Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Eva se pokouší využít ženský šarm a dohodnout se s Alešem Brázdou na mimosoudním vyrovnání za Preissovu zlomenou ruku. Brázda ale zůstává neoblomný, ostatně v dobách, kdy ještě jeho postava připomínala člověka, býval sám herec. Teď váží 160 kg a je rád, že projde dveřmi. Když mu ale Eva nabídne, že by si u nich mohl zadabovat, okamžitě roztaje a slíbí vše vyřešit smírem. To vše se odehrává ve chvíli, kdy studio ZERO postoupí do tendru na dabing nové disneyovky pro česká kina. Očekává se příjezd polské supervizorky Kingy, která se má rozhodnout, které z oslovených studií prestižní zakázku získá. Eva upozorní všechny ve studiu na záludnosti polského jazyka, ve kterém „šukat“ znamená „hledat“, ovšem „šukat“ se řekne „pepřit“, a jak se řekne „pepřit“, to nikdo neví. Jisté však je jedno: Kinga miluje Ivana Trojana z filmu Samotáři, který je v Polsku kult. Zatímco Eva jede vyzvednout Kingu na letiště, do studia přijede dabovat Aleš Brázda. Než se ale vůbec s dialogovkou dostane k mikrofonu, zasekne se, a to doslova, svým břichem ve dveřích. To rozhodně nevrhá na studio dobré světlo a všichni se před Kingou cítí trapně. Situaci zachrání Eva, která slíbí, že Trojan nadabuje postavu modrého žraločka. Kinga se tetelí blahem a zdá se, že je ruka v rukávě. Jenže Trojan – jak tomu tenkrát bylo – nedabuje. Pavel s Davidem zosnují důmyslný plán, jak vyřešit patálii s Trojanem: rozhodnou se sestříhat žraločkovy věty pomocí původních Trojanových replik z filmu Samotáři. Chybí jim ale čtyři slova. Pavel má geniální nápad, jak je od Trojana získat a Kingu tak přesvědčit, aby dabing podmořských postaviček svěřila právě jim… (Česká televize)

(více)

Recenze (37)

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na tomhle a na milém díle (ženské zbraně), je nádherně vidět, co je na Dabing Street špatné a co dobré - co funguje, je vpodstatě cokoliv, co se odehrává ve studiu (a hádám, odkazuje na divadelní hru?) a co je nudné, nevtipné, ba přímo otravné, je cokoliv, co se odehrává kdekoliv jinde (tady třeba koncert, Karel a Polka). Zatím je to prostě slabší, než Čtvrtá hvězda. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Znovu jsem nebyl nijak oslněn. Nejvíc jsem se asi pobavil u získávání hlasového vzorku Ivana Trojana, to byla povedená záležitost. Vůbec mě ale nepotěšila dějová linie s Norbertem Lichým, kterého jinak vždycky rád vidím. Tady mi vadilo už to, jak blbě bylo provedeno jeho vycpání a nebavila mě ani celá zápletka, ani její finální řešení. ()

Reklama

MartinX. 

všechny recenze uživatele

Pátý a šestý díl seriálu jsem nedokoukal do konce, což je špatné znamení, a už se k němu asi nevrátím. Podle mne tvůrci (tedy hlavně Petr Zelenka) neodhadli nosnost materiálu a přetáhli to, na 12 dílů tohle nemá sílu. Když shrnu dobré stránky: zajímavý typ Hynka Čermáka, dobrá komická tahounka Kláry Melíškové, zemitá Tereza Voříšková. Výborná, přesně vyleštěná epizodka Viktora Preisse. Zbytek průměr nebo zbytečnost. Škoda. ()

Alagaesie 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dabér Brázda. „Jaký tam máte dveře?“ Lado! V Polsku? Samotáři? Brzo… „Lado, prosimtě, podej mi ten pepř.“ A solit je ‚hlädät‘, ne? Chudák jeden vodstavenej. Aj… Brázda. „He got suck… Stuck.“ Dveře devadesátky. Já se Lichýmu nedivim – já Cibulkovou nemůžu ani cejtit. Hlasovej test?? „To člověk neslyší každý den.“ Slova dobře! Brázda krásně střechou! ()

Cesty timem 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak jsem nějak zanedbal komentáře k jednotlivým dílům a nechal až nakonec po shlédnutí všech včetně posledního. Supervizor je ještě z těch dílů co byly jakžtakž super, ikdyž s odřenýma ušima za 4*. Pak už jedeme z kopce po kočičích hlavách jak na burze a pořád s trendem dolů. Nemá to fakt něco společnýho s Bitcoinem posledních týdnů? Že by tam opravdu byla nějaká korelace? :-) ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • V závěrečných titulcích zazní skladba „Probably Will“ od Concrete Blonde. (danielsaf2)

Reklama

Reklama