xmy

Jednoduchá oddychová heistovka "na jedno použití". Čekal jsem trošku více vtipu a kratší stopáž by též nezaškodila, prostě průměr. Ale stále zábavnější, než Ocean's Eleven. ;o) ()

BOURQUE

V roku 2017 možno najlepší film vo svojom žánru. Celkom dobre premyslený a natočený príbeh, dobré herecké výkony (nenápadne geniálny D. Craig a A. Driver), pestré charaktery postáv a ešte k tomu skvelá blues/southern rock hudba. Keď je potrebný, tak dostatočne vtipný, miestami zase „vážny“. Že by úspešný „comeback“ pán Soderbergha? Dúfajme, že áno. Osobné hodnotenie: 82% (****) ()

Rockerman

Zdařilá jednorázovka. Několik (ne moc) solidních fórů, celkem propracovaný scénář a několik známých herců. Něco tomu ale přece jen chybí. Nemělo to švih, bylo to těžkopádné a chvílemi i nudné. Hodně zachraňuje závěrečné a vtipné dovysvětlení. Zábava, která neuráží, ale ani nenadchne. ()

KNTRFKT

Celí Loganovic sedláci, co přes den chrchlaj soply do takový tý plechový vázy,respektive je do ní smrkaj (a pak se ozve cinknutí, jako když tam hodíte šutr, ale né, on to byl vlastně sopl vytaženej z paty) a přes noc naplánujou loupež, kterou by nenaplánovali ani kdyby jim přišel pomoct Clooney a na zádech přines Pitta (na zádech, protože ho zmrzačila Endží), mě teda vůbec nebavili. Co do komediálního žánru? Jednou jsem se zasmál, ale to si někdo prdnul nahlas na ulici a já si zrovna větral...Channing mě prakticky nebaví v jinym konceptu než je Jump street, protože se buď pokouší hrát moc, nebo na to zas sere uplně a ten výsledek je ve finále naprosto stejnej. Na mě tenhle film působí stejně jak Ritchieho Muži ze S.T.R.Ý.C.E., chtěl bych totiž mocičky moc, aby mě to bavilo, ale furt to jako nepřichází, no...a najednou je konec. Bum. Celkově by se dalo říct, že mi tak nějak vadily všechny postavy, mam-li bejt upřímnej. Mladý wejdra nemusim asi nikde a svojí nechutností si to u mě pohřbil už v tom nesympatickym dramátku o špatnym krmení dítěte (Hladová srdce) a následně to došperkoval v globálně přehajpovaný vesmírno-zoologicko-ufoní kokotince, kde má Černá perla turbo pohon a skáče Červíma dírama. Je mi jasný, že to na mě mělo působit nenásilně, jak se postupně kamínek po kamínku staví Babylonská věž a já měl pak asi koukat, že jak je pěkná ta věž, ale asi mi to nějak nesedlo. Tímto se omlouvám celý HELMUTKOVIC rodině, nechtěl jsem ranit vaše city. Snad mi nedomrvíte Jelena. One love. ()

Hapretor

Když tam hraje Čuník Tatum, myslel jsem si, že to bude blbost ... nebyla ... překvapilo mě to ... zabavilo a i místy opravdu pobavilo ... ()

Folky

Výborný scénář, fajn režie a výborní herci, z nichž nejlepší je Craig. Vlastně je to perfektní komedie. K plnému hodnocení jí ale přece jenom něco chybí. ()

GOREGASM

Lákavé obsazení a samozřejmě jde o Soderbergha, takže tady můj filmový radar vždy rezonuje na maximum, nicméně tentokrát jsme se minuli. Hlavně neznat tvůrčí tým vůbec bych nepoznal, že to natočil právě Steven. Skoro se bojím napsat, že jde o docela obyčejný film, který ze začátku může diváka natěšit ve smyslu, co se bude dít, protože trio Tatum, Driver, Craig prostě jiná očekávání přinést nemůže, ale ani jedna z postav nedosáhne svého potenciálu, což problém hlavně u Craiga. V hercích problém není, ale celkový scénář i jednotlivé scény nemají potřebný šmrnc a je to místy i nečekaná nuda. Logan Lucky působí unaveně, nemá šťávu a jsem velmi zklamán. 60% ()

