Vynikající a v poplatnosti žánru nezvykle napínavý western, ve kterém se sice nedočkáte indiánů, zato pěstních soubojů i střelby užijete dosyta. Wyatearpovský motiv je z toho cítit na míle daleko, Ronald Reagan ovšem nepůsobí jako nafoukaný floutek ani legendární paňáca z Rodokapsů, je mužem na svém místě. Z herců zaujme na víc než pětadvacet vypadající Dorothy Malone v roli šerifovy nastávající a zejména pak překrásná Ruth Hampton, jejíž sexappeal je westernem pořádně zvýrazněn.(23.8.2011)

WHY DIDN'T YOU SHOOT ME WHEN YOU HAD THE CHANCE? I'M HIRED TO KEEP THE PEACE, NOT KILL PEOPLE!!! Nabušený western s vynikajícím Reganem, který budí respekt na každém kroku. Už úvod s Durangem Kidem, kde mu odstřelí čutoru s vodou měla styl. Film bohužel stahuje z plného hodnocení konec, který mi přišel nudný a natahovaný. Jimmy je prostě mladej a hloupej a jeho bleskurychlý románek s Marií potvrzuje, že i Maria byla tupá jako rok nenabroušený vykošťovací nůž.(3.9.2015)

Tohle je prostě dobový béčkový městský (odehrávající se převážně ve městě s absencí jiných lokací) western se spoustou nepřesvědčivých až špatných akčních scén, takový western kterých se v 50. letech natočilo stovky, výjimečný jen tím, že hlavního protagonistu si zahrál budoucí prezident Ronald Reagan. Naštěstí si autoři byli vědomi, co točí a o moc nepřekročili hodinovou stopáž. I když se jedná o podřadné laciné dílko, díky popularitě žánru byly peníze na poměrně velký komparz, takže v Law and Order město alespoň žije. Jo a RR nebyl taky úplně špatnej a je to vcelku koukatelné. Pohodová podívaná na večer.(25.9.2016)