Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe. Život nám přináší různé situace a jsou i takové, které nedokážeme vyřešit sami a potřebujeme pomoc mužů a žen zákona. Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů . Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jak se nenechat podvést a okrást. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu. (TV Prima)

angel74 odpad!

Věrohodnost z toho čiší na sto honů! Smutné ovšem je, že se najdou diváci, kteří se nechávají tímto pořadem oblbovat. ()

Deyw odpad!

:D tam borec strilel airsoftkou v lese po nejaky prasnici a prasakovi a policajti prijeli a komedie..a prasnice ze ji strelil do hlavy a borec se pak zeptal jestli mel opravdove zbrane..to sem se posral a pochcal :D:D:D totalni dno :D ()

Skuby47

Nesleduji tento pořad, ale při pátrání po něčem ke koukání na něj občas při přepínání TV narazím. Nejsem už nejmladší, ale za celý svůj život jsem neviděla běžícího policistu, který by pachatele pronásledoval. Všem zlodějíčkům a kapsářům je tento fakt zřejmě známý, takže u nás drobná pouliční kriminalita tak kvete. Alespoň v tomto pořadu mohu běžící strážníky, jako atrakci, vidět. ()

Ryuuhei

Něco na způsob Nebezpečných vztahů, atd. Snaží se to tvářit autenticky, někteří na to skutečně skočí a žijí v domnění, že sledují realitu, ale ta je zcela jiná. Zjevné špatné herecké výkony, možná jen lehce zajímavé příběhy, jinak pořád ta samá, nahraná břečka, která klame lidi. Tedy, kromě nás, kteří víme, jak se to celé má. Já osobně tohle nemám rád. Raději se přikloním Prostřenu, či Výměně na konkurenčním kanálu. Tam jde aspoň o nefalšovanou realitu. (Pokud nenastrčí herce, o čemž samozřejmě vím.) Případně a krajně Soudní síni a jí podobným pořadům, kde je to zahrané dobře. ()

oveckaoa odpad!

Poslední dobou jsou v módě takzvané fake pořady. Takže poté co byla Soudkyně Barbara a Soudce Alexandr přišlo toto a Záchranaři v akci což nemá se skutečnými událostmi absolutně nic společného (přesto se najdou lidi co tomu věří smutné). Viděl jsem jeden díl kde tito protagonisté odchytili jednoho chlápka v parku a chtěli ho legitimovat on, ale nechtěl ukázat občanku a tak ho zatkli. Celé to bylo tak trapně natočeno, že lépe by to zahrál a zrežíroval i Uwe Boll. ()

dragon94

Určitě to není zlé jak zde někteří říkají. Ano všechno je to nahrané, některé věci se opakují a některé případy a reakce lidí jsou tak pitomé, až bych řekl, že se jedná o samotnou parodii. Třeba, když policistovi mladík tvrdí, že nemá doma zvíře a nakonec se přizná, že teda má psa a oni pak vstoupí k němu do bytu a policista řekne, že tam má misku a vodítko, že asi nějaké zvíře má. :D Ale to větší je to někdy zábava. Každopádně příjemně se u toho objedvá takže ty 2* si to určitě zasllouží. ()

fiLLthe3DD

Celkově zpracování by zasloužilo odpad! avšak zásluhou vtipných (byť to nebylo záměrem) hlášek a záchvatům smíchu, které jsem při sledování měl, nemohu toto "dílo" ohodnotit měně než třemi hvězdičkami. Tak pitomé až je to geniální. ()

laky158 odpad!

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ()

herr_carter odpad!

Standing ovation tomuto bahnu, balancujícímu na dně nejtemnějšího septiku...ta česká telata už neví, co by nudou natočila, ale nejhorší na tom všem je, že cílovou diváckou skupinu si to najde vždycky....prostě jsme v prdeli...a jsme sami...............moje hodnocení = 0 z 10. ()

Zemi11 odpad!

Hlavni role by slusela Judrovi Jaromiru Soukupovi. Estrada by tak byla naprosto neprekonatelna a pro volice Okamury zaroven i sokujici a snadno uveritelna. ()

Lukoboss odpad!

To je zase sračka teda! Případy, že by někoho mohlo trefit z toho utrpení.. Hlavně toho "hereckýho", to jsou totiž etudy, že i v ochotnickým divadle to vypadá jako v národním oproti tomuto. To měl zase někdo bezva nápad, jak to tak vypadá.. ()

ruhebitte2010

Tohle je fakt maximální stupidita...některé dialogy jsou strašně "logický". Na tohle skočí možná malé děti, ale dospěláci...Bohužel tímto policisté nezískají respekt, ale přesně naopak. ()