Okrem jasných rysov Vorla (pohľady hercov do kamery a.i.) to z jeho strany nebola až taká katastrofa. Film síce nenudil, tých 80 minút ubehne rýchlo, ale smršť hlášok, vtipov a historiek sa nám dostávalo ako šafránu. A ešte jedno. Celý film som si nemohol pomôcť a neubrániť sa dojmu a porovnávaní s filmovým Václavom. Musím povedať, že trochu iná liga. Trojan vs. Kohák je v tomto smeru ako herec Národního a ochotník v Maryšy. Slabé 3*(23.3.2017)

Kino Svět Lišov - Ale jo, docela jsem se bavil, byť jsem si říkal, že režisér mohl trochu přitlačit na pilu, naservírovat nám více hlášek a přidat na stopáži. Každopádně nejenom vtipně hrající Kohák, ale i vedlejší postavy, jako Budař, Čtvrtníček a Špalková mě potěšili. Až to budou za nějakou dobu dávat v TV, rád zasednu. Jo a zdravím toho trapáka, co přede mnou celý film točil na mobil :)) 68% (with J.)(23.10.2016)

• xmatysekx

Nebýt hereckého výkonu pana Čtvrtníčka, nejspíš bych film jednak nedokoukal, a jednak k hodnocení nevyužil hvězdičky. Film totiž kromě těchto pár chvil, kde jsou v hospodě či autoservise nemá absolutně žádný spád. To, že je film čitelný a všechno důležité, co se ve filmu odehrává je v prvních a posledních pěti minutách, by možná nemuselo nutně znamenat blbý film. Nicméně tohle je opravdu hodně blbý film. Jak říkám, film nemá žádný spád, děj se nikam neposouvá, hlavní postava - špatně mluvící, zarostlý instalatér - se nijak nevyvíjí a všechny scény působí uměle (především ty s násilím a rasismem) a jako celek film působí velmi nesourodě. Je možné, že má film nějakou hlubší message, kterou jsem přes všechnu tuhle hrůzu neobjevil ale spíš jsem ochoten věřit tomu, že ne.(3.8.2017)

Není to špatné, ale buď měl Vorel přitlačit na dramatickou rovinu a komediii ponechat jen na bázi prvků, anebo to udělat naopak. Takhle film přešlapoval napůl cesty, aby se místy jen nerozhodně nakláněl na tu či onu stranu. Po herecké stránce solidní a byť Koháka příliš nemusím, pokud tedy zrovna nechytá za Houslice, tak tady mi seděl. Holubová pak zahrála to co měla a zamrzí málo využitá dvojice Budař-Čtvrtníček. Lepší průměr, který vidím jako lehce promrhanou příležitost. 60%(19.3.2017)

• Fr

ZACPANÉ POTRUBÍ PRUŽINOU PROČISTÍM. ZÁVITY REZAVÉ KOUDELÍ UTĚSNÍM … /// Tak konečně tady máme možnost podívat se do Tuchlovic. Všichni, co se slzou v oku vzpomínaj na Hanušovice, ji můžou zamáčknout, sezvat známý a uspořádat grilovačku. Prdel světa má svýho instalatéra! Soráč Vorel, já na tyhle panoptický exhibice, kde jde vo hovno, moc nejsem. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mazel byl moc vodvážnej a Fusi zase lůzr. 2.) Miluju když věci v koupelně dělaj správný zvuky. 3.) Miluju Koháka. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(4.4.2017)

• - Zajímavostí je, že režisér Tomáš Vorel st. se s původní skutečnou postavou - dle níž je film natočen - osobně zná a to díky příhodě, při níž mu instalatér v Praze opravoval umyvadlo. (Zdroj: kladensky.denik.cz) (P. J. D.)

• - Filmaři museli kvůli scéně, kdy postava Evy Holubové češe třešně, nejdřív ovoce pracně na strom navěsit, protože je sežrali špačci. (Fenk)

• - Pro představitelku maminky Evu Holubovou byla na zakázku vyrobena speciální paruka z pravých vlasů, jelikož podle tvůrců normální paruka nepřicházela v úvahu. (Fenk)