• SNCIS

Film o jednoduchém instalatérovi, který žije i po čtyřicítce s maminkou a na dovolenou jezdí za vesnici k rybníku. Na to, že je to komedie, tak jsem se vůbec nesmál. Samotný příběh byl o ničem + od začátku bylo jasné, jak to skončí. Za herecký výkon Jakuba Koháka 1 hvězda. - 10%.(29.1.2018)

Sled historek obklopujících samozvaného vodo-topo krále, jenž žije v zcela jiném kmitočtu než zbytek panoptika. Přehlídka bezelstné tuposti, které se vysmívají vychcaní chytráci.. Zatímco Díra u Hanušovic přišla s venkovským realismem, tuchlovický plumber sází na romantismus a pozitivní vyznění a činí tak způsobem, který se nemůže nikoho výrazněji dotknout v ani jedné emoční rovině tohoto slova. Kohák je jako roztoč. Je škaredý a je všude..(21.3.2017)

Není to špatné, ale buď měl Vorel přitlačit na dramatickou rovinu a komediii ponechat jen na bázi prvků, anebo to udělat naopak. Takhle film přešlapoval napůl cesty, aby se místy jen nerozhodně nakláněl na tu či onu stranu. Po herecké stránce solidní a byť Koháka příliš nemusím, pokud tedy zrovna nechytá za Houslice, tak tady mi seděl. Holubová pak zahrála to co měla a zamrzí málo využitá dvojice Budař-Čtvrtníček. Lepší průměr, který vidím jako lehce promrhanou příležitost. 60%(19.3.2017)

Velmi milé překvapení, příběh sice nic moc, ale skvěle napsané dialogy to bez jedinýho záseku odtáhnou. Zatím nejlepší role Kuby Koháka, mám dojem, že už při psaní postavy měl Tomáš Vorel o představiteli jasno. Není to vysloveně komedie, ani vysloveně drama, ale sympatie k hlavnímu hrdinovi udělali svý. Pokud to půjde, uvítal bych druhý díl a slibuji že bych na něj zašel do kina.(24.6.2017)

Inštalatér z Tuchlovic je celkom príjemný film zo súčastnosti. Je to príbeh bežného človeka, starého mládenca, ktorý skončil tak že žije sám s matkou. Poznám dosť chlapov, ktorí takto skončili... Fil nieje jasná komédia , ale ani dráma je to oddychový film a ja som sa zasmial , ale bolo mi aj smutno pri pohľade na hlavného hrdinu po smrti matky. Jakub Kohák zahral svoju rolu výborne a aj preto dávam 70%.(31.1.2018)