Renee Bennettová (Amy Schumerová) je mladá chytrá žena, které v životě nic nechybí. Tedy kromě sebedůvěry. Renee má totiž trochu problém se svojí váhou a tím, aby se ve svém těle cítila dobře a sebejistě. Ani to jí ale nezabrání požádat o místo recepční ve velké kosmetické firmě na Páté Avenue, pro kterou zatím spravovala webové stránky ze sklepních kanceláří. V získání vysněné práce a sebevědomí jí nakonec pomůže nehoda – při hodině spinningu spadne z kola, udeří se do hlavy a ztratí vědomí. Po probuzení vidí sama sebe jako nejkrásnější a nejschopnější ženu na světě a začne se tak i chovat. Jenže netuší, že pro okolí je stále stejnou oplácanou Renee… (TV Prima)

T2

Rozpočet $32miliónovTržby USA $48,795,601Tržby Celosvetovo $88,426,082Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Amy Schumer je proste strašná, odvalená, skoro druhá Melissa McCarthy, môže robiť čo chce, trapošiť ako len chce ale len málo čo je skutočne zábavné a najlepšie keď sa na záver snaží vypustiť z úst nejaké tie múdrosti o "vnútornej" kráse žien. /25%/ ()

Djoker

Kdo čeká další perverzní a sprostou roli v podání Amy Schumer, tak bude zřejmě lehce zklamaný. Nápad s viděním sebe sama úplně jinak a následným příchodem sebevědomí však přináší několik povedeným scén. Konfrontace s Ratajkowski je top a navíc i k zamyšlení. Kdyby to ještě pár lidí na sociálních sítích přimělo vytáhnout hlavu z vlastní prdele, měl by film i přidanou hodnotu, ale to už bych chtěl moc. ()

EvilPhoEniX

Hodně girly film, ale nebylo to špatné. Amy Schumer moc nemusím,ale její vize, že je krásná se mi líbila, protože to sebevědomí, které z ničeho nic dostala dodalo filmu šťávu a vznikly z toho hodně zajímavé situace, při kterých se dá hezky zasmát a Emily Ratajkowski vidím vždy rád. Škoda, že druhá polovina je už vážnější, ale scéna s tancem je highlight. Na jedno podívání to jde. 60% ()

Gilmour93

Horší kombinace než sebevědomí a nesoudnost je už jenom sebevědomí a tupost.. Klasický vzorec změny těla, popř. stavu mysli, kdy se po návratu do normálu prožitá zkušenost odrazí do charakteru postavy (většinou, že nejlepší je být sám sebou). Po stránce humoru slabé. Často se stávalo, že na cestě k pointě vtipu padlo hodně slov a ona pak ani nepřišla. Alespoň, že se Amy Schumer držela při zdi svého kanálu.. ()

SNCIS

"Jmenuji se Renee Bennett, a ucházím se o pozici recepční." Komedie o holce s nadváhou, která se udeří do hlavy a poté získá sebevědomí. "Nepřipadám vám skvěle vypracovaná? Ó můj bože, sáhněte na ty břišáky! Podívejte se na ty prsa! Na ten zadek! Jsem překrásná!" Celý film táhne Amy Schumer a její vysoké ego. Asistují ji neprovařené obličeje, které dopomáhají tomu, že výsledek je průměr. Tahle komedie zcela jistě upadne v zapomnění. "Tys mě viděl celou tu dobu?" - "Renee... Vždycky jsem tě viděl." - 50%. ()

• V 40. minúte prichádza na recepciu dáma, ktorej Renee (Amy Schumer) podáva fľašu s vodou a dáva do nej slamku. V ďalšom zábere slamka vo fľaši chýba a v nasledujúcom je opäť späť. (Johnny.ARN)
  • Film, na který se Renee (Amy Schumer) dívá před svou proměnou, je Velký (1988). Pojednává o chlapci, kterému automat na pouti splní přání, aby se stal dospělým. (rikitiki)