Matky na tahu o Vánocích

• USA A Bad Moms Christmas (více)

Nepeč a zapař Říká se, že Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím roku. Určitě ale ne pro mámy! Tři matky rebelky už mají dost věčného uklízení, vaření, zdobení a shánění perfektních dárků pro celou rodinu. Proto se zaseknou a rozhodnou, že si tento rok konečně užijí Vánoce i ony. Akorát netuší, že se brzy ohlásí hosté, kteří s jejich představami dokonalých svátků nebudou tak úplně souhlasit – jejich vlastní matky… (Magic Box)

dom156

Nečekal jsem vůbec nic a nakonec jsem si odnesl zajímavou podívanou, u které jsem se slušně bavil. Bohužel jak to tak bývá, čím čas víc ubíhal, tím bylo vtipů míň a míň a posledních 15 minut skoro nestálo za řeč. Proto dávám a jen průměrné hodnocení, ale i tak doporučím, jelikož v dnešní době se solidních komedii produkuje zoufale málo. ()

Aleee89

Asi trochu lepší než první díl, přesto pořád jen horší tři hvězdy. Zkrátka taková ne úplně vtipná jednohubka na nedělní odpoledne, i když musím uznat, že ta vánoční atmosféra jí docela slušela. ()

M.i.k.e

prakticky to samé co jednička,jen přibyly postavy matek hlavní trojice.Podobně jako u jedničky se tu najde pár velmi dobrých fórů proložených dávkou těch nejzákladnějších klišé a ani dějově tak tady není nic co by překvapilo.Úplně stejně jako u jedničky mi tu pak vadí že prakticky žádná situace se tu neřeší normálně,ale jde se z extrému do extrému.Nevím,jestli američani takhle věci řeší běžně,nebo je to prostě jen in ve filmech,ale normální člověk by se až takhle nechoval...60% ()

Figu

Berme to tak, že první půlka filmu skončila přesně před titulkama jedničky a ta druhá se přetočila rovnou úvodem dvojky do zimních časů Vánoc a pohody. Tím je vše asi řečeno. Naprosto stejně hloupé a ujeté, stále lihem nasáklé a hlavně s bombarďáckou Kathryn Hahn. Vánoční osvěžení trochu jinak za 75% ()

Aljak

Ako to už býva zvykom, tak sequel väčšinou nedosahuje kvality prequelu. Žiaľ, ani toto nebola tá vzácna výnimka. Po dejovej stránke miestami až neuveriteľne prihlúplne, no napokon to ako tak zachránili celkom dobré hlášky a niektoré scénky. No inak ma snáď na totalku všetky postavy iritovali svojim správaním, ktoré bolo maximálne infantilné (až na zopár výnimiek). Ale keď porovnávam s inými americkými filmami tohto žánru, tak to nebolo zas až tak úplne zlé. Tie 2* sú v tomto prípade tak akurát. ()

vydumnica

Jednotka bola o dost lepsia, na dvojku som sa teda tesila, ale trosku slabe to bolo. Velmi prehnane a tiez vela nadavok, urcite to nie je vhodne pozerat ako vianocny film s detmi, pretoze sa to cele toci okolo penisov, vagin a odhalujucich sa Santov. Myslela som, ze dam len dve hviezdicky, ale druha polovica filmu uz je lepsia, ked sa riesia vztahy mam a dcer, tak som nakoniec dala tri, ale take slabsie. Povedzme 50%. ()

Streeper

Dle mého názoru je pokračování jedničky na stejné úrovni jako první díl. Opět se jedná o ten trapnější humor, který tolik v lásce nemám, ale vždycky mě přiláká to super obsazení a tady se k Mile, Kristen a Kathryn přidali ještě dvě úžasné herečky Christine Baranski a Susan Sarandon, které mám moc ráda, takže jsem si film nemohla nechat ujít. Zasmála jsem se, bylo to hezké odlehčení od práce, ale není to film, na který bych se dívala pravidelně. ()

carly

Nikto nie je dokonalý, každý robí chyby a rodinné vzťahy sú zložité. Vianoce sú stresujúce. Dobrá kamarátka má ceny zlata. A tento film je neskutočne zábavný. A zároveň vás tak príjemne pohladí na duši. Bez toho, aby sa vám od prílišného cukru pokazili zuby. Nie každý film tiež ponúkne scénu, z ktorej je vám tak trochu nepríjemne, ale zároveň je to jedna z najroztomilejších vecí, akú ste kedy videli. Aj keď by ma dosť zajímalo. ako sa im pri tom podarilo nezomrieť od smiechu. ()

Pajky3

Stejně jako první díl, pokud se rádi podíváte na Milu Kunis nebo Kristen Bell, tak si to užijete. Navíc, pokud kouknete během vánočního období, tak to funguje jako nenáročná zábavička na jedno podívání. ()

mortak

V prvním díle se bohaté paničky terorizovaly navzájem a nechaly se terorizovat od vlastních dětí. V druhém díle je terorizují jejich děti a jejich matky. Pokud se na tuto komedii podíváte optikou reality, jde vlastně o děsivý horor. Psychoterapeuti po celém světě by mohli vyprávět do nekonečna děsivé příběhy jejich pacientek a pacientů. A tak nechme ženám prožít alespoň na plátně ten sladkobolný závěr (ve třech vydáních), který jejich rozervaným duším toužícím po zvládnutí úlohy superženy spojující dokonalou matku, partnerku, kuchařku, milenku (a já nevím co ještě) alespoň na chvíli přinese tu vytouženou harmonii. A pokud se podíváme na úlohu mužů v tomto filmu, neliší se ženské sny moc od těch mužských. Buď jsou tu ušlápnutí podpantofláci se vždy plnou šrajtoflí (v mužském světě jsou zase křehké submisivní krásky hledící obdivně na svého prince), nebo svalovci s velkým mezinožním vybavením (mužský svět má Laru Croft, nebo Angel Wicky a tak). Tři hvězdy je možná až moc, ale ten patetický uslzený závěr vyvažuje Kathryn Hahn v nejromantičtější seznamovací scéně posledních let. ()

majo0007 odpad!

Ešte horšie ako jednotka. Ženské sa očividne bavili, horšie je to s divákom. Od polovice filmu zmizlo aj to zrnko vtipnosti a všetko sa zmenilo na otrasnú melodrámu o rodinných hodnotách a tradíciách. ()

chelseaman22

Milada Kunis je krásná žena a průměrná herečka. Ostatní dívčí obsazení je tak ubohé, že se mi z toho chce zvracet. Zcela evidentně nedisponují hereckým umem, a proto přehrávají jako zaplacena šlapka. Už nikdy více. 32% Celosvětový příjem k 2. 5. 2018: $130,560,428, což je 4,66 násobek rozpočtu ()

Lachtaan

Typický příklad zbytečného rakovinotvorného sequelu. Přímý výherce v soutěži o nejhorší film s vánoční tématikou a nesmírně nechutná sonda do amerického přehnaného pojetí Vánoc, které mi přijde zkrátka ujeté. Jedničku jsem loni ještě snesl, i když mi vadil její překypující feminismus, tady se ale okořenilo o přítomnost matek všech tří matek a vše šlo do kytek. Druhá hvězda za Milu, kterou můžu kdekoliv. Jinak by to bylo mnohem horší. ()

Johnny.ARN

Neviem o čom bola jednotka, ale hentoto bol tak slabý výplach, plný kecov, že čava. A jediné vtípky čo fungovali boli na toho mexikánca, či čo to bol zač. 1 z 5 ()

Minimie

Všeobecně nejsem příznivcem vánočních remaků. Matky na tahu byly mojí oblíbenou komedií loňského roku, ale tohle rozhodně není tak vtipné jako jednička a humor už někdy hodně hraničí s trapností. Jako oddychovka na jedno zkouknutí se to pořád dá, ale znovu to vidět nechci. A to ani o Vánocích. ()

majxik

Je to komedie, hollywoodska, pokud na to jde, myslete na to :) Osobne jsem se bavil, byl to sice prvoplanovej smich, po druhe by to uz bylo asi horsi, ale ja jsem se smal, lidi za mnou, predemnou i vedle me se smali taky... takze dobry :) ne skvele... ale dobre :) dal bych tomu tak 70-80% ()

oveckaoa

Už předchozí díl byl lepší průměr a tohle je ještě horší. Zasmál jsem se tak 2 krát a z vedlejších postav je vtipná maximálně tak matka Kiki. Už v předchozím dílu jsem nechápal jak někomu může přijít vtipné,když se někdo ožere jak prase nebo zhulí případně někde krade a dělá bordel a tady je to úplně to samé. Konec je vyloženě trapný a nevhodný jelikož předvádět před malýma děckama jako by sex je těžce mimo. 40 procent. Za den zapomenu o čem to bylo. ()