Renee je běžná žena s lehkou kolísavou nadváhou a s těžce kolísavým sebevědomím. Má kámošky, má práci, občas i kluka, občas i na delší dobu, ale když se podívá do zrcadla, vidí jenom to nejhorší. Znáte to asi taky. Při jedné z jízd ve fitku, kde na rotopedu marně stíhá nižší váhu, spadne a praští se do hlavy. Pro jistotu hned dvakrát. Když se pak probere, zjistí, že kouzla a spravedlnost přeci jen existují. Stala se z ní totiž neodolatelná krasavice, najednou vypadá jako božská supermodelka. Celý život se od základu změní. Má to jen jeden háček. Ve skutečnosti se nic nezměnilo, špíčky jsou přesně tam, kde byly, a ona je jediná, kdo se jako luxusní kost vidí. Ale to vůbec nevadí, Renee se cítí sexy, je božská, a život dostává grády. A každý, kdo ji potká, se nestačí divit. Začíná flirtovat, chce novou práci, možná by mohla být i modelkou, kdyby byla povrchní. Nebojí se být lehce vyzývavá vůči šéfovi a vůbec, celý svět jí najednou leží u nohou. Nebojí se soutěže krásy v plavkách a to vůbec nejdůležitější – nebojí se zamilovat. (Bontonfilm)

Veeria

Komediálně laděný film, sedl mi do noty. Líbilo se mi, že tvůrci poukázali na to, že i sebekrásnější žena může mít problém se sebevědomím. Tento film má poselství - vše je v naší hlavě (to, jak se vidíme). A Ethan (Rory Scovel)? Která z nás by nechtěla přítele, pro kterého jste nejkrásnější na světě? :-) Za mě krásné 4*. ()

gorerated odpad!

Ne... fakt nejsi božská. Jsi nechutná, tlustá, hnusná, vylízaná, vypatlaná, vymazaná, nekrotická, syfiloidní, hnisavá, vyžraná, tupá... cokoliv jiného, jen ne božská. ()

Izmo123

Kdyby u tohohle filmu nebyla komedie tak bych tomu filmu možná dal čtyři až pět hvězdiček ale bohužel komedie v tomhle filmu vůbec nefunguje, na druhou stranu na co se hodně zaměřily tak to jsou romantické momenty u hlavní postavy ale když tomu přidáte tenhle humor tak máte průměrnou komedii u které aspoň funguje romantika, jinak hodnotím: Postavy 5/10 Příběh 5/10 Romantika 7/10 Komedie 0/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐ 5/10 ()

Retrostalker odpad!

Žalostne nudná, ukecaná, trápna, debilnoromantická nekomédia. Maliny posypané sebadôverou pre všetkých čo sa na tom podieľali! ()

PTuranyi

Amy Schumer sa zrejme rozhodla spracovať tému krásy a jej vnímanie rovnako ako film Ťažko zamilovaný akurát kúzlo aplikovala sama na seba. U Amy je však jeden problém jej vtipy sú také nejednoznačné, že nie je jasné či je to kritika alebo zábava. Okrem toho je jej herectvo toporné. Miestami je to milé a aj pár vtipov je dobrých aj keď nie sú úplne dotiahnuté. ()

Zuzanej

Na komedii jsem šla s očekáváním spíše horším a proto, že jsem potřebovala vyplnit čas. Moc jsem si od toho neslibovala a o příjemnější zážitek jsem měla. Nehledala jsem v tom žádnou hloubku, ale opravdu se pobavila. Ocenila jsem i to ,že to bylo celé tak nějak méně "americké". Herečka odvedla moc dobrý výkon a byla jsem ráda, že nebyly obsazeny žádné hvězdy. ()

Capri2016

Jednoduchá pointa tejto trhlo bláznivej komédie u mňa najprv vyvolal pochybnosť či trailer odhalil celú pointu filmu. Ale vďaka bohu hoci bol film bláznivý a vtipný, ale vyjadroval realitu, ktorá sa v skutočnosti deje mnohým z nás žien, ktoré nemajú veľkosť 8 alebo 10 a to že máme pochybnosti o tom či náš vzhľad je brzda nášho úspechu v milostnom alebo pracovnom živote. A tento film s nadsádzkou a vtipne ukázal, že to ako pôsobíme na druhých je v našej hlave. Ak sa vidíme krásne - aj ostatní nás tak vidia. A kvôli vtipným pointám, ktoré vyvolali u mňa hlasné výbuchy smiechu (výborná Amy Schumer, ktorá je vychádzajúca hviezda stand-up komédie) , ale aj vďaka pointe v pozadí, že každá žena je krásna dávam filmu 4****. Letná oddychovka, ktorá rozosmeje, ale zároveň upevní sebavedomie.... P.S. Michelle Williams "zamaskovaná" v roli majiteľky módnej firmy s hlasom a vystupovaním, v ktorej som Michelle odhalila až pri záverečných titulkoch - super skrytý komediálny talent. ()

dennieko

Na to, že Amy Schumer opravdu nemusím... :-D Zvládla jsem to a ani to tolik nebolelo a párkrát jsem se zasmála. :-) ()

vojacekr

Střihačům vzít ruce, zvukařům uši a rejžovi ID za to, že toto téma mohlo být daleko vtipnější bez své prvoplánovosti - potenciál tam totiž byl.. bohužel byl. Dialogu typu: "Poblitá červaná je ze Sangrie", "odejdi, než mi žbluňkne hovno a nechci abys to slyšela".. Proč každá vcelku dobře rozjetá dějová nit musí být zpřetrhána tímto rádoby humorem. Zvláštní, že až do pointy jsem se docela bavil. Pak to ale zabila hovna nebo zvratky a to ne jednou a ani ne dvakrát. Oni se to buďto neodnaučí, nebo je chyba na mém příjimači a nefunguje to, jak by mělo. ()

camomilla

Napad je to dobrej, ale nemuzu si pomoct, ze zase nebyl vyuzity potencial. Krome hlavni myslenky je vsechno ostatni tak klisovite, az to boli. Au.. tak prumer no. ()

Johanner

Vim, že nejsem cílovka, ale.... tohle snad ne, ne? Ne! Hvězda za to, že z filmařskýho (řemeslnýho) hlediska to není odfláklý. ()

mannheim

Z týchto ľahkých prihlúplych komédií je táto asi jediná, čo stojí za pozretie. Príde mi to fakt milé a miestami aj vtipné. Nemôže byť súčasná komédia aj fain ? ()