Raziel_cz

Steven Soderbergh a Dannyho parťáci ve stylu Cohenů, do kterých je jako podzápletka vhozen ústřední motiv Westlakova Jak nevyloupit banku. A celé je to velmi příjemné a poklidně plynoucí, má to divné postavy (Daniel Craig ftw), pár opravdu vtipných momentů, pár emotivních a... a nemá to žádný konflikt. Hrdinové si usmyslí, že něco ukradnou. A pak to ukradnou. A pak film skončí. Vlastně působí spíš jako pilot k seriálu, i co se týče charakterů, co by jinde fungovali jako protivníci – tady nastoupí dvacet minut před koncem, a to je tak nějak všechno, co udělají. Není to špatné, není to nezábavné, ale taky to ani zdaleka není nic, co by vás odrovnalo. Na Soderberghovi obdivuju tu lásku k filmu a ochotu pořád zkoušet nové věci. S tím jde ale ruku v ruce, že ne vždycky je to extratřída. Logan Lucky je zrovna takový případ. Prostě jenom v pohodě. ()

helloween93

Jižanská verze na Ocean’s eleven, akorát se samotná akce drží víc při zemi. Tatum se do role zkrachovalého ex hráče amerického fotbalu hodí, jednoruký Driver byl ok a Craig má look trestance nejhrubšího zrna, ale ve skutečnosti je to expert na fyziku.:D Po scénáristické stránce bych možná zkrátil prvních 30 minut, pak se film rozjede. Logan Lucky zaujmou několika scénami, z nichž se mi vybaví vzpoura ve vězení a vyjednávání se správcem věznice o knihách Trůnů. 3* ()

PEZ

Je skvelé, že sa Soderbergh vrátil k veľkému plátnu (napriek svojmu sľubu spred 4 rokov). Tentokrát natočil pohodový dedinský heist movie. Zaobstaral výborných hercov a skvelo-skvelú kameru. Tá Leica točí parádne - tak pekný obraz som už dlho v kine nevidel. Herecké výkony na výbornú, všetci boli bezchybní, ale nedalo sa nevšimnúť, ako si Daniel Craig užíva konečne inú rolu než rolu Jamesa Bonda a na konci ešte potešila účasť jednej známej herečky (ktorá aj na malom priestore ukázala svoju silu). Príbeh je jednoduchý, no postavy sú dobre napísané. Akurát úvod je mierne pomalší. Game of Thrones scéna epická. :) Naopak scéna Virginia Song dojemná. V tom je Soberbergh majster - dokáže vytiahnúť z talóna scény, ktoré zarezonujú. Tu sa ich našlo viacero. Film poteší divákov, ktorý su trpezlivý a nepotrebujú akciu za každú cenu. Pevne dúfam, že to nie je Soderberghov posledný počin určený do kín. ()

JetDryerFan

Film hodně cílený na americké publikum, ale i neamíci si tam najdou svoje.. Co ale rozhodně zdejší filmový fanoušek nemůže ocenit je odkazivo na četné americké svátosti jako jsou infantilní soutěže krásy malých holčiček, kántry a především NASCAR. Už jenom skutečnost, že ve filmu hrají v současnosti aktivní jezdci nejvyšší soutěže a to navíc poměrně kapacity (Joey Logano, Brad Keselowski, Kyle Larson a další), je něco co Američana zvedne ze židle a film pro něj získá jistej třpyt. Tady je nikdo ani nepozná.. Ale ono to nevadí, u mě to ale je věc, která mě donutila tomu dát tři hvězdičky namísto dvou.. Film je to pro mě jináč tak trochu nijaký a vleklý.. ()

