• dopitak
  *****

  Vynikající a v poplatnosti žánru nezvykle napínavý western, ve kterém se sice nedočkáte indiánů, zato pěstních soubojů i střelby užijete dosyta. Wyatearpovský motiv je z toho cítit na míle daleko, Ronald Reagan ovšem nepůsobí jako nafoukaný floutek ani legendární paňáca z Rodokapsů, je mužem na svém místě. Z herců zaujme na víc než pětadvacet vypadající Dorothy Malone v roli šerifovy nastávající a zejména pak překrásná Ruth Hampton, jejíž sexappeal je westernem pořádně zvýrazněn.(23.8.2011)

 • kkarx
  ***

  Tohle je prostě dobový béčkový městský (odehrávající se převážně ve městě s absencí jiných lokací) western se spoustou nepřesvědčivých až špatných akčních scén, takový western kterých se v 50. letech natočilo stovky, výjimečný jen tím, že hlavního protagonistu si zahrál budoucí prezident Ronald Reagan. Naštěstí si autoři byli vědomi, co točí a o moc nepřekročili hodinovou stopáž. I když se jedná o podřadné laciné dílko, díky popularitě žánru byly peníze na poměrně velký komparz, takže v Law and Order město alespoň žije. Jo a RR nebyl taky úplně špatnej a je to vcelku koukatelné. Pohodová podívaná na večer.(25.9.2016)

 • Mol
  ****

  WHY DIDN'T YOU SHOOT ME WHEN YOU HAD THE CHANCE? I'M HIRED TO KEEP THE PEACE, NOT KILL PEOPLE!!! Nabušený western s vynikajícím Reganem, který budí respekt na každém kroku. Už úvod s Durangem Kidem, kde mu odstřelí čutoru s vodou měla styl. Film bohužel stahuje z plného hodnocení konec, který mi přišel nudný a natahovaný. Jimmy je prostě mladej a hloupej a jeho bleskurychlý románek s Marií potvrzuje, že i Maria byla tupá jako rok nenabroušený vykošťovací nůž.(3.9.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace