Pod vodou

• USA Underwater (více)

Je to možná nejhorší a nejnebezpečnější pracoviště na Zemi. Podmořská vědecká laboratoř stojí na jednom z nejhlubších míst mořského dna. Je obklopena naprostou temnotou, svírána strašlivým tlakem, teplota okolní vody se blíží nule. Výzkumný tým provádí sondážní vrty, když přijde nečekané a ničivé zemětřesení. Do této chvíle bezpečné prostory laboratoře se stávají smrtelnou pastí. Jednotlivé části vědeckého komplexu jsou extrémními tlaky vody drceny jako papírové krabice. Jedinou šancí pro přeživší členy posádky je evakuace pomocí hlubinných skafandrů. Jenže v okamžiku, kdy se ocitnou mimo zdevastovanou stanici, zjistí, že jejich zásahy do mořského dna a následné zemětřesení probudily něco, co do této chvíle zůstávalo ukryté pod mořským dnem. Něco neznámého. Něco děsivého. (CinemArt)

Stoupik

Kdybych toto viděl v 90. letech, asi bych byl jako teenager spokojen. V dnešní době mi to už bohužel přišlo jako těžce béčková a nepříliš zábavná variace na Vetřelce, kde jsem si vlastně ani nestihl najít sympatie k jakékoliv postavě. Až zas budu mít náladu ponořit se skrz televizi do hloubky, sáhnu radši po staré dobré Propasti s Edem Harrisem. Jo a nemám rád ženy s účesem na kluka. Slabší dvě hvězdy. ()

PORTER44

Trochu slabá kopie Vetřelce pod vodou,napětí tam sice nějaké bylo, obludy byli vidět až na konci jinak efekty nic moc samí záběry ze skafandru, bída,herci slabota. ()

DyingAngel

Nedokázala som sa na toto naladiť. Práca s kamerou tomu tiež nedopomohla. Jediné, čo za niečo stálo boli... príšerky a ukázali ich, ako inak, minimálne. Škoda a strata času. ()

marmat7

Väčšinu času som sa nudil. Scenár presne kopíruje podobný typ filmov, k prekvapivý zvratom nedošlo. Takže jediný spôsob, ako prečkať film, je tipnúť si na začiatku, kto všetko neprežije, a potom sledovať, ako postupne mrú. ()

Somewheres

Pod vodou je další z řady filmů, kde člověka honí po mořském dně příšery všemožných tvarů a velikostí, a chtějí ho zabít. V případě tohoto filmu se jedná o vědce a techniky z podmořských vrtů, které pronásledují humanoidní tvorové zkřížení s chobotnicí (nebo alespoň tak mi to připadalo) a v závěru se objeví netvor podobný Krakenovi. Hlavní hrdinkou je Kristen Steward, které role mechaničky Nory sedne mnohem lépe než role Belly Swanové ze Stmívání, tudíž lze konstatovat, že její herecký výkon není zase tak špatný, ovšem je spousta lidí, kterým tato herečka prostě nesedla. Děj filmu by mohl odbíhat rychleji, protože občas jsou nesmyslně dlouhé scény přecházení po mořském dně a tak dochází k tomu, že se v určitých částech filmu nudíte. Celková atmosféra filmu je stejná jako u každého jiného filmu tohoto typu, jak jsem již psala výše, film není ničím výjimečný a ani nic nového nepřináší. Ovšem vyzdvihla bych myšlenku, že lidskou chamtivost a bezohlednost v podobě hlubokomořských vrtů se příroda rozhodla potrestat pomstou mořských příšer. ()

ferrari2

Nič, nič, nič. Nič ma nezaujalo na tomto filme. A keď som začul "rev" tej obludy, tak už úplný koniec. To naši zvukári by vedeli vyrobiť lepší zvuk- hlas. Neviem prečo všetky obludy v každom filme majú rovnaký hlas. Ešte, že minutáž ako tak sedela. ()

Gamora

Nic moc film, který nezachrání ani Bella z Twilight ságy. Akce je tu už od samotného začátku, což není vždycky špatné, pokud dostaneme důležité info o co jde, a jaký má naše hlavní postava charakter v průběhu filmu. Ale to se nestane, teda víme o co jde ale nevíme ani h*vno o hlavní postavě. Námět o lidech co v Mariánském příkopu našly to co neměli už jsme viděli v MEGovi kde to bylo teda mnohem lépe zpracováno, i když chápu že obří žralok a obří nestvůra je něco jinýho. Vizuál je celkem ok, ale stejně nevidíme nic, protože je to celý ve tmě. Za mě asi tak 3/10. ()

