Tokio se nemůže dostat z kuchyně a v dešti kulek vzpomíná na svoji první lásku a setkání s Profesorem. (Netflix)

arcticsky

Po polovičce páté série bych řekl, že se tvůrci tak trochu vrátili k počátkům - k většímu vytváření napětí. K tomu přidali opulentní přestřelky. Dobrá oddychovka, jen je třeba příliš nepřemýšlet nad detaily a logikou. Ale to platí i na předešlé série.  Těším se na další díly... ()

Doomcourier

Na jedné straně vidím poutavé zpracování, dobré efekty a hudbu, ale na straně druhé jsou zbytečně natahované scény a halda nelogičností, teda vlastně naprosto věrohodných scén (každý přece dokáže udělat naprosto bezchybný "Granátový Greatest":D) ()

Cermbo

První polovina páté série se celkem dost povedla, napětí by se dalo krájet. Nesmysly, vyloženě až trapné přestřelky a klišé situace však opakovaně bijí do očí. Konkrétně této "mid season" epizodě už dost škodily opakované, otravné flashbacky, které ve výsledku neměly žádnou extra novou informační hodnotu. ()

Evander odpad!

Upřímně mě zajímá, kam až dokáže tento zpočátku výborný seriál klesnout a když vidím vývoj posledních sérií, tak věřím, že ani tento díl ještě není úplným dnem. Teda on samozřejmě úplným dnem je, ale tvůrcům La case de papel v tomto směru věřím a jsem si jistý, že se v posledních dílech ještě dokážou překonat. Jediným důvodem, proč se na tuto s prominutím sračku stále dívám, je to, že mě zajímá, jak příběh, byť uměle natahovaný, až to hezké není, skončí. ()

fixaman odpad!

Co to s tím seriálem do prdele udělali? První série byly naprosto geniální a tohle je na úrovni filmů Chucku Norrise. Bezduchá výplachová akce střídá akci, na logiku se kašle, žádný sympatický postavy nezbývají, na nikom už mi nezáleží. Ať už kurva chcípnou a je konec. Strašný. ()

pistik

To smad ani nemyslia vazne. 60% casu uplna zbytocna, dej nijako neposuvajuca vata, 20% uplakana chaba melodrama a zvysnych 20% chaby dej. Hroza kam to dospelo. Za tychto par dielov som zacal drzat palce vojakov aby ich rozstrielali ako reseto a aby profesor skoncil vo vreci s balvanmi niekde na dne atlantiku ()

Aleix

Tak jak jsem hodnotil po dvou seriích 5* tak poslední je docela výbuch. V negativním slova smyslu. Ano z profesora udělali muže, který i chybuje a začíná se mu poprvé plán kazit ,ale ty souboje a přestřelky jsou tragické. Jako v Hongkongským bijáku z 80.let. Nutnost stále řešit milostné hry mezi dešti kulek ,elitní armádní tám z tuctu špinavců ,kterej se nechá oddělat pár amatéry. S jídlem roste chuť a evidentně se tvůrci docela přežrali. Jsme v půlce 5 serie a jsem zvědav kam až jsou schopni zajít. Třeba profe ve sklepě banky má ukrytou raketu a společně odletí na měsíc v plánu Luna. Ach jo ... ()

Najt

Masakr.. absolutně drtivá epizoda se spoustou kulek a emocemi... Tohle je prostě jízda v takovým stylu, ze po dokoukání bude spocení i na prdeli. Spousta lidí si pořád stěžuje, tak pro ty nechápavě jsko je treba Alienka, seriál prostě jinak natočit, než tak, že se střílí a žádnej zásah, nejde.. postav je omezeně a je blbost aby všichni umřeli a nebo byli zranění. To pochopí i 5 léty dítě. Tady to funguje ve stylu krytí, střelba kryt, střelba kryt a občas zbloudilá kulka a funguje to. Není potřeba 150 mrtvých. Samozřejmě se používají i vykrejvací prostory, zatímco je střelba a nepřátele se přemisťují proběhne dialog. Udělat 4 kroky trvá 2 vteřiny, dialogem se to protahne na půl minuty, tím pádem jakoby se ostatní v seriálu stopli. No jasně že to tak musi být uinak by to nrbyl seriál, nebyly by emoce. Prostě hledat tady realistickou stránku je debilita. Jakéjkoliv seriál nebo film neni reálnej, ptž realita by nudila. Nereálnost a nelogičnosti jsou dvě diametrálně rozličné věci a pokud seriál není reálný, ale je logický je to naprosto v pořádku. ()

draxxi

To jsou komentare.... Uz od zacatku dostava logika v tomhle serialu na zadek..., ale no a co? To neni dokument, tady jde o cirou zabavu, napeti, dojeti.... A ja se bavim kralovsky... U Bondovek taky neresim, ze jeden chlapik likviduje cely armady uz 50 let... Pristoupim na jejich hru, uziju si tu jizdu a bavim se... Za me super a tesim se na prosinec :) ()

Spojenec

SPOILERY S05E01—E05  Tento seriál jsem kdysi začala sledovat, protože mě bavilo všechno to napínavé a geniálně promyšlené, ovšem od té chvíle co skončila loupež tiskárny cenin a začala loupež banky to už zkrátka není takové jaké to bylo předtím. Seriál má stále dost dobrých momentů ale hlasité přestřelky a výbuchy granátů opravdu nejsou důvod proč to sleduji a tudíž bych se vůbec nezlobila, kdyby těchto scén bylo o něco méně.  A pokud v epizodě ve které má někdo umřít narychlo seznamujete diváky více s její minulostí a věnujete té postavě více pozornosti než kdy jindy, nemůžete čekat, že budu překvapená, když ta postava fakt umře. ()

mistrpropr

No, celkem zklamání... Tolik přiblblejch žvástů se jen tak nevidí. Začne se něco minutu dít, hrdina je třeba v úzkých, flashback a desetiminutový blábolení o sračkách. Vrátíme se do děje, skupinka asi 3 lidí hlídá kvérama chodbu a najednou transka odhodí kvér a začne hustit další sračky do Denvera, protože se to prostě musí vyřešit teď a takovejch scén tam je 3 prdele! S tim jděte prosím pěkně do hajzlu a věnujte se více ději v současnosti a už prosím žádný další vztahy!!! Helsinky je bukev a miluje Palerma, Palermo je taky bukev, ale miluje Berlína. Nairobi je hetero, ale miluje bukev Helsinky. Pak nám přibyla transka, která miluje Denvera, ale Denver je se Stokholm. Prostě míň telenovely a víc děje!!! ()