Epizody(7)

Osiřelá dívka si po příjezdu do městečka Avonlea získává srdce všech, které potká – a především páru stárnoucích sourozenců, kteří se jí ujali. (Netflix)

bonovox

Veľmi príjemný návrat slávnej postavy, výborný výber a výkon hlavnej predstaviteľky a k tomu skvelý humor hlavne v prvej polovici série, v tej druhej prichádzajú na rad aj vážnejšie témy. Seriál pre celú rodinu. 80% ()

Hyssi

Velice povedená první série velice dobře vypadajícího seriálu. Seriál má opravdu krásné záběry, a hlavně velice dobře napsané charaktery do kterých se prostě vžijete.. Škoda trošku posledního nudnějšího dílu, každopádně byl jediný z celé sedmičky.. Zatím velice povedené a jsem natěšen na víc. [80 %] ()

hygienik

Keby skončili po 5. časti... Posledné 2 diely úplne zmenili vyznenie celej 1. série. Rojčenie a obavy hyperaktívneho dievčaťa vystriedali fatálne dilemy. Anna skokovo zo dňa na deň dospela a zmenila sa na "Janu Eyrovú". Tá feministická linka, hoci nevýrazná, mi tam prišla príliš chcená. A posledný diel ma znechutil. ()

VLADEK

Knihu jsem nečetl, nemám s čím porovnávat, ale nemám nějaký zásadní pocit, že by tady bylo něco přes míru šroubováno na současnou dobu. Ale možná knihu prolistuji, protože mě překvapilo, jak je pravděpodobně velmi populární u našich slovenských sousedů (sousedek). Co musím pochválit jsou herecké výkony, jak dětských představitelů, tak většiny dospělých. ()

vnimatkrasu

Nečekaně návyková, vizuálně vymazlená a existenciálně milá věc. Anne nandavá. A to především tím, jak tak ultimátně šablonovitý povídky dokáže vyprávět, aniž by vám jakkoli vadilo, že dokonale víte, co se stane za deset minut. ()