Hviezdna párty (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Slovensko, 2016, 45 min

• balcazar

Ako by povedal klasik (rozumej mňa): "Je to shit, ale asi to na ľudí funguje." Okopírujme cudziu šou, pridajme hry na jedno kopyto (až na tú, kde herci hádajú detské kresby, to je malé bezvýznamné plus), kŕčovité úsmevy, silené gestá ako z 2. triedy na základnej v podaní (väčšinou) nič nehovoriacich "celebrít", Andreja Bičana, ktorý môže moderovať len 5 proti 5 a nič iné, celé to posypme Evičkou Mázikovou, potom sa polejme benzínom a vzbĺknime.(10.2.2017)

• Arsenal83

Bičan v obleku a teniskách je ešte nepozerateľnejší ako trapoš z Kolesa šťastia, ktorý je taká superstar, že už ani neviem jeho meno. Smotánka na čele so starou Mázikovou a hereckými "hviezdami" alá Puklušová tu robia zábavu pre retardovaných spoluobčanov. Program pre blbé ovce, ktorých je na Slovensku dostatok. Totálny odpad.(5.1.2017)

• maria.sim

Slovenské zábavné show by sa veľmi chceli vyrovnať tým Americkým (alebo sa k nim aspoň trochu priblížit). Chceli by, no veľmi im to nejde. Hviezdna párty je jedna z nich. Už dlho som nevidela nič horšie. nenájdete tu ani štipku humoru. Umelina, jak má byť. Nemalo by ísť o zabavenie diváka? Nie? Aha. Pretože jediný, kto sa na tejto show baví, sú "celebrity"...(8.5.2018)

Výjimečně má slovenská verze celkově lepší hodnocení než česká, wau. Stále více si uvědomuji, jak jsem nejspíš nenáročný. Jednoduchý vtip, žádné násilné, povedené provedení původní licence, osoby známé z Markízáckých pořadů. Během šesti dílů, které byly doposud odvysílány, mi vadil pouze Thomas Puskailer - trapně zábavný, nebylo rozumět. Jinak celá show pěkně provedena. A především super moderátor. 5*(15.1.2017)

• MM_Ramone

Hovno menom Andrej Bičan sa nejakým odpadovým potrubím spláchlo zo zahnivajúcej slovenskej verejno právnej televízie priamo do kokotsky komerčnej žumpy, ktorá si hovorí TV Markíza. Tam s tým svojim hnusným ksichtom, hrbatým telom a demetným humorom moderuje novú súťažno nezábavnú reláciu "Hviezdna párty". Samozrejme, že sa v tejto primitivnej shit show hneď objavili všetky tie mediálne slávne slovenské kreatúry, na ktoré už fakt nikto nie je zvedaví. Halóóó, vy tupci z Markízy, nikoho už nebaví takýto odpad!(13.12.2016)