JanPrazak

A věřte nebo ne, mně se to velice líbilo. Už od začátku příběh filmu působil tajemně a hned od startu bylo akce nespočet. Nic se necouralo, na nic si to nehrálo - šlo to rovnou k věci a tak to bylo po celou dobu filmu. Já osobně miluji podvodní tématiku filmů, her a seriálů a zde mě to velice mile překvapilo. Nejvíce mě však překvapila procenta. 57% pro film, který má takhle úžasné záběry, prostředí a atmosféru je fakt málo. Není to žádný stoprocentní masterpiece, ale být v červených číslech, aspoň 75%  - to si tento film určitě zaslouží. Pokud znáte hry SOMA nebo Subnautica, tak se vám tyto filmy budou velmi líbit. Za mě doporučuji pustit, je to fakt příjemný sci-fi thriller. ()

kaldera

Průměrný začátek a jak čas ubíhá, tím horší. Ten blonďatý chlap v podprsence v hlavní roli mi tam moc neseděl. Těšil jsem se na konec a děkoval, že jsem na to nešel do kina. ()

saint3n

Film s největším počtem přehrání na mém ntb. Scénář lepší než jsem čekal, triky lepší než jsem čekal, hudba lepší než jsem čekal, emocí více než jsem čekal, herecké výkony slušné jak jsem čekal, Kristen krásná jak jsem čekal, už se mi z toho slova čekal dělá blbě, to jsem nečekal... ()

Ankroth

Vlhká Bella v mokrých kalhotkách. Přesto na jedno shlédnutí rozhodně neurazí, byť jde často vidět úplný výkal. ()

AndySvk

Ak mate radi filmy tipu Priepast od Jamesa Camerona alebo Cloverfield tak toto mate namixovane vo filme Pod vodou (Underwater) Kirsten Stewart , Vincent Cassel a dalsi… Ked trpaslici kopali prilis hlboko a chamtivo viete co prebudily   Odporucam Underwater ( Pod vodou) od zaciatku po koniec sa nieco deje a ma to iba 1h40min to su take dva diely dakeho serialu ()

Mikijvc99

Čekal jsem od toho mnohem vice ,začátek zajímavý ,uprostřed jsem trošku usínal,takové nezáživné,konec trosku probudil,ale to už na aspoň 3 hvězdičky nestačí škoda... ()

darius1706

Kristen fakt není herečka. Scénárista si chvílemi tak vybral volnější chvilku. Nicméně to v některých momentech vypadalo celkem slibně. Horší polovic, ale těsně. ()

Amberjack

Jako horor to až na pár lacinejch lekaček nefunguje, jako reklama na hnusný lesby s krátkejma vlasama to už je o něco lepší. A jako sci-fi thriller na jedno použití je to docela obstojný. ()

Mr.HahaHihi

Základní set up by byl, pro vzniknutí atmosférického klaustrofobického surviveru pod vodou. Ale žel bohužel. Dokud se postavy pohybují po stanici, je to fajn ale jakmile se dostanou do vody, no tyvole, tam mě to úplně ztratilo, lano se utrhlo a už ani poměrně fajn závěr to nezachránil. Chápu že nějakých 11km pod vodou zřejmě bude tma jak v prdeli a chápu že tma je velký přítel trikařů, bohužel se tmou, se tady vůbec nepodařilo pracovat a film je v ní napřehledný, naprosto ztracený a utopený (což by klidně mohli být při lepším zpracování plusy). ()

patho666

Fakt obdivujem ľudí čo v tomto neprehľadnom pokuse o votrelca pod vodou s otrasným vizuálom videli veci hodné troch a viac hviezd. ()

Chroe

Velmi příjemné překvapení. Plochá elfka vypadá dobře, klaustrofobická scéna skvělá, byl tam Cassel, technicky je film na skvělé úrovni...na dnešní dobu fajn. Kruci prdel uvědomte si že druhá Propast už nebude ()

Drama 1917 v kinech jede

Drama 1917 v kinech jede

13.01.2020

Nový válečný snímek 1917 režiséra Sama Mendese (Skyfall) čerstvě dokazuje, že k úspěchu v kinech nepotřebujete jen známou předlohu. Klidně totiž stačí před nasazením do širší distribuce vyhrát pár… (více)

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu