V předvečer dne D jsou američtí parašutisté vysazeni za nepřátelskými liniemi, aby provedli misi, která je zásadní pro úspěch spojenecké  invaze. Ale když se přiblíží k svému cíli, začnou si uvědomovat, že v nacisty okupované vesnici se děje více než prostá vojenská operace. Zjistili, že bojují proti nadpřirozeným silám, které jsou součástí tajného nacistického experimentu. (CinemArt)

swn

Niektorí scénaristi v Hollywoode asi utrpeli v mladosti poranenia hlavy (americký futbal), ktorých následkom je strata logického rozmýšľania. Paradoxne producentom to nevadí a tak Hollywood realizuje jeden zmysluprázdny scenár za druhým. Tento film by bol skvelým humorným béčkom keby mal tak o 98 percent nižší rozpočet. ()

Bruce0659

Akčný vojnový nadpriemerný film s obstojným vizuálom...Úvod slušný, ale potom sa to zasekne a rozhýbe až v závere. Škoda, že až posledných 15 minút to bola mäsiarska záležitosť. ()

W4C

Vypadá to, že tady někdo zamlada pařil Wolfa a rozhodl se svoji první střílečku zfilmovat. Horor to moc není což, je z mého pohledu dobře, ale krvavé je to dost od začátku do konce. Hlavně zde nejsou hluchá místa, akce je dávkována velmi výživně od začátku a i bez hororové linie by to mohlo fungovat jako válečný akčnák. ()

goodridge

Presná situácia keď človek vôbec nič nečaká a dostane toho naozaj dosť. Vcelku podarené efekty, kvalitné prestrelky, dobrá kamera a takisto aj dej má rýchly priebeh a nenudí...Silné 3 ()

Foltest

Oddechová akční podívaná v pěkně ztvárněném prostředí. Oceňuji povedenou výpravu a jednoduchý a přímočarý námět, který si na nic nehraje. ()

Zaks

Moderná fantasmagoria, ako to asi tesne pred vylodením do Normandie v tyle nepriateľa vyzeralo. Mladí herci fajn, jedine private Jacob mi tam nesedel - toporná troska, čo by guľomet sotva udržal. Správne drsné od začiatku až do konca, viac-menej bez hluchých miest. Scenárista musel byť zaisto fánušikom hier typu Wolfenstein. Na konci sympatické mrknutie na rotu C. ()

BeatleJohn

Těšil jsem se na slušný "béčko". No, moc jsem si nepochutnal. Film mi tak trochu připomíná hru Return to the castle of Wolfenstein, ale u té jsem se snad bál více :-) Hrozně nesympatická hlavní postavam, s tou jsem se prostě nezžil do konce filmu. Hodně často mě rušilo příliš umělé prostředí. Bylo prostě často fakt vidět, že se jedná o kulisy. Myslím, že jsou modeláři, kteří to jsou schopný zvládnout vyvést lépe :-) Námět není špatnej, ale něco tomu prostě chybí. Ať už je to absence postavy, které byste mohli fandit, trošku lépe propracovaný příběh či méně naprosto plytkých kesů hlavních postav. Přitom nesmrtelný nacistický voják. Takovej námět! :-) Jsem rád, že jsem to viděl, ale znova už to fakt vidět nemusím. Kultovka se z toho nestane, to fakt ne. ()

bratr_jezek

Jako válečný film to ubíhá velmi dobře, nechybí drsnost války v rovině vojína Ryanna. Když se trosky výsadku ocitnou ve vesnici, dojde i na trochu té psychologie postav a začne zápletka a trochu i vizuální okolí jak ze hry o Wolfensteinovi (které jsem jako kluk miloval). Pokusy na lidech dává prostor pro super vojáky, akce tak dostane drsný náběh a krvavé efekty, člověk se nenudí, čeká, jak to dopadne. Byl jsme spokojen. ()

TheDomoD

Tento film na mňa pôsobí dojmom, že ani jeden žáner nedotiahli úplne do konca. Prvá polka začína ako celkom slušný vojnový film a vidieť tam Iaina De Caestecker z Agents of S.H.I.E.L.D. ma príjemne prekvapilo. Druhá polovica filmu začína byť už troška hororová a celé to pripomína hru Return to Castle Wolfenstein (toto prirovnanie som už tuším niekde videl takže asi nebudem jediný s týmto názorom). Vizuál slušný, náckov kosili miestami tiež celkom slušne, zápletka, že ideme odstreliť vežu mi prišiel skôr ako side mission, ale nevadí. Aby som to zhodnotil, ak má človek chuť vypnúť pri filme z druhej svetovej a nevadí mu pár nechutných záberov a pár rádoby zombíkov tak je to fajn jednohubka na večer. Neprekvapí, ale ani neuškodí. 3.5/5. ()

waxtrax

Nebýt toho černého moralisty, o kterém bylo už každému předem jasné , že se stane hrdinou a vše přežije, mohl mít Overlord daleko daleko vyšší hodnocení. ()

sommernachts

Jedným slovom: Slušné. Príjemne krvavé, nenáročné béčko s neprekvapivým príbehom a neprekvapivým záverom. Škoda len tých "hercov" - nie že by si dobýjanie kostolnej veže s bonusom v podobe nazi experimentov (shocking!) žiadalo kráľovskú shakespearovsku spoločnosť, ale možno by sa predsa len bol býval ujal aj niekto s rozsahom emócií nad rámec "som vydesený - som nasraný" a ani by to filmu neublížilo. ()

kavralajka

Ani ne tak horor, ale akční fantasmagorie z alternativní reality 😉 Nuda to nebyla ani chvilku a gore bylo, jak už tady od někoho padlo, čvachtavé😃 ()

Jacq30X

Dobrý starý tzv. Bčkový film. Trochu jak pc hry z 90tek. Nácci, zombie, amíci no co si přát. Wolfenstein 3D jak vystřižený. ()

darius1706

Musím říci, že mile překvapilo. Název totiž sliboval pěknou hovadinu. Pak jsem ale znejistěl v prvních cca 15ti minutách, kdy to bylo fakt slušný, až jsem si říkal, že je škoda, že to podělají nějakýma zombíkama. A ono i tak to vlastně nebylo až tak špatný. Já tenhle žánr moc nemusím, ale tohle nebylo ani moc blbý a i docela zajímavě natočené. ()

pupidup

To vubec nebyl spatny horor...ale...vadila mi řada blbych nelogicnosti..jako treba neustale humanni ochranarstvi hlavniho cernosskeho hrdiny.. pestovani si hlavniho zaporaka na semeno...pardon na zombika.... vyzkum laboratorniho podzemi misto jeho niceni (rozuměj...nebudu prece "pod palbou" korzovat nekde a ocumovat, co se tam deje.. a na co to je. Natoz otevirat pytle se slizem!Aspon neco hned rozbiju... a pytel zabiju... stejne je 100% pravdepodobnost, ze se v nem neskryva agent v saku. ()

bighead

Dost dobrý béčko,akorát ty černochy s šarží ve 101.AB divizi jsem jim nesežral,leda tak u pěšáků, nebo někde v kuchyni,když pominu letce z Tuskegee...A že by je pak převeleli k 181.divizi- tj.k Němcům, je taky hodně zvláštní a dabing, kdy místo fricku,říká náckovi amík francku,ty detaily by chtěli trochu vyladit,ale jinak pěkná akce ala Wolfenstein nebo Ubersoldier. ()

ČSFD výprava na nej horor fest světa

ČSFD výprava na nej horor fest světa