Ceny Thálie 2016 (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 100 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

• Eleanor05

Po vzoru přenosu Českého lva - bez jakýchkoli medailonků o nominovaných, které by diváky zpravily o hereckých, pěveckých a tanečních výkonech. Zato s šíleně vypjatou Taťjanou Medveckou, která působila, jako by byla na Speedu a se zbytečnými "uměleckými" vsuvkami tanečníků a hudebníků. Osobně tuto úpravu formy vkusného a zábavného přenosu z minulých let, který se soustředil především na nominované a jejich výkony, považuji za krajně nešťastnou. A jednu hvězdičku dávám jenom za jako vždy sympatického, a v silném kontrastu s přepjatou paní Medveckou, příjemně civilního Honzu Cinu. PS: Pokud může Thálii za muzikál získat někdo ve zpěvu tak (sotva) průměrný, jako Vojtek, pak už ji může získat skoro každý.(25.3.2017)

• caba

Tak to se moc nepovedlo!! Křečovitá ,roztřesená Taťjana Medvecká ,která se snažila bujaře být vtipná.Také šaty ,které zvolila na tento večer, nepotěšily oko diváka.Odhalovaly to ,co mělo být trochu skryto-hlavně tvarohové paže.Také ředitel divadla nebyl žádný fešák.Snad by se našek krejčí,aby na jeho nesouměrnou postavu ušil oblek a když né,tak asponˇkošile mohla být podle velikosti a né o 5 čísel větší.Zato mladý Jan Cina se držel ,ostudu neudělal. A ještě k cenám ,jak už je zde zmíněno- od Eleanor05*-by rozhodně takové uznání, jakou je cena Thálie za zpěv!! ,Josef Vojtek rozhodně nedostal.(26.3.2017)

• jfaba

Jak jsem to minule chválil, tak teď jste to úplně posrali. Kam se poděl Antonín Procházka? Proč, když něco funguje, se to musí změnit? Nebo někomu vadil? Takže když nám jde pivo, prodáme to. Když se dá aspoň na Thálie koukat, změníme to, a tak bych mohl pokračovat napříč naším společenským, historickým, průmyslovým a jiným životem. Musíme být světový. A teď k pořadu. Dvojice "moderátorů" a skupina hudebníků a skečařů tomu nasadila korunu. Po půl hodině už jsem to nevydržel a šel si číst. Křečovité, rádoby vtipné, slabé a ubohé. To je NÁRODNÍ DIVADLO. Velikáni se obracejí v hrobech. No a ten můj příspěvek, taky nestojí za nic. Taky odpad. Učím se rychle.(26.3.2017)

• Sakulnikov

Bez medailonků a s divnými trapnými meziscénkami.(17.4.2017)