V předvečer dne D jsou američtí parašutisté vysazeni za nepřátelskými liniemi, aby provedli misi, která je zásadní pro úspěch spojenecké  invaze. Ale když se přiblíží k svému cíli, začnou si uvědomovat, že v nacisty okupované vesnici se děje více než prostá vojenská operace. Zjistili, že bojují proti nadpřirozeným silám, které jsou součástí tajného nacistického experimentu. (CinemArt)

matous20063

Nesmyslně přeplácaný film, který staví na CGI a akčních sekvencích. Poměrně dobře natočený s dobrými hereckými výkony. Ale je to prostě nesmyslný příběh. No, podívejte se na to a uvidíte. 50% ()

Xmarc

Nečekaně dobrá atmosféra u průměrně hodnoceného filmu a osobně mi tady ani nijak extra nevadila ta spojitost reálné války a scifárny s lehce hororovými prvky, do které byly zabalené nechutné nacistické pokusy na lidech kvůli snaze vytvoření elitního takřka nesmrtelného vojáka. ()

Moonwalker

Za mě docela dost dobrá oddechová záležitost. Válečné filmy naprosto zbožňuju, ale film okořeněný trochu nemrtvými nácky? Ale říkám si proč vlastně ne. Atmosféra výborná od začátku do konce a musím říct, že i efekty byli na hodně dobré úrovni. Za mě dost dobrý film. ()

MoziMedve

Tento film jednou bude zřejmě další kultovní záležitost a je na něm dost dobře udělaných věcí, ale bohužel toho absolutně stupidního je tam taky mraky. První půlka filmu je spíš váleční o misy, a bylo by to celkem fajn nebýt demence postav jako například hlasité konverzace na nepřátelském území ale zároveň němci kterým je šuma fuk, že v lese bouchla mina a nikdo to nejde prošetřit. Podobných hnidopišských detailů je tam bohužel víc a zají se mi trochu zbytečné. Kazí uvěřitelnost celku.  Když to vemu z druhého konce, a to Nazi Zombie Horroru, rád bych viděl trochu víc zombíků a mohli se s tím trochu víc vyhrát. Výprava a rozpočet se zdá, že na to měli, tak mohli třeba ubrat scén z letadla rovnou začít seskokem aby zůstali prachy na maskéry. Prostě, když slečna vzala do ruky plamenomet tak jsem čekal, že se to rozjede ale prd.  Chybělo fakt málo a film mohl být geniální Bčkovou zábavou ale tvůrci si na to netroufli. ()

Miroslav.Zac

Překvapení roku 2018. S brutalitou nejen válečnou se tam nešetří, ke konci ale film ztrácí dech a nakonec vyšumí do prázdna jedním velkým "tonoucísestéblachytá" výbuchem. ()

Gaskammer odpad!

Totální odpad současné americké kinematografie. Film ala "Jak pejsek s kočičkou vařili dort." Otřepané klišé o zlém Němci , k tomu přihoď dnes oblíbené zombie alias supervojáky, strč tam pacifistického negra, co nechce zabít ani myš (to už tady přece bylo, ale tam ten negr byl anděl), přidej k tomu malého žabožrouta, co by chtěl hrát baseball, a francouzskou kundu, co z ní vojclům stojí brko na pozoru. Slátanina bez hlavy a paty a hudba při závěrečných titulcích, tomu dává poslední ránu na cestě k absurdní komedii. ODPAD. 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩 ()

PMU

D Day, náckové, pěkná buchta, zrůdy, magořii.. tenhle filmá má vše. Jen za horor bych ho tak moc nepasoval. Hudba bavila. Chyběl mi tam nějaký humor. Jako normálně za 3* ale je tam moc věcí co mám rád, tak tím pádem 4* ()

mdf

Akční řežba,slušně vizuálně natočené,škoda,že neměl doktor více prostoru,určitě to stojí za jedno shlédnutí. ()

goauld

Tak trochu jako DOOM, ale tentorkáte za 2WW. Na jedno pokoukání OK, ale moc zde histrorických spojitostí nehledejte. Výsadek, který měl za účel zrušení rušičky :-)) no... úsměvné, už z toho důvodu, že rušičky za 2SWW se jaxi nevyskytovaly (na to totiž nebyly zdroje... jooo po válce - to už byla jiná ;-)) Ale "něco" se muselo vymyslet, aby to celé mělo smysl natočit ;-) Co se týče akce - OK, ale... výslech... já teda nevím, ale když pověsit vyslýchaného za ruce, tak jedině za zády ;-) A opět... ta NÁÁÁHODA!!! Výsadek narazí na francouzsku, která (jako by mimochodem) umí perfektně anglicky!!! (tak přecejen se rejža nebude zabejvat nějakou "cizí" řečí, která by musela být celou dobu titulkována... to dá rozum, ne?? ;-) No nic... více než průměr ze mě nedostanete :-) ()

alien6694

ale no preco take slabe hodnotenie ? ved islo len o zabavu ziadne podla skutocnej udalosti ani inspirovane len horor zasadeni do vojny. inak ja si myslmi ze sa tvorcovia nechali inspyrovat hrou : COD WW2 nazi zombie mapa final reich :D ()

BStone

Skvělá akční gore jízda, s perfektním vizuálem i kamerou. Jeden z nejlepších a nejzábavnějších hororů minulého roku. Film se už tradičně nedostal do kin na úkor jiných sraček. Zombie nácci jsou top. 80% ()

ČSFD výprava na nej horor fest světa

ČSFD výprava na nej horor fest světa