Návrat oživlých mrtvol 2

• Česko Návrat živé smrti 2 (více)

Pokračování kultovní zombie komedie začína převozem barelů s mrtvolami a plynem, které známe z prvního dílu, kdy se armádě podaří ztratit 3 barely. Dva se najdou, ale jeden se zatoulá do jednoho městečka, do stoky vedle hřbitova, kam se náhodou dostanou zvědaví kluci, kteří barel otevřou a zombie mánie může začít... (sheen)

Kontryhelka

Mozkýýýýýý............ pekelná jízda a pekelná podívaná. Přijeďte do nemocnice a zažijete nejhorší noc svýho života. Pro mně fakt jeden z prvních porevolučních hororů u kterýho jsem měla oči přilepený na obrazovce a klepala se děsem,ale musela se dokoukat až do konce. Thor Van Lingen (Billy) mně strašil ještě pěkně dlouho. Pro puberťačku to byla jedna z nejhnusnějších zombií a já se v noci ve tmě bála otevřít oči,protože jsem čekala,že se ta hnusná tlama nade mnou objeví a vycucne mi mozek. Ble. Dneska se tomu směju,ale tenkrát jsem se málem po...... strachy. A ten doktor byl skvělej a ty hlášky, neměly chybu. A hlavně : přijeďte do nemocnice ............... ()

Imouse

Oproti prvnímu dílu je zde sice více hlášek, více záhrobního humoru, ale celé se to ubírá po špatné koleji. Tato serie je zkrátka propadák se vším všudy. ()

Sanr

Někdy se moc "tlačí na pilu" tento film je toho příkladem, nuceně se snažit udělat z toho hororovou komedii. Místo toho ve výsledku jsou jen trapné scény kdy se tomu ani smát nedá. A "opakování" postav z minulého dílu to je taky pěkný nesmysl, hold udělat druhý díl na stejné úrovni se nepovedlo. Jediné plus jsou masky, některé se opravdu povedly :-) ()

uprchlice

Humoru tři prdele, hudba jako z cirkusu, masky zombie s kvalitním zpracováním. Vítejte v Návratu oživlých mrtvol 2. Lehce hororová komedie se spíše směšným příběhem, ale zajímavý zpracováním. Scény zombíků, když vylézají z hrobů a vypadají, že tančí, diváka rozseká smíchy. Jejich masky byly v celku dobře udělané a také šlo konečně o něco jiného a více vtipného jako z masek komiksových hrdinů. Herci moc nepřehrávali a šlo s nimi vydržet po celý zbytek filmu. Celkový příběh jako takový začíná v momentě, kdy parta kluků nalezne barel a otevřou ho. Začne z něj vycházet pára a zombíci jdou na scénu. Nevylézají z nich červy a přesto skvěle pobaví. Návrat oživlých mrtvol 2 je zkrátka nadupaná komedie plná připitomnělých zombíků s maskami komiksových hrdinů. Skvělá kombinace pro každého nadšence zombíků :) ()

Flexkillah

Proč takovému hororu dá někdo pět hvězd? uplně jednoduše. BRAINS! nezapomenutelné scénky, na svou dobu až nechutně detailní masky zombies, hřbitov a partička pankáčů a chuligánů z let osmdesátých dávají tomuto filmu punc první jakosti v zombie žánru. Nezapomenu na okamžik, kdy jsem film prvně viděl na VHS s dabingem omezeným na jednoho dabéra. Slušný psycho, ale film je takový šrumec, že Vám to po pár minutách bylo jedno. Samozřejmě nelze než doporučit vidět film v originálním znění, jsou tu postavy, které český dabér nikdy nedokáže tak autenticky namluvit. Příběhově celkem tupost, ale v tomto případě se dá leccos přehlédnout. Pro zombie fans povinnost, pokud jste člověk zombie žánrem nezasaženým a klepete si na čelo pokaždý když vidíte vstávat mrtvolu z hrobu, u hodnocení odeberte dvě hvězdy. "Nech mě sníst tvůj mozek! já ale na mrtvoly nejsem!" ()

bratr_jezek

Hororovou atmosféru zde bohužel vždy podtrhl pokus o "laciný" vtip. Je to koukatelné, má to zajímavý konec, kde se likvidují zombie ve velkém, ale jednička byla přece jen lepší. ()

drkaldj

Bude jednoduchá premisa prvního (celkem zábavného hororu) fungovat i zde, na podruhé? Mohla by (a taky funguje). Masky vypadají pořád dobře, ne-li lépe. Smršť oživlých mrtvol je zde rychleji než v prvním dílu a scény s nimi (nejen) na hřbitově jsou zábavné. Vlastně celý tento film je zábavný horor, který mě bavil celou dobu až do konce. Nějaké ty nedokonalosti jsem schopen přehlédnout protože jsem dostal přesně to, v co jsem doufal a k tomu něco navíc (zkrátka se film trefil na můj vkus hororu a vtipu). Z počátku jsem se bál že to bude klasické pokračování, které nanejvýš dosáhne kvalit prvního dílu, ale byl jsem překvapen. Zábavná hororová jízda. ()