Jiří Arch (E01) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 31 min

Mám ty lidi, co tam hrajou a točí to, velice rád, ale tady musím hodně přivřít oči. Pilot má navnadit, tedy pokud se stále jede podle starých zvyklostí. Dabing Street ve svém úvodu tak trochu nudí, situace jako ta s Bartoškou přerůstají svou délkou v lacinost a zbytečnost. Seriál ale bude i kritikou dabingových poměrů v Čechách, ta je i v prvním díle a ta rozhodně působí patřičně. Zatím 50%. P.S. Podobně jsem se tenkrát cítil při úvodu Čtvrté hvězdy, která se poté stala mou oblíbenou..(29.12.2017)

• MiaMahoney

To se zase jednou urodilo velkohubých prohlášení o báječném, ultravtipném a vyšperkovaném seriálu s obrovským potenciálem; v práci člověk poslouchá, jakéže tam jsou smíchemchcací momenty, za zády vám furt někdo hláškuje…, a tak si to teda pustíte, abyste byli pod obraz. Teda v obraze. No mu-he-he!!! Málem jsem se udusila smíchy, když v dabingovém studiu exl rejžák a do toho herečka nerušeně dabovala seksuální scénu! Anebo jaxe tu jeho zmrd jakože ostatní herci snažili zakamuflovat, ó cho-chó! Prostě bžunda jaxviňa, pokud jste fanoušci humoru á la upocený Novotný a o víkendu se chystáte do urny vhodit Miloše! Abych ale zase neházela jen hovna, scénka v taxíku a s Barťákem byla aspoň Trošku chichotavá, byť ničím originální. Uvidíme, kdy se na scéně objeví Trojský kůň Ivan, který by mohl tu bídu krapet pozvednout, jak to udělal u stejně nevalné Čtvrté hvězdy, u které aspoň první tři díly slibovaly občasné zahihňání, než to šlo úplně ku brosqi. Bohužel ale platí, že jedno jaro vlaštovku nedělá, takže i když nám Ivánek párkrát zaperlí, celkovou laťku pouze na svých bedrech neunese a zbyde zase jen vyčpělá, pseudohumorná Čtvrtá hvězda s jedním až dvěma povedenými vtípky na díl, která to tady ovšem rozhodně na čtvrtou nevytáhne.(11.1.2018)

Pět dávám málokdy. Fakt málokdy. To fakt píše nějakej Zelenka? Nepíše to život? :-)))) ... Čermák: "Nedloubej do něj. Dloube on do tebe?... Neužil: Nedloube protože je mrtvej"....... Bartoška: ... já tady telefonuju... tady jsi v krematoriu.... vrať se do sálu.... :-))))) .... Mrtvý Jirka se do sálu nevrátil. Ale já (Jirka) jsem z toho málem umřel :-)))) .... To je fakt o infarkt, takovejhle humor. Budu to muset vidět ještě jednou, tak jako Čtvrtou hvězdu.... ty vole.... které jsem dal také pět hvězd.(25.1.2018)

ja jsem nadmiru spokojen. hodne jsem se na to tesil, ale dost jsem ocekaval, ze se zklamu, dokonce jsem si uz v hlave sumiroval vety, ze tohle opravdu ctvrta hvezda 2.0 neni atd.. o to vic me doslova znicila na zacatku scena se smrti, takhle jsem naposled zasmal pri sledovani Beat kids u wonder showzen (coz neni tak davno, presto to znamena pochvalu). navic tu prisel jeste jeden epicky moment, bartoska. PS. mym hodnocenim jsem serial posunul do cervenych cisel, citim, ze muj zivot zacina mit smysl :)(9.1.2018)

• bedsore

Další zbytečnej výplod české televizní tvorby, další promarněná šance, nebo jak jinak se k tomu postavit, když v první čtvrthodině předvedená zápletka odpovídá nácviku ochotnického představení žáků střední školy z horní dolní, jak po stránce obsahové tak i herecké. Jakože filmy Petra Zelenky mám vesměs rád, tak tahle na zakázku vytvořená výplň vysílacího času, která vznikla asi jen proto, že bylo třeba naplnit normy původní tvorby v rámci ČT, vyčerpala po oné čtvrthodině všechnu moji trvpělivost a chuť tomu věnovat i byť vteřinu navíc.(9.1.2018)