Komentáře uživatelů k sérii (5)

Objektivně tomu asi není moc co vytýkat, ale mě to nějak nebavilo.(15.11.2018)

Kidding nastolilo laťku někam do neznáma. V jistém slova smyslu i tím, že nevíte jestli se máte smát a nebo zírat v tom jak vás seriál svou jednoduchostí dokáže geniálně překvapit. I když ne vždy víte, co se vlastně děje. Je to prostě k smíchu.(6.2.2019)

Seriál kryštalicky "gondryovský", v dobrom zmysle slova. Hravý, imaginatívny, nepredvídateľný, ale aj krutý, ostrý a boľavý. A hoci rozpráva prevažne o vážnych veciach, je príjemne odľahčený, plný absurdného, čierneho humoru a nezabúda ani na jemnú satiru televíznych show pre deti. Fajnšmekrov naviac poteší aj zopár pozoruhodných režijných vychytávok (scéna zo Shaininho bytu točená na jeden záber). Nie je to Carreyho one-man show (Langella a Catherine Keener sú tiež skvelí a ich postavy prekvapivo nosné), ale Carreyho najlepšia úloha od roku 2004 určite. Nie však pre fanatických vyznávačov jeho komediálnych klasík. Jim tu podáva tlmený, čisto na serióznom herectve založený výkon, oprostený od agresívnej komiky, ktorá ho preslávila. Do druhej série pôjdem, je to predsa len niečo iné, nové a kvalitné.(12.11.2018)

Spojení Gondryho a Carreyho dává tušit, že o běžný seriál tady nepůjde. Mix vážnosti, hravosti, divnosti a šílenosti mě ale oslovil okamžitě.(10.2.2019)

Geniální, originální a skoro po všech stránkách skvělé. Takový mix tragédie a komedie (černý humor) jsem dlouho neviděl. Nápadů je tu bezpočet, kamera je velmi nápaditá a Jim Carrey ukazuje, že není jen komik. Kidding určitě není pro každého, ale pro mě je to seriál roku. 9/10(8.4.2019)