Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Renee je běžná žena s lehkou kolísavou nadváhou a s těžce kolísavým sebevědomím. Má kámošky, má práci, občas i kluka, občas i na delší dobu, ale když se podívá do zrcadla, vidí jenom to nejhorší. Znáte to asi taky. Při jedné z jízd ve fitku, kde na rotopedu marně stíhá nižší váhu, spadne a praští se do hlavy. Pro jistotu hned dvakrát. Když se pak probere, zjistí, že kouzla a spravedlnost přeci jen existují. Stala se z ní totiž neodolatelná krasavice, najednou vypadá jako božská supermodelka. Celý život se od základu změní. Má to jen jeden háček. Ve skutečnosti se nic nezměnilo, špíčky jsou přesně tam, kde byly, a ona je jediná, kdo se jako luxusní kost vidí. Ale to vůbec nevadí, Renee se cítí sexy, je božská, a život dostává grády. A každý, kdo ji potká, se nestačí divit. Začíná flirtovat, chce novou práci, možná by mohla být i modelkou, kdyby byla povrchní. Nebojí se být lehce vyzývavá vůči šéfovi a vůbec, celý svět jí najednou leží u nohou. Nebojí se soutěže krásy v plavkách a to vůbec nejdůležitější – nebojí se zamilovat. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (244)

chelseaman22 

všechny recenze uživatele

Z filmu lze vyrozumět, že pokud jste tlustá žena před třicítkou, nezbývá Vám nežli jít do fitka a sletět z kola. Následně si budete připadat jak mix Seleny Gomez a Heidy Klum, což Vám zcela významně změní náhled na život. A proto, že jste nyní kus jak svině, tak si najdete partnera, který by v reálném životě neměl sebemenší šanci získat byť Váš pohled. 65% Celosvětový příjem k 12. 1. 2018: $94,539,426, což je 2,95 násobek rozpočtu ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Námětem jde o běžnou a oblíbenou záležitost, mějte se rádi takoví jací jste, bla bla bla... Z bahna nezajímavosti to povyšuje nedostatek soudnosti Amy Schumerové, která to má na háku a je ve všech situacích skvěle autentická - nebo jsem jí to tentokrát pěkně sežral... Michelle Williamsová mi připomínala Míšu Jacksona, když byl chudák "ve formě". Záměr? V každém případě ready na tečku :-) 60% ()

Reklama

angel74 

všechny recenze uživatele

Moje první setkání s Amy Schumer dopadlo nad očekávání dobře. Nemohla jsem si pomoct, ale při sledování jejích sebevědomých kreací jsem se opravdu nasmála. Vlastně jsem se bavila téměř pokaždé, když se objevila na scéně, takže skoro pořád. Ani mi nevadil místy trochu nekorektní humor, nějak jsem to tady vůbec neřešila. (70%) ()

Handle 

všechny recenze uživatele

Jsem božská je primitivní oddychová blbůstka (dokonce i mnohokrát balancující na hranici s*ačky), kterou jsem si však díky charisma Amy Schumer svým způsobem užil. Oceňuji i občasný nadhled (až sebeparodii) a vlastně i závěrečné poselství (ačkoli to se "povedlo" předat typicky americky). Škoda, že snímek alespoň neměl trochu soudnosti co se týče stopáže a v závěru tak sklouzl ke zbytečnému žánrovému klišé. Pointa by byla přitom dostatečně chytrá a fungující i bez natahování. Souhlasím, že námět měl celkově potenciál rozhodně větší, ale myslím, že ani tahle jednohubka nebyla úplně marná. ()

pulula 

všechny recenze uživatele

Vždycky si říkám "ne, nebudu se už na tu blbku dívat". No a nakonec mi to nedá a zas se na něco s ní mrknu, už jen ze zvědavosti, co zas trapného ze sebe vyplodila. Tenhle film je tak průměr. Spíš je to takový sen nebo návod pro další plnoštíhlé Američanky, jak si zvýšit sebevědomí a i s kily navíc si jít za svým. ()

Galerie (64)

Zajímavosti (9)

  • Film, na který se Renee (Amy Schumer) dívá před svou proměnou, je Velký (1988). Pojednává o chlapci, kterému automat na pouti splní přání, aby se stal dospělým. (rikitiki)
  • Původně měl mít film rating R. (griph)

Reklama

Reklama