Josef (Saša Rašilov) a Miluška (Lenka Vlasáková) jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta (Vilma Cibulková), která má šílený plán, jak krachující manželství i nakladatelství Josefa zachránit. Jako zkušená psycholožka pracující v manželské poradně naordinuje manželům nevěru – musí se přistihnout in flagranti. Bláznivá hra může začít. (Bioscop)

draxxi

No je to vazne velmi lehce zapomenutelna blbost, i kdyz to na druhou stranu nebyla nuda. Pisnicky fajn, filmova hudba otresna. Herci co se pitvori jako treba Filip Blazek otresni. Naopak napr. Kriz a Vlasakova fajn. 7/7/2023 44% ()

vera.nemcova odpad!

Nečekala jsem od toho vůbec nic a předčilo to mé očekávání :) Vyrazila jsem na tenhle film s kamarádkou, protože ho chtěla vidět, s vědomím, že mě to asi bavit nebude. Nakonec jsem skoro zírala s otevřenou pusou, že něco takovýho fakt někomu stojí za to, to natočit, Koncentrace maximální trapnosti a stupidity, nereálná "zápletka" s ještě nereálnější "pointou". Fakt něco, co nemělo nikdy vzniknout. Nemluvě o docela příšerných hereckých výkonech, strašlivém hudebním podkresu..vlastně hrozný tam bylo všecko. Pochválit nemůžu nic. ()

Ruud1986 odpad!

Neskutečné. Kam až musí česká filmová produkce klesnout? Asi jsme se ještě na úplné dno nedostali, když tu někteří lidé hodnotí toto "dílo" pěti hvězdami. Po půl hodině jsem měl chuť opustit sál a spláchnout to notnou dávkou českého tuzemáku, načež jsem kvůli přítelkyni vydržel až do konce a musel to spláchnout notnou dávkou mnohem účinnější whisky značky Grant's. Pokud to bude takto pokračovat, nastanou dvě alternativy: 1) Stane se ze mě alkoholik, nebo 2) Přestanu chodit na nové české filmy. S nejvyšší pravděpodobností se vydám cestou duševního zdraví (druhé alternativy) a za rozumný peníz si zaplatím placenou verzi na Uložto.cz a budu stahovat jen kvalitní filmy, u kterých nebudu mít návaly trapnosti a studu za českou kinematografii. Tento "film" opravdu nestojí ani za řeč. Totální odpad všeho, co bylo možné sesbírat. Od naprosto trapných scén, scén, kdy se asi měl divák zasmát, ale v sále bylo ticho a bohužel také scén, kdy si člověk říkal, zda je skutečně etické založit celý děj filmu na tak povrchní záležitosti. Tak nakonec jsem napsal více slov, než si film zaslouží, tak už raději psát nebudu. Snad jen varování, které může zabránit psychickým poruchám několika potenciálních jedinců a tedy, nechoďte na tento film.. ()

karyon odpad!

Hodnocení 24 % zde na CSFD je opravdu až moc optimistické. Ten film je totální brak. Dokonce horší jak Špindl a to už je co říct. ()

xray0045 odpad!

Primlouval bych se u provozovatelu CSFD aby pridali dalsi kategorii kvality a to "Cesky film 2018" Pokud tento film hodnotim jako odpad pak tim urazim vetsinu odpadu drive hodnocenych. Kde zacit? zapletka trapna, herecke vykony podprumerne, kamera prumerna, hudba zbytecna. Producenti spolehaji ze na Cesky film se do kin pujde a nejake penize vydelaji, to doufam nebude tento pripad. Scenar odpovida spis televizni tvorbe. Nechapu proc to reziser natocil? neco tak zbytecneho tu nebylo od dob Aplskeho vzduchu v plechovce. ()

clot

Já osobně nemusím P. Kříže a mám pocit, že je poslední dobou i přecibulkováno. S. Rašilov mě nevadí a některé tzv. gegy se mu i povedli. Námět není špatný horší je realizace ale odpad to rozhodně není. ()

slatkakuca

Proč proč proč...úplně vidím, při jakých idiotských scénách se lidé debilně smějí v kinech....A od dob Pelíšků nebo Samotářů se filmaři snaží narvat do českých filmů strááášně vtipné tanečky, které vyznívají fakt trapně a uboze. ()

igirogi05

Dal som 3* (a zase idem proti prúdu...) Ja som proste zaťažený na české filmy. (a bola tam aj voda. ale málo, takže aj ten film stál za to málo) (poučka totiž hovorí, že český film, kde je voda nemôže byť zlý !) Dalo sa zasmiať, podľa mňa to vyslovený odpad nebol. Cibulková to hrala famózne, Rašilov a Vlasáková obstojne. Ale preboha kto je tá Sandeva ??? No nič, ešte Kríž bol perfektný. Ale to je asi tak všetko. A apropo, hudba vynikajúca. Ale keby to nebol český film, dostal by asi len jednu, možno dve hviezdičky. Takže, kto to nevidel o nič moc teda neprišiel. Pre priateľov českých filmov povinnosť. ()

SNCIS

"Ne aby sis tam půjčoval." - "Na pohřbu ti půjčí každej." Jednoduchý český film o rozpadajícím se manželství. Není to teda nic originálního, ale na odreagování to stačí. "Suším houby." - "Houby? Vždyť ještě nerostou." - "A já je suším, tak vidíš jak mám těžkej život?" Utkvělo mi v hlavě: 1.Song Věčně nevěrná od Xindla X. 2. Natalia Germani a její postavička. "Chcem, aby si ma pomiloval ako hasič!" 3. Staříci na houpačce. "80 korun." - "Cože?" - "Tam bylo napsáno, že 30." - "Noční příplatek." - 60%. ()

viax odpad!

Nápad možná dobrý, provedení katastrofální. Uvažuju, že dám jednu hvězdu, protože jsem to byla schopná dokoukat do konce... ne, nedám. ()

djsaly

Tak za ten vydarený slušne-neslušný fórik pri tabuli, keď učiteľka češtiny hodí kriedou a "náhodou" spraví mekčeň v slove PICA, dávam 1* ()

bratr_jezek

Velmi slabé. Podveďte svého partnera, ať vás u toho nejlépe nachytá. No, uznejte, to přece utuží vztah navždy. Velmi bizarní myšlenka. Bohužel v novém českém filmu uváděná do praxe.Vzniká něco jako tragikomedie s mizernými výkony a neuvěřitelnými postavami. Těším se na jinou, snad zdařilejší, komedii. ()

martin2702 odpad!

Tohle je děsný film nedá se na to koukat nevím proč to točí takové nesmysli všichni herci hrají děsně.Ani sem to nedokoukal shodou okolnosti to včera dávali na tv nova blbost. ()

farinelli77

Ach jo, pan režisér umí natočit nádherné filmy (Láska je láska, Dešťová víla), tak proč se snižuje k něčemu takovému?! ()