Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bari68
  ***

  Okrem jasných rysov Vorla (pohľady hercov do kamery a.i.) to z jeho strany nebola až taká katastrofa. Film síce nenudil, tých 80 minút ubehne rýchlo, ale smršť hlášok, vtipov a historiek sa nám dostávalo ako šafránu. A ešte jedno. Celý film som si nemohol pomôcť a neubrániť sa dojmu a porovnávaní s filmovým Václavom. Musím povedať, že trochu iná liga. Trojan vs. Kohák je v tomto smeru ako herec Národního a ochotník v Maryšy. Slabé 3*(23.3.2017)

 • Marsik
  ***

  Kino Svět Lišov - Ale jo, docela jsem se bavil, byť jsem si říkal, že režisér mohl trochu přitlačit na pilu, naservírovat nám více hlášek a přidat na stopáži. Každopádně nejenom vtipně hrající Kohák, ale i vedlejší postavy, jako Budař, Čtvrtníček a Špalková mě potěšili. Až to budou za nějakou dobu dávat v TV, rád zasednu. Jo a zdravím toho trapáka, co přede mnou celý film točil na mobil :)) 68% (with J.)(23.10.2016)

 • xmatysekx
  *

  Nebýt hereckého výkonu pana Čtvrtníčka, nejspíš bych film jednak nedokoukal, a jednak k hodnocení nevyužil hvězdičky. Film totiž kromě těchto pár chvil, kde jsou v hospodě či autoservise nemá absolutně žádný spád. To, že je film čitelný a všechno důležité, co se ve filmu odehrává je v prvních a posledních pěti minutách, by možná nemuselo nutně znamenat blbý film. Nicméně tohle je opravdu hodně blbý film. Jak říkám, film nemá žádný spád, děj se nikam neposouvá, hlavní postava - špatně mluvící, zarostlý instalatér - se nijak nevyvíjí a všechny scény působí uměle (především ty s násilím a rasismem) a jako celek film působí velmi nesourodě. Je možné, že má film nějakou hlubší message, kterou jsem přes všechnu tuhle hrůzu neobjevil ale spíš jsem ochoten věřit tomu, že ne.(3.8.2017)

 • Morholt
  ***

  Není to špatné, ale buď měl Vorel přitlačit na dramatickou rovinu a komediii ponechat jen na bázi prvků, anebo to udělat naopak. Takhle film přešlapoval napůl cesty, aby se místy jen nerozhodně nakláněl na tu či onu stranu. Po herecké stránce solidní a byť Koháka příliš nemusím, pokud tedy zrovna nechytá za Houslice, tak tady mi seděl. Holubová pak zahrála to co měla a zamrzí málo využitá dvojice Budař-Čtvrtníček. Lepší průměr, který vidím jako lehce promrhanou příležitost. 60%(19.3.2017)

 • Fr
  **

  ZACPANÉ POTRUBÍ PRUŽINOU PROČISTÍM. ZÁVITY REZAVÉ KOUDELÍ UTĚSNÍM … /// Tak konečně tady máme možnost podívat se do Tuchlovic. Všichni, co se slzou v oku vzpomínaj na Hanušovice, ji můžou zamáčknout, sezvat známý a uspořádat grilovačku. Prdel světa má svýho instalatéra! Soráč Vorel, já na tyhle panoptický exhibice, kde jde vo hovno, moc nejsem. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mazel byl moc vodvážnej a Fusi zase lůzr. 2.) Miluju když věci v koupelně dělaj správný zvuky. 3.) Miluju Koháka. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(4.4.2017)

 • - Zajímavostí je, že režisér Tomáš Vorel st. se s původní skutečnou postavou - dle níž je film natočen - osobně zná a to díky příhodě, při níž mu instalatér v Praze opravoval umyvadlo. (Zdroj: kladensky.denik.cz) (P. J. D.)

 • - Filmaři museli kvůli scéně, kdy postava Evy Holubové češe třešně, nejdřív ovoce pracně na strom navěsit, protože je sežrali špačci. (Fenk)

 • - Pro představitelku maminky Evu Holubovou byla na zakázku vyrobena speciální paruka z pravých vlasů, jelikož podle tvůrců normální paruka nepřicházela v úvahu. (Fenk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace