poster

Tobogan

Rodinný / Krimi

Československo, 1989, 70 min

 • Tommassi3
  **

  "Můj strejda taky jednou ukrad stěrače, protože je někdo ukrad jemu !! A není zloděj !!"(18.4.2014)

 • Jonatthan
  *

  Znám hodně dětských filmů, které pobaví i po letech. Buď mají: A) zajímavý a napínavý děj, B) šikovné dětské neherce, nebo C) alespoň zabavného dospělého herce. Tento film nesplňuje ani jeden z těchto bodů a příšerně nudí...(8.11.2012)

 • Big Bear
  *

  Vcelku příšerná věc. Já už tehdá, ještě když vládl doktor Husák, měl rád dětské filmy. A nejvíce ty kde nějaká partička osmiletejch hošíků chytla nějaké gengstry, samozřejmě za vydatné podpory žluto-bílých volh VB. Tady ale nedojde ani na ty soudruhy z SNB. Dětští herci jsou předabovaní, nesympatičtí a jediné co zaujme jsou záběry a průhledy do jednoho železo betonového sídliště, kde jak si sám pamatuji si o prázdinách ,,opuštěné děti'' hrály na rumištích kolem paneláků a když sprchlo, schovávali jsme se do betonových rour, které se vždy někde válely poblíž. Jak z jiného světa pak působí video a počítačové animace a závěrečné titulky... *(11.11.2014)

 • Vikki
  ****

  Jednoduchý dětský příběh s kriminální zápletkou. Samozřejmě současné úchylné generace odkojené úchylnými sračkami a agresí to budou odsuzovat, protože dnešní americkou "kulturou" totálně zdegenerovaná společnost už nerozezná pěkný film a jsou na těch agresivních úchylárnách závislí.(22.5.2016)

 • Martin741
  **

  Dementny film o parte deciek na sidlisku, ktore sa nudia a o jednom degesovi, co ich furt napomina. 30 %(3.2.2013)

 • - Film se natáčel na největším sídlišti ve Zlíně, v částech jižních svahů. (JARDAHONDA)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace