Čtyřicetiletý Luboš Cafourek je svérázný instalatér z vesnice Tuchlovice u Prahy. Je zručný a poctivý, se vším si poradí, žádné práce se nikdy nezalekne. Nemá auto, za zákazníky jezdí na kole, nebo autobusem, nebo se nechá vozit. Mobil nepoužívá, telefonáty za něj vyřizuje jeho matka, která mu také vaří, nakupuje, pere, dělá účetnictví a řídí chod celé domácnosti. Luboš má vždy na všechno nečekanou a vtipnou odpověď, ale praktický a společenský život mu uniká mezi prsty. Za práci si nedokáže říct pořádné peníze, kamarádům opravuje zadarmo a to, co vydělá, hned utratí za jídlo pro toulavé kočky, nebo prosází. Luboš všechno nepříjemné odsouvá na „později", nebo na „uvidíme". Všechny jeho pokusy o kontakt se ženami končí fiaskem, mamka se marně snaží, aby syn konečně získal partnerku... Vesnická komedie Instalatér z Tuchlovic je o muži, který všem všechno opraví, ale vlastní život spravovat nedokáže. (Falcon)

Awer

Překvapivě milý film. Komedie... Spíš taková kombinace Návratu idiota a pohádky pro dospělé. Velmi dobře vybalancovaná, plynulá, nepřetažená. A doplněná dobrým soundtrackem (ten song v závěru jsem musel utnout. ten už jde moc do explicitna) ()

kodwin

Mně se to líbilo, částečně. Je pravda, že Kohák byl trochu toporný, ale vykreslení vesnice a Lubošovi kamarádi byli silnou stránkou filmu, který mě pobavil, částečně. ()

Naby

Sem tam dobrej vtipek, ale jinak prevazne nic moc pribeh a k tomu odpovidajici herecke vykony. Dobry tak k zehleni a kuteni. Celkem 2,7* ()

Jarda68

Jakub Kohák je poměrně solidní herec...Filmu ale škodí přílišná roztříštěnost děje a oscilace mezi žánry....60% ()

Sansnom70

Ani top ani odpad. Je vidět že i Kohák umí zahrát nějakou roli. Někomu se bude líbit jiný film určitě pohaní. Za mě tak 50 procent ()

robbez

Není to tak bezútěšné jako třeba Díra u Hanušovic a je tam dokonce i happyend. Celkově je film ale podobně uhozený, jako je uhozený život v Tuchlovicích a jiných podobných "shithole places". ()

Gyl

Kohák excelentní, ostatní herci uvěřitelní. Tahle prostě vesnice funguje. Jen těch nefunkčních vztahů tam na mě bylo poněkud moc. ()

marie.mach

Film je absolutně o ničem.. Sepsala bych stručný obsah: Film je o instalatéru z Tuchlovic - všechno. Jedinou hvězdu dávám a to za Koháka, že umí hezky hrát. ()

datel13

Tak tohle rozhodně jo. Tak svym zpusobem drsnej a hezkej film zaroven se jen tak nevidi. Něco jako pohadkovy pokracovani serialu Okresni prebor, o tom, jak si Kaja Vachopulos našel konecne holku. Oukej, tady se Kohakova postava jmenuje Lubos Cafourek a je to vesnickej nekňuba od Kladna, ale znovu tu nachazime barvity a dobře napsany postavy jako v legendarnim fotbalovym serialu. Prijemne kratky, vystizny a s hezkym koncem. Když Cesi toci filmy takhle, nejde proti tomu nic moc namitat. ()

Joachim36 odpad!

Tak todle že je lepší než Ulovit miliardáře??? To mě teda poser... Mě se ani nechce věřit, že to točil Vorel. Ale chápu, že lidem kteří uchcávají z filmů ze sena se to líbí :-) Je to takový senovský. ()

Sathine

Bylo to milé, příjemné. Člověk od toho nemůže očekávat zázraky, přece jenom je to pořád český film. Samotný děj je samozřejmě jasně předvídatelný, ale vůbec to na celkovém zalíbení filmu neškodí. Kohák do této role vyloženě sedne a projíždění se krajinou je opravdu pohlazení pro duši. (I když jsem si myslela, že to jsou spíš Jižní Čechy, než okolí Prahy). ()

DK197

Záměr dobrý. Pointa taktéž. A Kohák v roli chlapa s evidentním autismem skvělý. Ale vesnické tempo filmu mě uspávalo. A osud postav bych si přála vědět jinak než formou "Ty to nevíš?" Jo a taky ten rasismus bych vynechala... ()

camomilla

Velike prekvapeni, diky kteremu jsem film mozna i trosku madhodnotila. Jakubovi padla role jako hyzde na hrnec a mam pocit, ze sam Vorel jim musel bytprekcapeny, hestli ho ovsadil puvodne jen kvůli santusackemu vzhledu. Ani komedie, ani drama, veljy maly a mily film. ()

FauSSt

Na to že to režíroval Orel je to pozerateľné, aj keď s takým hereckým ansáblom by to dokázala zrežírovať aj Žilková ()

gatuso

Takova komornejsi verze Vaclava. Na nedelni poobedovy televizni koukani. Typicky priklad “ceskeho filmu”, za ktery by me utraceni penez v kine docela mrzelo. ()

tata22

Pro mně docela zbytečný film. Tak nějak plynul, ničím neoslnil, ničím nepobavil ale ničím ani nepohoršil. Herecké výkony slušné (Budař trochu přehrával), kamera i režie taky slušná. Řemeslo tedy v pořádku. Ale co s tím ? K čemu to jako bylo ? Že to tak na vesnici chodí ? no, možná a co já s tím ? ()