Reklama

Reklama

Earth: Den na zázračné planetě

  • Česko Země - Den na zázračné planetě (více)
Trailer 2
Dokumentární / Rodinný
Velká Británie / Čína, 2017, 95 min

Obsahy(1)

Snímek z produkce BBC Earth Films, tvůrců Zázračné planety (od r. 2006), představuje divákům všech věkových kategorií nezapomenutelné hrdiny: mládě zebry, snažící se překonat rozvodněnou řeku; pandu, která usměrňuje svého hravého potomka; rodinu vorvaňů, s oblibou pospávající ve svislé poloze; lenochoda toužícího po lásce a mnoho dalších. Během jediného dne putujeme spolu se sluncem od nejvyšších hor k těm nejvzdálenějším ostrovům, z hlubin exotické džungle až do labyrintů velkoměst. V každém koutě Země nacházíme fascinující obyvatele, k jejichž dobrodružstvím se díky revoluční technologii dostáváme blíže, než jsme si kdy dokázali představit. (Aerofilms)

(více)

Videa (6)

Trailer 2

Recenze (88)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA $81,345Tržby Celosvetovo $12,851,540▐ Tak trochu podraz, lebo je to prevažne výber tých naj záberov z ostatných dokumentov BBC. Časť z nich som videl takže som mal repete ale príjemné! Dá sa na to pozerať stále, sú to úžasné zábery. /90%/ ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Já bych trochu zmírnil to všeobecné nadšení, protože Zázračná planeta mě už dokázala rozhodně oslovit víc. Budu teď za hnidopicha, ale když ono to tak v životě prostě chodí, že touha po dokonalosti zabíjí opravdovost. Všechny ty záběry jsou tak perfektní, až jsem z toho měl dojem, že hodinu a půl čučím na animaci. No a ať mi taky nikdo neříká, že ze dvanácti tisíc DVD materiálu nešlo poskládat trošku zábavnější příběh. Abych ale jenom nesejčkoval, tak musím ocenit smysl celého projektu a taky odvahu distribuce Aerofilms, že dřív než novinářům ukázala Zemi plnému Oku očí. Jestli ani tohle kritiky nevyhubí, zůstanem tu navěky. P.S.: Redford nebo Trojan; to je asi takové dilema, jako jestli si na hokej obout brusle nebo běžky. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Každý den na této planetě je úžasný, ale den, kdy se líhnou jepice, je jistě nejpozoruhodnějších ze všech." Tak s tímto tvrzením bych si dovolil nesouhlasit. Za mnohem úžasnější považuju den, kdy se probudím do slunečného rána, líně se protáhnu, sním švédský stůl, porazím v tenise o třídu lepšího týpka, k obědu se zaplním broskvovým kuřetem s opečenými brambůrky, zadovádím si na vodních atrakcích, po lehké večeři se pobavím u skvělého filmu, spontánně vystříknu a spokojeně usnu. Ale jestli má někdo radši jepice, tak mu to neberu. Mě tedy více bavili drbající se medvědi, včely srážené kapkami deště, sprintující leguánci, padající lenochod nebo agresivní žirafy. Přesto bych ve svém příštím životě byl nejradši hroch. ()

hirnlego 

všechny recenze uživatele

Redfordův komentář nezúčastněný, ale třeba by to časem rozjel, jenže to by v Oku nesměla myš lamelozubá přitáhnout v lamelozubech Trojana. Nejdelší reklama na T-Mobile v historii. Ale už aspoň konečně vim, jak vypadá jepice a že Opičí král je hulman kid, víc nepotřebuju. A rozhodně nepotřebuju ty řeči na konci, takže 3*. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Mám opravdu rád dokumenty od BBC - ale když mi někdo chce servírovat celovečerní dokumentární film, a ona je to recyklační složenina "toho nejlepšího" z jiných dokumentů, je v tom určitý pocit zrady. Neříkám, že vás stejně neohromí organizovaný lov stovek hadů svištících po kamenech na Galapágách nebo se nepobavíte u drbajících se medvědů, ale je to tak nějak... jako podle příručky. Ano, jistě, má to být výkladní skříň pestrosti života na Zemi, ale na mě to nějak nefungovalo. Pokud to ale má být primárně záležitost "pro celou rodinu", tak záměr tvůrců dává smysl. 70% ()

Galerie (84)

Zajímavosti (2)

  • Tvůrci natočili přes 60TB dat (přes 12 765 DVD). Ty se „sestříhali“ do současného filmu za 3 roky. (Will_X)
  • Při natáčení se nikdy nestalo, že by jakékoliv zvíře na štáb zaútočilo. (Will_X)

Reklama

Reklama