Supervizor (E06) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 30 min

Na tomhle a na milém díle (ženské zbraně), je nádherně vidět, co je na Dabing Street špatné a co dobré - co funguje, je vpodstatě cokoliv, co se odehrává ve studiu (a hádám, odkazuje na divadelní hru?) a co je nudné, nevtipné, ba přímo otravné, je cokoliv, co se odehrává kdekoliv jinde (tady třeba koncert, Karel a Polka). Zatím je to prostě slabší, než Čtvrtá hvězda.(14.2.2018)

Tak jsem nějak zanedbal komentáře k jednotlivým dílům a nechal až nakonec po shlédnutí všech včetně posledního. Supervizor je ještě z těch dílů co byly jakžtakž super, ikdyž s odřenýma ušima za 4*. Pak už jedeme z kopce po kočičích hlavách jak na burze a pořád s trendem dolů. Nemá to fakt něco společnýho s Bitcoinem posledních týdnů? Že by tam opravdu byla nějaká korelace? :-)(3.4.2018)

Znovu jsem nebyl nijak oslněn. Nejvíc jsem se asi pobavil u získávání hlasového vzorku Ivana Trojana, to byla povedená záležitost. Vůbec mě ale nepotěšila dějová linie s Norbertem Lichým, kterého jinak vždycky rád vidím. Tady mi vadilo už to, jak blbě bylo provedeno jeho vycpání a nebavila mě ani celá zápletka, ani její finální řešení.(22.4.2018)

Dabér Brázda. „Jaký tam máte dveře?“ Lado! V Polsku? Samotáři? Brzo… „Lado, prosimtě, podej mi ten pepř.“ A solit je ‚hlädät‘, ne? Chudák jeden vodstavenej. Aj… Brázda. „He got suck… Stuck.“ Dveře devadesátky. Já se Lichýmu nedivim – já Cibulkovou nemůžu ani cejtit. Hlasovej test?? „To člověk neslyší každý den.“ Slova dobře! Brázda krásně střechou!(16.2.2018)

• MartinX.

Pátý a šestý díl seriálu jsem nedokoukal do konce, což je špatné znamení, a už se k němu asi nevrátím. Podle mne tvůrci (tedy hlavně Petr Zelenka) neodhadli nosnost materiálu a přetáhli to, na 12 dílů tohle nemá sílu. Když shrnu dobré stránky: zajímavý typ Hynka Čermáka, dobrá komická tahounka Kláry Melíškové, zemitá Tereza Voříšková. Výborná, přesně vyleštěná epizodka Viktora Preisse. Zbytek průměr nebo zbytečnost. Škoda.(14.2.2018)