Kapitola devátá (S06E09) (epizoda)

Chapter 9

Andrew Murdock

Kostýmy:

Helen Huang
  • J*A*S*M

To, jak spektakulárním způsobem tvůrci v posledních epizodách domrdali, sorry, nelze použít slabšího slova, takový výtečný koncept, by mělo být trestné. Takže jsme zase u změti nesympatických a hloupě jednajících postav, které jsou vám jedno a jen čekáte, až budou zmasakrovány. Super. Aspoň, že už zbývá jen jeden díl.(10.11.2016)

• Bonaparte.

Jednoznačně to nejhorší, co série AHS vyprodukovala. Absolutně nezajímavé, neoriginální a protahované nic. Druhá část Roanoke má být autenticky zachycená pouze na kamerách, už to je vtipné, že si všichni všechno natáčí, i když jim jde o život. Načež i tenhle styl byl několikrát porušen různými 3rd person záběry. Taky by mě zajímalo jaké mají mobilní zařízení, protože výdrž baterií je opravdu obdivuhodná. Stejně tak trpím naivitou některých postav, které prakticky běhají jen od lidožroutů k Murder house a zase zpátky. Během toho se střídá den a tma, jak se zrovna seriálu zlíbí. Pak jsou tu vedlejší postavy, Witchka, které byl víceméně věnovaný celý díl o jejím původu a pohnutkách, až by si někdo řekl, že bude hrát větší roli v budoucnu. Zbývá nám hodina do konce a nikde nic. Podobný příběh je s The Butcher, z které se stala jen vraždící mašina, nadějný twist mezi duchy (vzpoura) nepřišel. Napichování na kůl, upalování za živa nebo tahání střev, známe už i horší záběry z minulých serií. Myslím si, že brutalita není směr, kterým by se mělo AHS vydávat. Závěrečná střelba policie tomu nasadila korunu, pravděpodobně to měl být ten vrchol, kdy s hlavou v dlaních oplakáme smrt poslední nenaočkované postavy... Jenže nám to je absolutně ukradený, kdo koho zabije, protože vybudovat si vztah s nějakou postavou je nemožné. Když si vzpomenu, jak jsem v Asylum trpěl s Jessicou Lange její přerod v blázna... Těžce béčkový, obměnit celý scénaristický tým!(14.11.2016)

• Trevor

Kohútik v agónii. Aj takto jednoducho by sa dalo opísať niekoľko posledných epizód. Táto už beztak nezmyselný diel doplnila o trojicu mladých ľudí, ktorí sa rozhodli usadlosť Roanoke vyhľadať kvôli získaniu fanúškov na sociálnych sietiach. Ich zapracovanie do príbehu iba prehĺbilo zúfalstvo, na ktoré sme sa od začiatku šiestej epizódy pozerali. Úplný záver so zábermi z policajných kamier tomu celému zasadilo posledný tvrdý úder. Uvidíme, či séria dosiahla 9 časťou samé dno alebo si ho nechala do tej poslednej.(2.1.2019)

Desať malých černoškov, prepadol raz medveď, jedného z nich roztrhol, ostalo ich deväť.. Deväť malých černoškov, hádzalo sa o zem, jedného s nich šlak trafil, ostalo ich osem........... Tu už ani nie je čo povedať.... Pôvodne som chcela za 2*, ale aspoň tá ražniči scéna ma pobavila. A navyše to už by bola celkom vážne vlastizrada, keby som išla pri AHS pod 3*(11.11.2016)

Lepší než předchozí díl a to dost, ale myslím si, že už horší to být nemohlo. Nejvíc mě naštval konec, ale nebudu to tady prozrazovat. Na poslední díl se ani moc netěším, ale podívám se, protože jsem samozřejmě zvědavá. Do 6. dílu a to včetně, bych si i myslela, že to bude nejlepší série vůbec. Ale pak se to pěkně po*****, přitom to mělo tak hezky našlápnuto... Starej dobrej Murder House. ♥(11.11.2016)