Všechno nejhorší

• USA Happy Death Day (více)

Jak by se vám líbilo uvíznout v časové smyčce, kdy byste dokolečka prožívali ten samý den? A zrovna své narozeniny? A jak by se vám líbilo, kdyby vás na jeho konci pokaždé někdo zabil? Přitom, když se vysokoškolačka Tree probudila, bylo všechno normální. Ačkoliv, otevřít oči v posteli cizího kluka, který na vás vyděšeně zírá, a vůbec nic si nepamatovat, to úplně běžné není. Jenže Tree je tak trochu zlobivá holka, která se s ničím a nikým nepáře, a podobné věci se jí stávají celkem běžně. A zítra to bude asi podobné, protože Tree má dnes narozeniny a večer se chystá trochu kalit. Plány a krční tepnu jí však přetne podivné individuum s maskou. Když se Tree probudí, není ani v nemocnici, ani na onom světě, ale ve stejné cizí posteli stejného cizího kluka. Že by to byl jen špatný sen? To sotva, zvlášť když se to, co se v něm odehrálo, až příliš podobá prožívané realitě, včetně ukázkově morbidní tečky. S dalším probuzením už Tree začíná být jasné, že se ocitla v noční můře, která neskončí, dokud neodhalí identitu vraha s maskou. A tak se stává vyšetřovatelkou vlastní vraždy, která má oproti vrahovi jednu velkou výhodu – ví, co se stane v každé další minutě, a může se na to připravit. Ke své smůle si však svým dosavadním chováním zadělala na pěknou řádku nepřátel a pod maskou zabijáka se může skrývat kterýkoliv z nich. Tree si navíc nikdy nemůže být jistá tím, že i tu příští smrt dokáže přežít. (Cinemart)

Jansuper

Ze začátku sem si Řekl to bude blbost a pak nakonec úplné mega překvapení, no Teda já sem nadšený, s radostí dávám 5 hvězdiček protože je to fakt povedený film, co oni prostě nevymyslí, oni natočí úplně každou ptákovinu která je v dnešní době napadne a někdy to i dobře dopadne, já byl Furt tak napjat jak to dopadne a jaké přijde rozuzlení které přijde úplně nakonci, jiné filmy vám ho řeknou zachvili v průběhu filmu a tady vám to vše nechají úplně nakonec, párkrát sem se dost leknul a párkrát sem se dost bál, vraždy sou udělané dobře ale děj toho filmu je podle mě docela dobrej, ti herci neříkám že sou nějací úplný profíci ale nebyly nejhorší nehráli úplně nejhůře docela hráli fajnově ()

J.CTORN

Ze začátku mě ten film docela otravoval a neměl jsem na to ho zkouknout. Ale věděl jsem, jak filmy s principem ,,na Hromnice o den více" fungují a že by to mohlo být zajímavé. Hele hromnicím se to nemůže dotýkat ani pat (což to film na konci sám prakticky řekne) ale i tak je to zajímavě pojatý a baví mě to, tenhle styl se neokouká. Jen mě možná štvalo že spoustu věcí tam nedávalo smysl nebo bylo odnikud (fakt sem jí nevěřil že z jednoho dne je good grl) ale tak co no. Rád bych si dal nějakej seriál se smyčkou v čase, mohlo by to být svěží a gut. ()

Thalin

Od filmu jsem dostala přesně to, co jsem od něj čekala, takže se nějaké zklamání nekonalo. Nemá to originální zápletku, ostatně asi jako žádný film o časové smyčce, ale přesto mi to přišlo trošku jiné a bavilo mě to. ()

HarryCameron

Zaujímavý námet, ktorého potenciál ale vôbec nebol využitý. Jednoducho, tínedžerska jednohubka, ktorá navyše nie je hororom ,ale len odľahčeným thrillerom s komediálnymi prvkami. Tretiu hviezdu dávam za zaujímavú myšlienku ktorá odznie vo filme : a síce, že nikdy nie je neskoro , aby sme začali naprávať svoje chyby a správali sa lepšie k druhým ľuďom.  .  . ()

Turbina

Na Hromnice o den více v hororovém podání. Člověk se u toho nenudí, občas se i zasměje. Nedávno jsem dohrál PC hru Life is strange a i v tom vidím dost podobností. Takže hru i film doporučuji. ()

Maratonec

Rychle spíchnutý, popcornový horor. Mám tyhle časově opakující se smyčky v lásce, ale to bylo střihově odfláknuté s viditelnými chybami v logice, ale zase to odsejpalo..Takže což...Rozhodně se dalo koukat do konce. Potenciál využit tak z 60%, velká škoda! ()

adzedan13

Filmy s časovou smyčkou patří k mým nejoblíbenějším. Tenhle film je blbost, ale v dobrém slova smyslu. Není to horor, možná jen těch prvních cca 20 minut by mohlo horor připomínat, ale dále už je to jen mysteriózní napínavé drama a ke konci už komedie. Zklamaná nejsem, ale možná jsem to čekala o něco lepší. Nevím, jestli bych se na to podívala znova, ale rozhodně je to zajímavý film s menším plot twistem na konci, což je alespoň pro mě určitě plus. ()

Denzen

Neuveriteľne repetitívna komédia snažiaca sa zúfalo variť z toho istého neoriginálneho nápadu. Ale prekvapivo to funguje, odhadujem, že to je zapríčinené sympatickými postavami a celkovou atmosférou (párty, alkohol). Na začiatku prekvapilo a na konci nudilo (a nie, ten divný zvrat s koláčikom celkový dojem nezdvihne, skôr naopak). 60% ()

sabi369

Ďalší film, odohrávajúci sa v časovej slučke...nič originálne. Ale z druhej strany môžeme povedať, že spracovanie tohto filmu je veľmi zaujímavé. Vtipné prvky umiestnené do tohto filmu a jeho nečakaný záver pridávajú na jeho jedinečnosti. Rozhodne očarí hlavne mladých divákov. ()

janvanicek

Velmi dobrý snímek vyjímající se v balastu současných hororů. Tento horor se zaměřuje ve velké míře i na příběh. Velmi napínavé scény, výborné herecké výkony a velká dávka nejistoty. ()

SANNY22

Veľmi dobrý hororík, i keď pre mňa to bola komédia. Dobre spracované, hlavná hrdinka top ;* . Len jedna vec mi tam vadila. Ten vrah čo ju mal zabiť (John Tombs, či jak sa to volal :P). Prišlo mi to úplne odveci. ()

viktorstopka

Všechno nejhorší měl velice zajímavou zápletku. Hlavní hrdinka se ráno probudí, můžeme vidět celý její den, ale vždy k večeru ji zavraždí neznámý člověk s maskou. Po smrti se hlavní hrdinka probudí stejné ráno jako den předtím. Hlavní hrdinka se snaží přijít na to, kdo je vrah, čímž se tento fim lehce podobá detektivce. Přestože je film uváděn jako horor, jsem se v některých pasážích i zasmál! ()

KcarlosK

Když už jsem to chtěl potopit kvůli naprosé nelogičnosti, tak přišel další twist a bylo to v cajku. Rozhodně milé překvapení. Film bez jediné hvězdy co dokáže překvapit. Tak to mám rád. ()

Vince Vaughn v těle mladé dívky

Vince Vaughn v těle mladé dívky