Seveřané

Norsko, (2016–2020), 9 h 8 min (Minutáž: 29–34 min)

Kåre Conradi, Nils Jørgen Kaalstad, Jon Øigarden, Bjørn Myrene, Silje Torp, Trond Fausa, Øystein Martinsen, Henrik Mestad, Marian Saastad Ottesen (více)

Série(3) / Epizody(18)

Vikingové z městečka Norheim v roce 790 př. n. l. mají náročný program plný drancování, plenění a násilných řešení problémů. (Netflix)

Recenze uživatele klukluka k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2016) (S01)

První 4 díly mi připadaly báječný a zpětně si říkám, že byly fakt vyfutrovaný a ty častý zmínky uživatelů ČSFD o Monthy Pythonech mi přišly trefný, taky mi je ten styl humoru připomínal, ale ty poslední 2 epizody v první sérii byly jako kdyby úplně odjinud, jako kdyby to psal někdo jinej. V mých očích to ztratilo ten počáteční švih, jaksi to ztěžklo a místo finále grande mě to přestalo bavit. Dám tomu ale ještě šanci, třeba se ke mně to prvotní okouzlení vrátí. ()

Východ proti západu (2017) (S02E01)

Druhá série začala ve stejném duchu, v jakém ta první končila, což pro mě znamená, že od toho jdu pryč. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz