Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe. Život nám přináší různé situace a jsou i takové, které nedokážeme vyřešit sami a potřebujeme pomoc mužů a žen zákona. Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů . Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jak se nenechat podvést a okrást. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu. (TV Prima)

Marze

Ze začátku jsme myslel, že je to stejný formát jako v zahraničí z reálných výjezdů policistů. TV Prima na svých stránkách píše šalamounsky akci "opravdoví policisté, skutečné případy a volání o pomoc". Měli by dodat "amatérští herci". ()

SOLOM.

Njn takhle to dopadá, když „švestky“ nejsou „švestky“ a fízli nejsou fízli…Už když jsem to viděl prvně, tak se mi to zdálo až moc „hrané“ jak ze strany Primáckých policajtů, tak poškozených – pachatelů. No a do dvou dnů jsem si na netu přečetl, že se od tohoto pořadu Policie ČR distancuje…Bylo prostě potřeba nějak zaplnit podvečer, no a tak začali točit tohle. Chtěli tak lidem ukázat, že „chlupatí“ jsou taky jenom lidi a snaží se dělat svou práci co „nejlépe“…Za ty dvě pěkné kočky v uniformě dám tu jednu * ()

Tommassi3 odpad!

Že Prima přichází s něčím novým ?? Rozhodně ne !! A že jde o propagaci policejní práce ?? Tomu snad nemohou věřit ani sami policisté.. ()

topi

Kdybych měl hodnotit stejně, jako podobné smyšlené reality-show, tak by to byl samozřejmě odpad všech odpadů. Ale tady musím hodnotit to, že jako totální komedie to funguje na jedničku! Viděl jsem zatím asi deset pořadů, ale vždycky jsem se tak nasmál, že novodobé komedie můžou jít někam. Tyhle vymyšlené příběhy a jejich protagonisté včetně policejních příslušníků, to je taková prdel, že tvůrci tohoto pořadu musí být fakt bohové! Ty sehrané amatérské scénky, policajti, jak si vykládají cestou o počasí a co budou dělat večer - to prostě nikdy nikde neuvidíte, pouze na televizní stanici Prima. Divím se, že tohle nevysílá Barrandov, kterej je podobnýma žumpama dokonale zásoben. V jednom dílu do nějaké hospody, kam hlídka dorazila, že tam někdo okradl němou ženskou, tak všude byly plakáty a rekvizity z hororových filmů, jako Zombie, Hellraiser, Evil dead, Chucky, House of 1000 corpses a v televizi si zrovna místní štamgasti pouští film od Fulciho, to prostě jen tak neuvidíte! ()

Rosalinda

Když se to vezme s humorem a velkou nadsázkou, tak je to občas i dost vtipné. Ale na to musí být nálada. Když na to není nálada, tak je to fakt nekoukatelné. ()

radomiil

A mě zdál se už odněkud býti povědomý Barrandovácký kouzelný zapomětlivý dědek, jemuž vlastním přičiněním v legendární epizodě, která jistojistě musela čerpat skutečný námět):-{( padaly ze stromu dolarovky místo zlatých hrušek/tohle by nedali společně dokupy ani Hitchcock s Carpenterem/aneb Nebezpečné vztahy přenesené na ulici v podobě tupých rádoby uniforem, jímž tu pouze a jenom chyběl exprtní všeználek HONZA,který MUSIL patrně rozdávat svá moudra za kamerou...z mého pohledu i jakožto bývalého mnohaletého"měštáka" si troufám takovouhle slátanou dokuudálost roku označit za příměs Tv ubohosti, bez jediné kapky patřičné hodnoty-v zahraničí pokud možno vytváří autentický formát s protokolem. ()

honajz2

Neskutečná kravina a celkem pochybuji, že někdo věří tomu, že jsou ty případy skutečné. Ale na druhou stranu, někdy jsou ty případy tak absurdní, že se u toho skvěle bavím. Dobře se u toho vypne, když se člověk vrací z práce/školy (vyberte si sami). 2* ()

rakovnik odpad!

Slováci si tento televizní "skvost" užívají, teď "konečně" dorazil k nám. Kredit policie to u mě nezvedne a jiný smysl v tom nevidím. ()

M.i.k.e

prej dokumentární a prej dokonce drama a dokonce s "reálnými' policisty...jak na televizi...myšleno televizní vysílaní...koukám fakt sporadicky,občas se objeví perla,od které prostě člověk nemůže odtrhnout oči a to je přesně případ Cajtů v akci,TV Prima se evidentně rozhodla jít cestou TV Barandov s heslem Hrát může kdokoliv (kdo má IQ vyšší jak 3,,,ale zase ne o moc) a tak opravdu hraje kdokoliv.Co na tom,že to hrání je absolutní tragédie a konkurovat mu může snad jen další "reality" show z Barandova.K realitě pak má tahle show asi tak daleko jako jako já k tomu být kosmonautem a přistát v noci na slunci,Být opravdu policajt,nevěděl bych jestli se smát,nebo mít tendenci jít tyhle reálné policajty postřílet za to,že ze mě dělají ještě většího debila než je obecné povědomí.Každopádně jako sitcom to funguje bezvadně a já bych strašně rád potkal někoho kdo věří tomu že je tohle realita (jakkoliv u nás je možný fakt všechno).Teď u se budu muset odmlčet,protože Poldové jsou opět v akci a já budu čekat,jestli se neobjeví Honza Musil a nevyřeší nějaký ten zločin...samozřejmě pomocí diskuze a útrpného výrazu...jako reality show 0%,jako komedie/parodie na realitu 80% ()

Lenka.Vilka odpad!

Je rozdíl mezi realitou a realitou. A je rozdíl v tom, co je reality show a co jenom show. Viděla jsem pouze deset minut a potom si šla něco otevřít, protože mi bylo zle. Jasně, dřív jsme koukali na Výměnu manželek, protože to bylo skutečný, ale teď tam všichni jsou, protože prachy, a těch deset dnů s tím debilem nějak daj. Ale nebyli (a stále snad nejsou) honorářovaní herci. Do háje, i ilustrační ze zpráv na nově jsou realističtější! A to se týká všech podobných pořadů. Když se pan Musil srdceryvně rozbreclčí nad osudy svých hostů a vy si řeknete: Hele, ale tu jsem viděl jinde, ne? Tohle není realita, nic z toho. Ano, dobře se u toho žehlí, protože mozek vyvíjí 0% aktivity, ale nedělejte z lidí blbce. Ale kde je kupec...tam jsou tyhle pořady. Když vím, že to je "hraná realita", přijmu to. Ale nepřesvědčujte mě o tom, že je to realita. Jsou slabší povahy, které se u toho rozbrečí a jsou dojati...a věří, že se to fakt děje... ()