Matky na tahu o Vánocích

• USA A Bad Moms Christmas (více)

Nepeč a zapař Říká se, že Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím roku. Určitě ale ne pro mámy! Tři matky rebelky už mají dost věčného uklízení, vaření, zdobení a shánění perfektních dárků pro celou rodinu. Proto se zaseknou a rozhodnou, že si tento rok konečně užijí Vánoce i ony. Akorát netuší, že se brzy ohlásí hosté, kteří s jejich představami dokonalých svátků nebudou tak úplně souhlasit – jejich vlastní matky… (Magic Box)

bearmeedek

Já vím, že to se čtyřmi hvězdami přeháním. Ale chci tím jen ohodnotit komediální stránku. Tak jak jsem se docela bavil u prvního dílu, tak mě pobavila i dvojka. Děj tohoto pokračování je naštěstí jiný a možná i slabší. Je to ten pro nás málo pochopitelný americký folklór okolo vánoc. Ale prostě to tam tak mají. Pokud v jedničce létali vzduchem "ptáci", tak tady to pro změnu byly "frndy". Slovní vulgarismus naprosto zapadal do děje a nebyl samoúčelný, jako třeba u Deadpool(a). Takže moc o filmu nepřemýšlet, je to přece vánoční film. 69%. ()

ER

Více crazy,než jednička a se slušným "akcentem" na vztahy dcery a matek. Místy mně to dost bavilo. ()

boni

Oproti jedničce výrazně slabší. Jaká škoda, vždyť téma Vánoc skýtalo opravdu hodně možností pro to, aby se mohly matky vyřádit. A my s nimi. Na jedno zhlédnutí ještě ucházející, ale jinak se pozitiva hledají těžko. Kdyby tam byl alespoň trochu sympatičtější herecký ansámbl... nebo... upřímně ani nevím, prostě pár vtipných scén vyvažuje naprostou prázdnotu scénáře, což pochopitelně ani u tak nenáročné zábavy nemůže stačit, a po závěrečném „dojemném“ moralizování jsem měl chuť tu hvězdu dát jen jednu. ()

Shitonit

Pokračování pipkovýho filmu dokonale o ničem. Asi zřejmě pipokovej film pro pipky, který tušej o čem to mělo být. ()

RAFT

Pokračování úspěšného prvního dílu a dopadlo to, sakra dobře.Dost sem se nasmál už dlouho v kině, sem se nanasmál u nějaké komedii jako byla ,tahle .Těším se na pokračování doufám že,se někdy dočkáme .70% ()

TEKAS

Stejný vývar jako první díl. Dobré hlášky, hlavní hrdinky jsou bezva každá svým způsobem. Na oddech po náročném týdnu je to fajn film. ()

GameboyNES

Další nudná sračka o rodinných hovnotách a jak je důležíté si dávat jako dárky jablečné produkty. jednu slabou dám za Sarandonku a Melounka 12% ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Slabší a dost se tlačilo na pilu. Vztahy matky-dcery byly roztahané a nemělo to grády. Ale zasmál jsem a rychle to uteklo. ()

teuwik odpad!

Už jsem asi na tenhle styl "čím víc trapný, tím lepší" stará, protože jsem to musela po půl hodině vypnout a objednat se na vyšetření mozku. ()

george82

Za mě je to prdel se vším všudy a Mila je stále pekelně žhavá. Babičky tomu dodaly další úroveň a film s tématem Vánoc navíc fakt přišel vhod. ()

XXXXXXXX

Třetí film Krystýny Zvonek, potvrzující pravidlo: Čtyřikrát nevstoupíš do stejných zvratků!. A já se toho budu držet alkohol nealkohol. ()

marek29

To už musí být řádná chujovina abych to po 20min nasranej vypl. Za Milu Kunis dávám hvězdu, pointa je jasná asi v 5. Minutě, ale poslouchat její matku jsem psychicky nedal. Tohle nebrat.. Fakf ne. ()

curil odpad!

Americké vánoční šílenství v podání dvou   generací žen - třicetiletých matek a jejich   drahých matiček, z nichž každá je opravdu   originální. Jednotlivé zápletky mně osobně   nepřipadají vtipné, spíše trapné, a tak jsem   se moc nepobavil. Příběh je určený spíše   pro ženy, zřejmě od puberťaček až po ty   nejstarší, pokud je neurazí vulgární mluva.   Muži ve filmu slouží jen jako nástroje   uspokojení nebo jako "bačkory". Z   hereček zaujme Susan Sarandon s vrozenou   vitalitou. ()

PlysovyMacko

Hlavným hrdinkám matkám prídu na návštevu na vianoce ich vlastné matky, takže komédia je dvojnásobne uletená. Riešia sa rodinné vzťahy a do toho pár vulgárnych vtipov. Taká pohodka. ()

Te_Sa

Jednoduchá komedie, která pobavila všechny ženy v sále všech věkových kategorií. Rozhodně dobrá oddechovka před Vánoci! ()