Jsem Anna Franková (1. část) (S02E04) (epizoda)

I Am Anne Frank: Part 1

Drama / Horor / Thriller

USA, 2012, 42 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Vždy sa mi páči keď kadejaký bastard povie dakomu, že je sviňa. Odkedy má morálne zasraný hajzel právo dakaho moralizovať?(16.4.2017)

Jeden z nejlepších dílů celé série.(10.2.2019)

Dozvídáme se pravdu o postavách a nevyřešené záležitosti se stávají vyřešenými. Jinými slovy - série se přehoupla do další fáze.(8.9.2017)

Do ústavu Briercliff privezú ženu, ktorá sa v bare pobije a chlapov poreže. Keď v spoločenskej miestnosti zbadá doktora Ardena, napadne ho a tvrdí o ňom, že je nacistickým lekárom, ktorý pracoval v Osvienčime. Doktora Ardena príde vyšetrovať polícia, pretože je obvinený z fyzického útoku na prostitútku. Sestra Judy sa od vyšetrovateľov dozvie, že napadnutá prostitútka uňho videla nacistické symboly. Doktor Oliver Therdson sa snaží Lanu dostať z liečebne tým, že ju vylieči z homosexuality. Novicka Mary prezradí Kittovi, že Grace naozaj zabila otca a macochu a že mu klamala. Sestra Judy sa s podozrením o minulosti doktora Ardena zverí otcovi Howardovi. Ten doktora varuje a preto sa doktor rozhodne novú pacientku "liečiť". Tá však odhalí jeho ďalšie tajomstvo. Aj keď večné omieľanie táborov smrti asi každému už musí liezť na nervy v kontexte tohto seriálu nepôsobí vôbec rušivo a pomohlo seriálu pridať ďalšiu dávku napätia.(24.7.2018)

Jeden z tech lepsich dilu serie. Mam pocit ze nekolik veci se zacina uvadet na pravou miru, coz mi zveda chut shlednout nasledujici dil.(3.12.2016)