Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jack se snaží zabránit výbuchu jaderného zařízení, které se dostalo do České republiky. Tajná minulost Petra a Luky vyplouvá na povrch ve smrtícím zúčtování. (Prime Video)

Recenze (7)

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takto znicit ceskej republike tak nadherny kopec. :) Btw. ako sa im podarilo odklonit vsetku tu dopravu za bieleho dna? :)) Blbinka. A prezidentka bola paradne ruthless. :) Hlupunke, ale paradne sa na to pozeralo. Luka je badass. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Až se šestým dílem můžu Ryana znovu označit seriálovým popcornem se vším všudy. Dosud úplně nešlo říct, že produkce vysypala hodně z prasátka a že na výsledku to bylo zatraceně vidět. Řada akčních scén byla utopených ve tmě, jindy se o nějaké velkoleposti úplně mluvit nedalo. Navíc tvůrci doteď pokud přitvrdili, tak na politických hrátkách. Přitom stačí třeba taková fajn naháněná uvnitř velvyslanectví USA nebo následně v pražských uličkách. Pak se na čas proslaví patnáctitisícový Nymburk, situace okolo tunelu je fajn. Zároveň je patrné, že atentát na ministra i právě výbuch v tunelu jsou součástí něčeho většího. Nejlepší díl třetí série!! ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • V epizodě je na monitoru zobrazena mapa letiště v České republice. Už na první pohled jde ale vidět, že názvy a polohy měst vůbec nesedí s realitou a že je mapa špatně (Ostrava je zobrazena vedle Prahy apod.) (TheEvilTwin)

Reklama

Reklama