Ghost Dog - Cesta samuraje

• USA Ghost Dog: The Way of the Samurai (více)

Rise.Fall

Dobrej film..., akorát že vůbec! Nudný, utahaný, nezajímavý a bez duše. Je mi jasný, že je to přes 20 let starý, ale když vezmu, že ze stejnýho roku je Matrix... Jak koukám na zdejší hodnocení, tak nevím jestli ty lidi koukali na stejnej film. Asi ne, nebo si tam domysleli něco navíc co v tom nebylo. ()

K1K0

Úžasný film hlavne peckový výkon hercov obzvlášť hlavnej postavy, páči sa mi rozprávanie príbehu v pozadí ktoré príjemne komponuje celému obsahu, všetko v cajku kamera, réžia, Forest Whitaker v rolí neľútostného samuraja tiež krásne komponuje s celým obsahom, musím dať palec hore nemám čo vyčítať ()

Zemřel herec Henry Silva

Zemřel herec Henry Silva