HenryIvan

Logan Lucky je asi najpríjemnejším prekvapením tohto roka. Film, ktorý už asi nemôže byť viac pohodový, no má slušne tempo ( aj keď sa nám sem-tam objaví nejaká tá digresia, tak nakoniec to všetko pekne zapadá ) a napriek tomu, že sa hrá na nejakú tú „ vidiecku ” trapošinu, obsahuje niekoľko pomerne sofistikovaných nápadov a hlavne baví. Taká ta jednoduchosť tomu pridáva na atmosfére a film sa tak sleduje vážne pohodlne. Adam Driver má neprestáva baviť a aj Channing Tatum je vo svojej role presvedčivý. Skoro nemám čo vytknúť. 90 %. ()

Torpid

Soderbergh je borec a já bych se bez příběhu loupení klidně obešel. Za vedení herců, pár silných, nenápadných scén a filmařský cit dám plnej počet a to ostatní trochu přehlídnu. ()

bararich8

Filmy o loupežích mě vždycky bavily a ještě když k tomu přimícháte Soderbergha jako rejžu, plus nadupané herecké obsazení (Craig trochu wtf, ale nakonec dobrý) a hodně odlehčený příběh, budete si chrochtat blahem, protože dostanete něco, na co je radost koukat, rozvíjí se to pozvolna, není to vyloženě blbý a má to svůj styl. 5* ()

Torgal

Heist movie, z ktorého niekto kompletne vyškrtol plánovaciu fázu a prešlo sa hneď k realizácii extrémne komplikovaného plánu, ktorý vymyslel a v podstate bezchybne zrealizoval stavebný roboš s ksichtom Channinga Tatuma. Pri sledovaní som sa ale bavil dobre, Soderbergh to má stále v ruke a jeho banda lupičov je sympatická parta, no častokrát som mal veľké problémy zorientovať sa v deji. Neraz som vôbec nevedel povedať o čom sa postavy rozprávajú, a to nie je dobrá vizitka. 7-/10 ()

tomik99

Skvělé obsazení na jedné straně a průměrný děj na druhé. U tohoto filmu jsem ani nevěděl, zda chce Steven Soderbergh vyprávět smysluplný příběh nebo chce čistě natočit jen komedii. Protože mu nejde ani jedno a výsledek je jakýsi kočkopes, kdy vlastně ani nevíte, co sledujete. Je tu pár světlých okamžiků při krádeži peněz, ale scén, u kterých jsem se upřímně zasmál, je opravdu málo. Rozhodně víc šlo vymáčknout z plánování krádeže či útěku vězení, ale vše je nám servírováno hrozně povrchně a zrychleně. Dost mi to připomíná film „Loupež ve velkém stylu“, která se snažila o něco podobného, a výsledek byl taky takový nemastný neslaný. Jako v tomto případě Herci hrají, co můžou, a většina z nich jsou famózní. Jen tomu filmu chybí větší péče, tah na bránu a lepší důraz na vtip. ()

Dogfish

Já nějak nevím. Mě to připadá takový typický americký film pro amerického diváka. Buran, který kulhá s jednorukým bráchou, kriminálníkem, který otvírá trezory gumovýma medvídkama a dvojkou pošahanců, udělají trezor a níkomu vlastně žádný prachy nechybí. Humoru poskrovnu, všechno samozřejmě klapne a krimoši co utečou z basy se pak v poho vrátí. Řekl bych, že ztráta dvou hodin života. Takových filmů je natočených snad kýbl... ()

dalziel

Mńa tieto Soderberghové tímové vykrádačky nikdy moc nebrali,ale Loganovci sú narozdiel od Oceánovcov aspoň vtipný a zábavný.Ako vždy ma vytáča vlastná hudba Davida Holmesa, ktorá je roky ako cez kopirak.Jeto strašný šulín.60 percent.Ak by som z hodnotenia vyradil hudbu tak 75%. ()