Past Perfect (S01E08) (epizoda)

Fantasy / Horor / Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 2018, 50 min

• LIVINGDEAD

Asi nejlepší díl ze všek těch sraček v předchozích částech. Ale kdyby se nepřistěhoval manželský pár, je opět v příběhu hovno :-( Točí prázdnotu, protože už chystají dalších 10 dílů a zřejmě jsou už v koncích....(1.9.2018)

• tron

Strašne otravný seriál venujúci sa postavám, ktoré sú nezaujímavé, a riešiaci scenáre, ktoré sú snáď ešte nezaujímavejšie. Už ani André Holland to nezvláda a iba sa zbedačene potáca od stromu do domu a nič z toho. Bill Skarsgård je značne mimo, toto mal odmietnuť. A Melanie Lynskey bude po tomto prúsere rada, ak jej niekto ešte niekedy nejaký scenár pošle. Skoro vôbec ma už nezaujíma, ako sa to celé skončí, lebo vlastne ani neviem, o čom to poriadne je. Aspoň trochu tomu pomáha nový manželský pár s dosť svojráznym koníčkom(4.9.2018)

"Myslel jsem, že tenhle svět chápu.. Že vím, co je skutečné a co ne.."(8.1.2019)

Do Castle Rocku sa prisťahuje nová rodina,ktorá si prechádza manželskou krízou. Ukáže sa, že si na udržanie vzťahu nevybrali práve vhodné mesto. Henry prichádza do domu v ktorom vyrastal a dozvie sa o osude šerifa Paddingtona. Viac sa dozvieme aj o úlohe Kida.(5.9.2018)

Cítiť, že sa blíži finále, pribúdajú vraždy a sú už omnoho explicitnejšie znázornené a krvavejšie než spočiatku. V tomto smere sa činí najmä istá nesympatická rodinka, ktorá sa do Castle Rock prisťahovala z dosť zvláštnych príčin. No a hudobný doprovod je tu zatiaľ najlepší, aký sme počas ôsmich dielov mali možnosť počuť. Aký je Castle Rock ako celok sa ale ukáže až po samotnom konci, môže z toho ešte stále byť ako geniálna záležitosť, tak premárnený potenciál.(28.5.2020)