Ztracený syn (TV film)

Vanishing Son

Akční / Dobrodružný / Romantický

USA, 1994, 91 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

U nás tenhle film a jeho pokračování následované seriálem běžel pod názvem Mizející syn a ne ztracený, ale to je jen detail. Russell Wong hraje čínského emigranta v USA, který pátrá po svém zmizelém bráchovi, který se zapletl s Triádami. Poměrně nabouchané akční scény nebo mi alespoň tak ve své době připadaly. No, Číňané se odjakživa uměli lépe pohybovat než chlupatý Chuck a jeho souputníci jako baleťák Jean-Claude.(15.12.2006)

Kvalitná televízna akcia v americko-hongkongskom štýle.(26.2.2011)

Ve své době velmi originální svěží akční s prvky kung-fu a asijského organizovaného zločiny, hlavními hrdiny jsou dva bratři studenti, kteří protestovali v roce 1989 na Náměstí nebeského klidu a pak museli uprchnout z Číny do USA, kde začali absolutně s holým zadkem, takže ačkoliv ten starší byl intelektuál, slušňák tak to nakonec vzali skrz silovou cestu. Tento první film z tv série jsem si zapamatoval díky účasti krásky Rebeccy Gayheart, kterou jsem si zapamatoval jako manželku Dylana McKaye z Beverly Hills 90210.(4.7.2018)