Tour de doping (TV film)

Tour De Pharmacy

Komedie / Sportovní

USA, 2017, 39 min

Naprosto neskutečná jízda, takové výbuchy smíchu jsem snad nikdy nezažil. Tvůrcům se povedlo sehnat obrovské hvězdy, které filmu dodaly říz - Lance Armstrong, John Cena, Mike Tyson, Orlando Bloom, Joe Buck, JJ Abrams. Jako velký fanoušek cyklistiky jsem ocenil nadhled a humor, se kterým film vyrukoval.(10.7.2017)

Perfektní parodie na nejslavnější cyklobuzipřehlídku depilovaných hajzlových pavouků s permanentním vlkem a v žužu dresech, ve které nechybí ani sám pan Lance "EPO" Silnopažník osobně. Ale to jsem možná neměla prozrazovat, neboť je zde sofistikovaně udržován v utajení! Každopádně super kraťas nejen pro fanoušky beranů, galusek a přerostlé zeleniny podél trasy... A jeden tematický nakonec: "Lance, we're going to name an asteroid after you." - "A steroid?"(14.8.2017)

Opravdu kvalitních a seriózních sportovních dokumentů o cyklistice je jako hub po jaderném výbuchu. Proto vždy, když se objeví něco takto precizního a realisticky zpracovaného, musí prostě každému pravověrnému fanouškovi vrcholového velocipedování, padesátikilovému chcípákovi s obludnými stehny, majestátní figurou gynekomastického hajzlového pavouka, odřeným rozkrokem a gigantickým ohryzkem lačně zacukat v nechutně upnutých zapařených elasťácích těsně nad uhnitýma koulema a popadnout jej kompulzivní chuť dát si „vitamínový“ koktejl a začít šlapat. Legendární Tour de France 1982 je zde vykreslena zcela autenticky a bez příkras, doplněna skvostně restaurovanými dobovými záběry, bezprostředně upřímnými zpověďmi všech hlavních aktérů a citlivou narací snad nejslavnějšího Američana - fenomenálního džezového trumpetisty, prvního člověka na měsíci a nejlepšího HGHcyklisty všech dob. Prostě dokonalost, která vám okamžitě zvedne hladinu stanozolu v krvi a samým vzrušením rozbuší enormně zvětšenou chlopeň.(1.9.2017)

Po prdeli z Wimbledonu přichází prdel z tour de France a i když závěr už je dosti natahovaný a přemrštěný, i tak jsem prvních cca 20 minut zažíval neskrývané výbuchy smíchu. Prostě zase dokument, jehož tvůrci se s tím moc neserou. Pobavili i hlavní představitelé tour, které z dokumentárního hlediska v dnešní době představují Lundgren, Glover, Bloom, Ormond, Bacon a třeba Goldblum..a takový Marsden v roli pojízdného komentátora taktéž září, nezbývá tedy, než stejně jako u 7 dní v pekle i tady nastřelit plnou !...................moje hodnocení = 9 z 10.(17.7.2017)

Pokud na Tour, tak s krevní konzervou! Tajemný cyklista osvětluje, že dát si dvě krevní konzervy před závodem je klasika, která neomrzí a tudíž se na ní nelze dívat vyloženě negativně. Pokud si krevních konzerv dáte hodně, exploduje vám srdce a vy můžete doufat, že zrovna nepojedete z kopce. Pokud si krevních konzerv dáte tak akorát, tak závod v polovině zabalíte a půjdete na nedalekou ovčí farmu, kde budete dojit ovce ostošest. A pokud si krevní konzervu nedáte, tak se vám peloton utrhne již po startu. 88%(5.9.2017)