Jiří Arch (E01) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 31 min

Mám ty lidi, co tam hrajou a točí to, velice rád, ale tady musím hodně přivřít oči. Pilot má navnadit, tedy pokud se stále jede podle starých zvyklostí. Dabing Street ve svém úvodu tak trochu nudí, situace jako ta s Bartoškou přerůstají svou délkou v lacinost a zbytečnost. Seriál ale bude i kritikou dabingových poměrů v Čechách, ta je i v prvním díle a ta rozhodně působí patřičně. Zatím 50%. P.S. Podobně jsem se tenkrát cítil při úvodu Čtvrté hvězdy, která se poté stala mou oblíbenou..(29.12.2017)

• dopitak

TEN TAXIKÁŘ MĚL SVATOU PRAVDU! Protože přesně tak to je. Packalové typu Filipa Švarce, který tu náhodou štěkne sám sebe, a výrobci, pro které je důležité jedno jediné: aby to bylo rychle! A proto to posledních 25 let vypadá, jak to vypadá, a názor že kvůli dabingu Češi neumí cizí jazyky, je smutnou pravdou. Kdyby se pořádně dabovalo jen něco, mohli jsme být někde jinde A teď k seriálu: Bartoška byl skvělej(8.1.2018)

Rozdělil bych to na 4 fáze: 1. úmrtí Jiřího Archa- pro mě fakt dost hrůza, Petra Zelenku s tolikerým pochopením pro infantilitu nepamatuju. 2. před pohřbem- infantilita přetrvala, válcovala ji tady ale jiná špatná filmová sudička- nuda. 3. pohřeb- vynikající, obrat o 180 stupňů. 4. po pohřbu- udrželi to na dostřel od té předešlé mega vysoké letové hladiny (založené na jednom echt vydařeným džouku, ztvárněným někým, od koho bych až takovou míru nadhledu vážně nečekal). Před funusem se o mě pokoušely chmury, ale ve finále zmizely. Těším se na další díly.(9.1.2018)

• MiaMahoney

To se zase jednou urodilo velkohubých prohlášení o báječném, ultravtipném a vyšperkovaném seriálu s obrovským potenciálem; v práci člověk poslouchá, jakéže tam jsou smíchemchcací momenty, za zády vám furt někdo hláškuje…, a tak si to teda pustíte, abyste byli pod obraz. Teda v obraze. No mu-he-he!!! Málem jsem se udusila smíchy, když v dabingovém studiu exl rejžák a do toho herečka nerušeně dabovala seksuální scénu! Anebo jaxe tu jeho zmrd jakože ostatní herci snažili zakamuflovat, ó cho-chó! Prostě bžunda jaxviňa, pokud jste fanoušci humoru á la upocený Novotný a o víkendu se chystáte do urny vhodit Miloše! Abych ale zase neházela jen hovna, scénka v taxíku a s Barťákem byla aspoň Trošku chichotavá, byť ničím originální. Uvidíme, kdy se na scéně objeví Trojský kůň Ivan, který by mohl tu bídu krapet pozvednout, jak to udělal u stejně nevalné Čtvrté hvězdy, u které aspoň první tři díly slibovaly občasné zahihňání, než to šlo úplně ku brosqi. Bohužel ale platí, že jedno jaro vlaštovku nedělá, takže i když nám Ivánek párkrát zaperlí, celkovou laťku pouze na svých bedrech neunese a zbyde zase jen vyčpělá, pseudohumorná Čtvrtá hvězda s jedním až dvěma povedenými vtípky na díl, která to tady ovšem rozhodně na čtvrtou nevytáhne.(11.1.2018)

První epizoda se Zelenkovi opravdu povedla. Vymyslel zcela jedinečný začátek plný vtipných hlášek. Seznámil jsem se s hrdiny v čele s výbornou Klárou Melíškovou a Hynkem Čermákem. Ostatní herci též výborní. Nejlepší scény jednoznačně úmrtí Jiřího Archa během dabingu a Bartoškův proslov. Za první epizodu krásné čtyři hvězdičky.(17.2.2018)