• Austrálie

• Nový Zéland

Akční / Horor / Sci-Fi / Thriller / Válečný

USA, 2018, 110 min

Ale dobré. Áčková produkcia s béčkovým vyznením pobavila. Po technickej stránke je to super a nápad sa tiež celkom podaril. Pred dňom D hŕstka amerických vojakov zistí, že náckovia nechcú aby mŕtvi neboli až tak úplne mŕtvymi a keď už nejakým spôsobom fungujú po smrti tak nech sú to aj supervojaci. Prehnané, násilné, slizké...za mňa OK.(13.9.2019)

Na papíře to znělo lákavěji. Overlord je dobře natočený akční horor s nemrtvými, nácky a nemrtvými nácky. Jen na něj tvůrci neměli moc peněz, takže trvá dost dlouho, než se rozjede a nakonec toho Julius Avery a J.J. Abrams nepředvedou tolik, aby se to dalo považovat za opravdovou pecku. Díky dobrým hercům, poctivému filmovému násilí a ke konci solidnímu tempu je to však nakonec docela fajn. Čekalo se ale asi víc.(18.6.2019)

Rozpočet $38miliónovTržby USA $21,704,844Tržby Celosvetovo $41,657,844Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Nemci a ich pokusy na ľudoch, chceme vytvoriť super armádu = Nemecká produkcia kapitánoch America ale Zombii Naci )) Podarené, svižné, ani nie moc prestrelené. Prvá hodinka sa dokonca dosť drží na uzde a v kľude si dokonca cupitá v takých reálnejších kontúrach. V tej druhej sa to už rozbehne v slušný masaker. Pochutina. /80%/(15.2.2019)

Chapem aj nizke komentare, ale videl som to v megahlasnom kine na obrovskom platne v Nemecku a tuto akcnu rezbu, ako to perfektne opisal uzivatel RUSSELL a uplne suhlasim s jeho komentarom, som si uplne uzival. Proste staci vypnut mozog, ist sa bavit, pokial vam nevadia brutalne vyvrazdovacky a jump scare tu tiez nechyba. Vdacny som aj producentovi J. J. Abramsovi, ktoreho si vazim.(11.11.2018)

Obsahuje spoilery: "A proč dali náckové rušičku do věže na kostel, vojíne Boyci? Prokristapána, Boyci. Dali ji na kostel, protože náckové jsou příšerný sv*ně. A všechny příšerný sv*ně udělají všechno pro to, aby zničili všechno dobrý na tomhle světě! Proto musíme být stejně příšerný jako oni." Zpočátku to vypadá na válečný film. Prvních 40 minut sledujeme, jak vojáci plní své úkoly, aby zlikvidovali tu rušičku. Poté je k vidění třeba hlava oddělená od těla, která mluví. Je to krvavé a brutální, a připomíná mi to Mrtvý sníh. Zombie-nácci proti americkým vojákům, kteří mají v čele bojácného černocha. Akční scény jsou slušné, triky našlapané a herecké výkony na pohodu. "Musíme dokončit naši práci... Musíme nechat Tibbeta sejmout Hitlera." - 70%.(5.3.2019)

• - Producent J.J. Abrams na CinemaConu 2018 oznámil, že Overlord navzdory dřívějším spekulacím nebude patřit do Cloverfield univerza. (NiWi)

• - Zbraně, které se objevily ve filmu, byly pušky M1 Garand a Springfield M1903, samopal Thompson, MP-40, kulomet MG-34, Plamenomet Flammenwerfer 41 a útočná puška STG 44. (K98)

• - Nanášení makeupu Pilou Asbækovi v jeho znetvořené formě trvalo každý den 5 hodin. (NiWi)