Marie je typická městská singl. Pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má dar přitahovat samé blbce. Naopak její sestra Karolína už toho pravého našla a plánuje svatbu. Právě kvůli tomu Marie přijíždí po dlouhé době za rodinou na návštěvu do své rodné vesničky. Doma potkává svou dávnou lásku, Jiřího. Během pár okamžiků je jasné, že jejich city nejsou minulostí a skončí spolu v posteli. Jenže celá věc má jeden velký háček. Právě Jiří je snoubencem její sestry. (Bioscop)

Zdenka23

Česká komedie, která se zavděčí většině nenáročných diváků a pivařů. Velmi dobré, herecké obsazení, malebná vesnice, krásná letní příroda. Dojem z něj kazí nic extra závěr - když koukám na tak dlouhý film, tak bych ocenila víc, než toto. Přesto, že film patří k těm lepším, které za poslední dobu česká produkce vyprodukovala, nemůžu hodnotit jinak, než 3. hvězdami, občas jsem se nudila a děj byl trochu prvoplánový. ()

GS58

Komedii jsem viděla podruhé a náramně jsem se bavila. Úžasná Anička Polívková, výborná Eva Holubová, Klepl, Navrátil. ()

deli06 odpad!

Mrzí mě, že dávám takovéhle hodnocení filmu, ve kterém hráli Eva Holubová a Jaroslav Plesl. Na druhou stranu bych docela ráda viděla ty jejich výplatní pásky. Doufám, že za něco takového mohli  strávit alespoň měsíc na Maledivách, jinak to nedokážu pochopit. I kdybych se sebevíc snažila, nemůžu dát filmu kladnější hodnocení. Už po patnácti minutách by se měl divák opít, jestli se rozhodl pěstovat nový druh sebemrskačství a chtěl by film dokoukat. Určitě by se na to dala našroubovat i chlastací hra. Něco jako:,,Když Polívková udělá špatné rozhodnutí, dejte si panáka. Anebo radši dva, ať to s námi vydržíte až do konce.” Je mi to líto, ale tenhle film není ani za čtvrt hvězdičky. ()

Filumena

Prostě vesnický příběh který má dobré herecké obsazení. Anna Polívková rozsvítí každý film. Není to žádný hollywoodský příběh a proto jsem se i po letech podívala. Pro příznivce akčňáků to není ale oddychovka působí. ()

Korpy22

Podprůměrná česká komedie, která už samotným názvem dává najevo, že se nebude jednat o zvlášť hodnotný film. Dvě sestry zde “bojují” o jediného muže a to je tak nějak celý děj filmu. Některý scény jsou rádoby vtipné, ale většina filmu je pouze shluk afektovaných hereckých výkonů. ()

jetyl

..tak včera v rámci přepínání televize před usnutím jsem na to koukal jak na zjevení, co se fakt dá ještě teď natočit.. Tady se asi někomu hodně líbilo Indiánské léto, kde kapela Brutus skvěle zapadla do celkového poetického pojetí Gedeonovy klasiky, tady to bylo ale tak na sílu, že nevím, jak si mohl Svoboda myslet, že tohleto oživí.. A nebo jestli byl ještě více na sílu Klepl jako kelímkový rocker, těžko z hlavy říct. Už mně to fakt začíná štvát, ty granty nejsou jen tak nějaké peníze odnikud, ty se musí vybrat a účelně vynaložit.. V tomhle případě jsou někde v kanále. Vlastně ne, český film žije ! ()