Tour de doping (TV film)

Tour De Pharmacy

Komedie / Sportovní

USA, 2017, 39 min

• Ivoshek

Asi by bylo fér dát víc než dvě hvězdičky, jenže to už tak bývá, když má člověk po sedmi dnech v pekle vysoká očekávání, a ta nejsou splněna. Za celou dobu jsem se jen dvakrát zasmál nahlas, a to je prostě na takovouhle věc málo. Za pozornost tu rozhodně stojí cameos - je jich tu jak hub po dešti a jsou to často herci, které mám rád, a přitom jsem je neviděl, ani nepamatuju. Třeba Jeff Goldblum, Kevin Bacon, Dolph Lundgren (!!), Danny Glover, nebo Julia Ormond. Paradoxně nejslabší je pitvoření Andyho Samberga.(24.9.2019)

Podobně jako u "7 Days in Hell" sází Szymanski, Samberg a Miller na tvrdý, místy až fekální humor. Je ho však o něco méně, než v předchozím snímku a více se zde zaměřují jen na trapné kecání okolo. Obzvlášť oceňuji účinkování Lance Armstronga, kterýmu už je očividně u mamutí řitě, co si o něm kdo ještě bude myslet. Dále je složitý někoho ještě vyzdvihnout, když každý dostává na place minimum prostoru, ale jedno jméno tu přeci jen ještě je. Gustav Ditters v podání Johna Ceny, který opravdu bez problémů dokázal zahrát německýho steroidama nastřelenýho idiota. Takže v celkovým hodnocení je to určitě povedená krátká černá komedie, která však za svým předchůdcem co se týče vtipnosti poněkud zaostává.60%(25.7.2017)

Vlastně tu mám tu samou výhradu, jako u 7 Days in Hell a to že se tu až přespříliš tlačí na pilu co se sexuálních narážek týče. Fakt je taková legrace, když čouhá cyklistovi z trenek péro? Ale jinak je to zase prča, která si utahuje snad z nejzfetovanějšího sportu na planetě. I tady se podařilo splašit plejádu známých tváří na čele s Lancem Armstrongem, který tohle nejspíš dostane ještě pořádně sežrat. Jsem zvědav, co si vezme Szymanski na paškál příště. 80%(14.7.2017)

Pokud na Tour, tak s krevní konzervou! Tajemný cyklista osvětluje, že dát si dvě krevní konzervy před závodem je klasika, která neomrzí a tudíž se na ní nelze dívat vyloženě negativně. Pokud si krevních konzerv dáte hodně, exploduje vám srdce a vy můžete doufat, že zrovna nepojedete z kopce. Pokud si krevních konzerv dáte tak akorát, tak závod v polovině zabalíte a půjdete na nedalekou ovčí farmu, kde budete dojit ovce ostošest. A pokud si krevní konzervu nedáte, tak se vám peloton utrhne již po startu. 88%(5.9.2017)

Szymanski a jeho parta si po Wimbledonu vzali na paškál další významnou sportovní událost a to Tour de France, která je pro parodie vděčným tématem, a dle mého názoru se s tím popasovali lépe než v případě Wimbledonu. Některé momenty byly opět sice výrazně za hranou, ale na druhou stranu je tu spousta skvělých situací. Celkově se jedná o hodně povedenou parodii.(9.8.2017)