která sice splodila pár vtipných momentů, ale prostě to nestačilo na mé očekávání. Jako k zahození tenhle film rozhodně není, koneckonců tu můžeme vidět spoustu dobrých herců nebo podle mě povedený hudební podkres, který dokázal navodit tu specifickou atmosféru té jižanské, venkovské Ameriky. Ale i přes toto u mě stále převažují smíšené pocity a tak za sebe hodnotím 55%. ()

Shitonit

Vidláci, idioti, ale celkově to hodně dobře funguje. Je to o tom.: Jeden potřebuje prachy, dá do kupy partu roztodivnejch týpků. Pak se dějou roztodivný věci, šlohnou prachy, já se posmál, a nakonec si ty prachy bezpečně rozdělej. Všichni jsou okej, akurát ta pipka z FBI je trochu nasraná že z ní udělali krávu, a tak to má takovej pootevřenej konečník.. ()

ANTYCHRYST

Dobrej začátek..kde to vypadalo nadějně..brachove smolaři..+ ty další 2 jelita..plánovaná loupež.. ale po dobrém začátku se to dost táhlo...a nuda..žádný vtípky..až úplnej závěr to zase zachránil.. 50% taaakže takovej průměr. ()

GameboyNES

Hodně nepovedená parodie na Dannyho partáky. Navíc se to vleče jak sopel, protože se tam furt řeší rodinný citečky.. Navíc tak velkou koncentraci, odpudivých neherců, na centimetr filmový, jsem už dlouho neviděl. ()

Scraffy

Zábavný film zo sympatickými hercami, ktorý vie pekne skĺbiť komédiu s krimi. Koniec, kde sa všetko vysvetľuje je super. Bavil som sa. ()

boo-boo

Akokoľvek môže Logan Lucky pôsobiť hlúpo, naivne a vykonštruovane, všetky svoje muchy zvláda bohato kompenzovať dvoma atribútmi - je neskutočne zábavný a od začiatku do konca sa ani raz nezadrhne. Jedna pamätná scéna strieda druhú, hlášky sa kopia a vo finále si človek síce príde malinko podvedený, ale vlastne je to komplet jedno. Nechcem tu teraz ukazovať prstom na jednotlivé detaily, ale bez Daniela Craiga by to bolo tak maximálne polovičné. ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Jeeej, takový nářez to mohl být, skvělé postavy s potenciálem a příběh, ale takové utahané a to vše shazovalo provedení loupeže s miliardou náhod. ()

papadoce

Soderbergh je pre mňa známy vlažným až nudným tempom svojich filmov. Bohužiaľ, nesklamal. Logan Lucky je nudná, zbytočnými kecami popretkávaná, sedlácka záležitosť. Ja som fakt dúfal pri pohľade na 68-čku, že uvidím zábavnú strešteninu. Nerozumiem prečo herci zvučných mien, so zárezmi z áčkových produkcií natočia takúto sračku. Jediné čo držalo moju pozornosť boli mega sexi Katie a Riley a fakt, že som stále dúfal, že už to začne .... už to začne. Jeden z najhlúpejších filmov čo som v poslednej dobe videl. Už od polovice som sa rozhodoval medzi jednou hviezdou a odpadom. To je potom ťažké byť spokojný. Rozhodol som tak ako vidíte na základe poslednej dvadsaťpäť minútovky. Toto je ale ten prípad, kedy som miesto kúpi originálu mal vziať dve dvojeurové mince, položiť ich na električkovú trať a ukázať deťom ako vyzerajú zlisované. To by bola asi zábava na dlhšie. ()

XXXXXXXX

Čekáte-li podle názvu, že se třeba po čase zase setkáte s Rosomákem, Rogue, Magnetem, Storm, Cyclopsem, Colossem, či nedej bože dokonce s Deadpoolem, budete krutě zklamáni! Místo očekávaných superhrdinů, je totiž nasraný divák, nucen sledovat amatérské bratrské duo, vzniklé nejspíše zkřížením DNA Blbého a Blbějšího s rodinnými degenerativními geny a tak na sebe demence nenechá dlouho čekat. Do už tak nešikovně zvolené kokotmedie, se navíc Rebeka Tupá, poněkud tupě pokusila propašovat rodinné hovnoty, a tak už po xsté sledujete osud další tragicky rozdělené rodiny a variace na téma: Kterak Blbý o alimenty, dům a manželku přišel, kteroužto spojuje pouze společně strávený večer bez patřičně náležité ochrany. Pokud by Vám však tento propracovaný kus scénáristického zvěrstva, snad ještě nepřišel jako patřičně audiovizuální tortura, vytasí se nezastavitelná scénáristka s další, zato však neméně debilní, dějovou linkou, tentokrát na téma: Buran a taky chuďas, v kteréžto se tvůrce scénáře pokusí přitlačit na pilu, a místo zprofanovaného: Nepokradeš, Kelišová! tentokrát přichází se stejně debilním: Pokradeš, ale jen málo, vaz by ti to jinak polámalo! Abych tak tuto fabulaci nějakým způsobem zakončil, do roka a do dne, očekávám podstatně propracovanější pokračování s názvem: Jak agent Bureš k miliardám přišel, to bude teprve pecka! ()

SAINTS

Kvalitna kriminalna komedia na ake sme si u Soderbergha zvykli.Nechybaju absurdne sceny a postavy luzrov,väznov a kolotočovych zabavačov ktory sa spolu chystaju na originalnu lupež.Pochvalit treba aj soundtrack Davida Holmesa a hercov ktory si svoje role luzrov a buranov uživaju.Film ma velmi dobre tempo a niekolko vtipnch scen.Vydarena zlodejska komedia s sympatickymi postavami ktorym divak fandi.. ()

chesterko

Jemný nádych Dannyho nástky s výbornou kamerou, vyšperkovaným dejom, skvelým obsadením a vtipné presne tam, kde sa to hodí. More, more, more... ()

miki68cz

Sympatická, milá, zábavná, chytrá a trochu přehnaná blbůstka. Vřele doporučuji pro chvilku oddychu i pro zasmání. ()