Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po úspěchu satirické komedie o divoké tenisové rivalitě "7 dní v pekle" se HBO a trio tvůrců tohoto speciálu – představitel hlavní role Andy Samberg, scénárista Murray Miller a režisér Jake Szymanski – znovu spojili ke spolupráci, tentokrát na parodickém dokumentu o dopingu v cyklistice. V "Tour de doping" je Sambergův a Millerův specifický smysl pro humor zasazen do prostředí profesionální cyklistiky a pozornost se soustřeďuje na rozbujelý doping ve sportu. (HBO Europe)

(více)

Recenze (85)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Slime, dneska jste byl jako nejpomalejší jezdec vynikající. Jak to zvládáte v tomto tempu?" Já bych tedy na kole nezvládl tak vražedné tempo, že by mne míjely kráčející důchodkyně. Nicméně jsem si jist, že doping v cyklistice by si zasloužil lepší zparodování. V podstatě mě potěšila jen přítomnost mnoha hvězd a "zatemněný" Lance, který byl skutečně boží. Také jsem pro to, aby se mu vrátily všechny trofeje, protože v nadopovaném pelotonu byl bezkonkurenčně nejlepší nebo měl alespoň nejlepší materiál. A pokud si někdo myslí, že nejsem zcela spokojený proto, že taky dopuju, tak to není pravda. Vždyť kokain, heroin, anabolické steroidy, oxabolon i nandrolon jsou mé krvi obsaženy naprosto přirozeně. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Opravdu kvalitních a seriózních sportovních dokumentů o cyklistice je jako hub po jaderném výbuchu. Proto vždy, když se objeví něco takto precizního a realisticky zpracovaného, musí prostě každému pravověrnému fanouškovi vrcholového velocipedování, padesátikilovému chcípákovi s obludnými stehny, majestátní figurou gynekomastického hajzlového pavouka, odřeným rozkrokem a gigantickým ohryzkem lačně zacukat v nechutně upnutých zapařených elasťácích těsně nad uhnitýma koulema a popadnout jej kompulzivní chuť dát si „vitamínový“ koktejl a začít šlapat. Legendární Tour de France 1982 je zde vykreslena zcela autenticky a bez příkras, doplněna skvostně restaurovanými dobovými záběry, bezprostředně upřímnými zpověďmi všech hlavních aktérů a citlivou narací snad nejslavnějšího Američana - fenomenálního džezového trumpetisty, prvního člověka na měsíci a nejlepšího HGHcyklisty všech dob. Prostě dokonalost, která vám okamžitě zvedne hladinu stanozolu v krvi a samým vzrušením rozbuší enormně zvětšenou chlopeň. ()

Reklama

Rominator 

všechny recenze uživatele

V tomto smyšleném dokumentu zavzpomínají na 69. ročník Tour de France z roku 1982 samotní cyklisté a mnozí další... Mike Tyson řekne divákům, kdy přišel na to, že z něho bude profesionální boxer. Zlatým hřebem byl bez diskuze Lance Armstrong. Dobře obsazený byl Gustav Ditters, protože si ho zahráli John Cena a Dolph Lundgren. Are you saying "cheetah" or "cheater"? It's very confusing with your accent. What are you having trouble with? The way I say cheetah or the way I say "cheat-ah"? ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Blood, sweat and tears…and extra blood.. Tohle téma si přímo žadoní o pozornost a po pravdě nevím, na co Szymanski tak dlouho čekal. Je to nekorektní, vulgární, šovinistické a neetické, přesně jako jednání těch skutečných hochů, co pochopili, že na velkých závodech nedosáhnete úspěchu, pokud pojedete „pane e acqua“ (italsky „chléb a voda“, slangové označení pro jízdu bez sypání). Účast Armstronga působí kontroverzně, protože s tím máslem na kebuli by se měl podobným paprskům spíše vyhýbat, ale já mám pocit, že tady bylo dovoleno vše. Stačí si vzpomenout na Itala JuJu Peppiho a jeho optimální posed pro sjezd. Mám za to, že penis přehozený přes štangli tu aerodynamiku mírně narušil.. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Tour de France vnímám hodně okrajově. Sice se jedná o zřejmě nejtěžší sportovní disciplínu na světě, ale také se v ní skrývá největší množství feťáků, takže nemá moc čím zaujmout. Každopádně Tour de doping na tohle přesně naráží a to mě baví. Pořád je to ale o stupínek slabší, jak 7 dní v pekle. Trošku víc nechutné a trošku míň vtipné. Lance Armstrong ale hodně potěšil. ()

Galerie (66)

Reklama

Reklama