Jiří Arch (E01) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 31 min

Mám ty lidi, co tam hrajou a točí to, velice rád, ale tady musím hodně přivřít oči. Pilot má navnadit, tedy pokud se stále jede podle starých zvyklostí. Dabing Street ve svém úvodu tak trochu nudí, situace jako ta s Bartoškou přerůstají svou délkou v lacinost a zbytečnost. Seriál ale bude i kritikou dabingových poměrů v Čechách, ta je i v prvním díle a ta rozhodně působí patřičně. Zatím 50%. P.S. Podobně jsem se tenkrát cítil při úvodu Čtvrté hvězdy, která se poté stala mou oblíbenou..(29.12.2017)

Dvacet minut jsem nechápavě civěl WTF? co to je za trapárnu? Sice jsem se i něco málo pousmál, ale usoudil jsem, že to nebude můj šálek kávy. Nicméně pak nastoupil nadabovaný Jiří Bartoška originál na pohřbu a ikdyž si uvědomuju jak to bylo primitivní, já šel smíchy do křeče na deset minut non-stop. Točí se mraky tv útvarů, které si říkají komedie, ale až tady jsem měl svou záchvatovou desetiminutovku smíchu.(29.12.2017)

Dabingových studií je dost, já z tady toho plánuji udělat půjčovnu kol ♥ Od tejto zostavy som čakal síce trochu viac, najmä čo sa sarkazmu a tempa týka, ale scéna s Bartoškom ma pobavila a rovnako tak niekoľko (zopár) šplechov. Inak v porovnaní s Čtvrtou hvězdou odvar. Ale uvidíme, čo prinesú ďalšie týždne, keď sme teda s @Tea_Lus nešli do kina.(8.1.2018)

• dopitak

TEN TAXIKÁŘ MĚL SVATOU PRAVDU! Protože přesně tak to je. Packalové typu Filipa Švarce, který tu náhodou štěkne sám sebe, a výrobci, pro které je důležité jedno jediné: aby to bylo rychle! A proto to posledních 25 let vypadá, jak to vypadá, a názor že kvůli dabingu Češi neumí cizí jazyky, je smutnou pravdou. Kdyby se pořádně dabovalo jen něco, mohli jsme být někde jinde A teď k seriálu: Bartoška byl skvělej(8.1.2018)

Pět dávám málokdy. Fakt málokdy. To fakt píše nějakej Zelenka? Nepíše to život? :-)))) ... Čermák: "Nedloubej do něj. Dloube on do tebe?... Neužil: Nedloube protože je mrtvej"....... Bartoška: ... já tady telefonuju... tady jsi v krematoriu.... vrať se do sálu.... :-))))) .... Mrtvý Jirka se do sálu nevrátil. Ale já (Jirka) jsem z toho málem umřel :-)))) .... To je fakt o infarkt, takovejhle humor. Budu to muset vidět ještě jednou, tak jako Čtvrtou hvězdu.... ty vole.... které jsem dal také pět hvězd.(25.1.2018)