Království zombie

Série(2) / Epizody(12)

Královstvím se šíří podivné zvěsti o nemocném králi a korunní princ se stává jedinou nadějí lidu v boji proti záhadné chorobě, která zemi pomalu zachvacuje. (Netflix)

jarod13

Moc fajn seriál, tak trošku obnova Zombie filmů a hlavně zajímavé téma, super propojení historie s apokalypsou. Moc jsem si to užil. Těším se na třetí řadu, no uvidíme. poslední díl drůhé řady byl velice zajímavý. Hlavně ten konec. ()

trici

Tak tohle se moc povedlo. Poslední dobou vůbec jihokorejské filmy a seriály jsou velmi kvalitní, ale toto je mezi nimi skvost. ()

DavHav

Nenechte se odradit tuctovým českým názvem. Nemrtví jsou zde především zábavnější formou moru. Hlavní důraz je na "hru o trůny" v nádherných reáliích staré Koreje. A závěr druhé řady jsem si užil víc, než pátálie Johna Sněha. ()

Jimclark

"Květ života musí skrývat ještě nějaké hlubší tajemství." Nemám rád nezodpovězené otázky. A jelikož další (třetí) sérii už nejspíš neuvidím, protože za rok zapomenu, že seriál vlastně ještě neskončil a že mám hledat jeho pokračování, tak přesně z toho důvodu mu nemůžu dát čtyři hvězdy, ačkoliv nebyl vysloveně špatný. Jen takový... no, řekněme mírně nadprůměrný. ()

MatoPalkes

Super jazda, zombie dostatočne desiví, intrigy fungujú, rovnako aj emócie. Záver druhej série otvorený, veľmi dúfam že seriál bude pokračovať. ()