Čtyřicetiletý Luboš Cafourek je svérázný instalatér z vesnice Tuchlovice u Prahy. Je zručný a poctivý, se vším si poradí, žádné práce se nikdy nezalekne. Nemá auto, za zákazníky jezdí na kole, nebo autobusem, nebo se nechá vozit. Mobil nepoužívá, telefonáty za něj vyřizuje jeho matka, která mu také vaří, nakupuje, pere, dělá účetnictví a řídí chod celé domácnosti. Luboš má vždy na všechno nečekanou a vtipnou odpověď, ale praktický a společenský život mu uniká mezi prsty. Za práci si nedokáže říct pořádné peníze, kamarádům opravuje zadarmo a to, co vydělá, hned utratí za jídlo pro toulavé kočky, nebo prosází. Luboš všechno nepříjemné odsouvá na „později", nebo na „uvidíme". Všechny jeho pokusy o kontakt se ženami končí fiaskem, mamka se marně snaží, aby syn konečně získal partnerku... Vesnická komedie Instalatér z Tuchlovic je o muži, který všem všechno opraví, ale vlastní život spravovat nedokáže. (Falcon)

TWANG1977

Připadlo mi to jako pokus udělat druhého Václava který ale uplně selhal není to sice uplně špatný film ale za týden už nebudu vědět že jsem to viděl :( Hvězdička dolů co politickou korektnost a zmlácenýho a pobodanýho cikána. Bylo to nutné ??? ()

JWK

Rozum říká 3 ale pocit říká 4. dal jsem 4. Líbí se mi Vorlovo kamera. Celkově mi ten film prostě ladil a příjemně se na to koukalo. Mojí výhodou bylo to, že jsem od filmu naprosto nic nečekal. Tedy pohodový snímek s dobrým Kohákem. Navíc mám slabost na příběhy obyčejných lidí. Fajn film. ()

Rider@

Nejsem žádný skalní fanda Tomáše Vorla st., ale tohle byl příjemný hezky natočený film, i čemu se zasmát bylo (a ne jednou). Žádné intelektuální drama nebo nabušenou komedii od toho nečekejte, ale mě se to líbilo. Měl jsem tu čest poprvé vidět ve speciální předpremiéře v Tuchlovicích (obnovené letní kino, konec září, ale bylo hezky), povedená akce, díky pořadatelé! ()

sunny.day

Vesnice, pivo, fotbal, outsider ... typický vesnický život obyčejného "vesnického burana" .. čakala jsem, že do kina jdu zase jen na tuctovou českou komedii .. komedie? To rozhodně podle mě nebyla, bylo to celkem smutné. Už od začátku, celý život Luboše, jeho pohled na svět + některá dramata, co se stávají v českých rodinách celkem často. Kohák svou roli zahrál na můj vkus celkem dovře, ani jsem nečekala, že mu takováhle role tak sedne. Děj mi místama přijde trochu nesouvislý a některé dramatické scény jsou až zbytečně zesměšňovány. Snímku by určitě pomohlo více vtipů a méně hloupých hlášek. Jinak mi film příjemně utíkal, sama se na něj znovu asi nepodívám, ale jestli na něj narazím nějaký večer u piva, proč ne. ()

Eula

Přiznám se, že filmy pana Vorla nepatří mezi mé oblíbené. Tento byl asi první, který jsem viděla až do konce. Komedie to zrovna není, ale jedná se o slušný, reálný, uvěřitelný film o muži, kterého velmi přirozeně (bez jeho obvyklého vtipu) ztvárnil Jakub Kohák. ()

petrpits

Chodím na všechny české "ptákoviny" a většinou si aspoň krásně odpočinu a pobavím se. Tady to ale až tak nevyšlo ()

A161729 odpad!

Tak jsem tu zrůdnost viděl. Upoutávka vypadala nádherně ale film....Hrůza film o Forestovi už byl natočen jednou naprosto odporná Holubová naprosto nesmyslné scény které nám říkají že Vietnamci a cikáni jsou nejlepší a my jsme ti nejhorší rasisti. Dokonalá multikulti reklama (odpad) ()

JS11

Máme nějak "překohákováno". Až mám strach, že otevřu poštovní schránku a vyjukne na mě Kohák. A všeho moc škodí. A postavit film na jediném protagonistovi, který nesleze během filmu z plátna, to jen potvrzuje. Postavit scénář na této postavě, která je tak naivní až je nereálná, je jednoznačně sázka na špatného koně. Tak jak byl Otík z Vesničky nebo Bohuš z Dědictví "vesnicky věrní", tak je tuchlovický Luboš o několik úrovní pod nimi. Dvě hvězdy jen kvůli Holubové, Budařovi a Čtvrtníčkovi. ()

jendajan

Kohák nevím no... měl by zůstat u svých reklam. Nechci kritizovat, to by uměl každý, ale kdo viděl Václava s Trojanem, musí mi dát za pravdu, že tohle bylo prostě slabé. Za mne 50%, prostě průměr, nic víc, nic míň. ()

StandikK

Koháka mám docela rád, jeho humor a hlášky se mi líbí. Zde však jeho humorný potenciál nebyl vůbec využit. Děj nudný a předvidatelný. ()