The Babysitter

Peter Gvozdas

Kostýmy:

Hannah Jacobs
  • mzss1

Absolutně nic mě na této sračce nezaujalo. Náhodně jsem si to vybral a následně jsem trpce litoval. Ty vole takovej velkej smrad, který musí mít chůvu, jo? Napřed jsem myslel, že se na ní učí souložit, ale co následovalo poté, to jsem se málem posral smíchy. Prý horor? Hmmm, hlavně, že se furt nadává na duchařiny typu Insidious apod.(14.11.2017)

Na nic si to nehraje, zlomové to není, ale za 80 minut zabaví opravdu hodně. Má to nadhled, záměrně přehnané (a tedy i trochu vtipné gore) a dělá si to srandu ze žánrových kliše. U některých dialogů jsem prsknul smíchý ("Proč nemá tričko?", "Tohle není Sám doma!") a Bee je ta nejvíc sexy a a cool chůva jakou si mladý kluk může přát..než teda někomu zapíchne nůž do hlavy. 6,5/10(17.10.2017)

Čekal jsem blbost. A dostal jsem blbost. Ale v dobrém slova smyslu. Žádný horor, ale nahláškovaný gore slasher. Je to vtipné, správně dementní, nepřekračuje to hranici vkusu co se brutality týče, ale i tak to má drive, o kterém by si mohly podobné žánrovky jenom nechat zdát a prostě to upřímně baví. Prostě takový Rkový Sám doma.(14.11.2017)

Je to sice eklektický vyvrhel všech možných stylistických postupů a klišé, ale je to zároveň tak neodolatelně bizarní, zábavné a kreativní, že se mi to nakonec docela líbilo. Pár scén je vyloženě dementních a honba za stylovostí občas dělá z filmu parodii i v momentech, kdy bychom se měli alespoň trochu bát, ale některé formální hrátky naopak pobavily (mezititulky) a scénář ve druhé "slasher-exploitation-home invasion" polovině obstojně zužitkovává motivy načrtnuté v úvodu (přičemž je vtipný obrácením rolí, kdy klaďas postupně morduje záporáky). Být to více verbálně vtipné a kreativnější ve vytváření napětí či způsobech úmrtí, byl bych vlastně hodně spokojenej - takhle se mi nejvíce vzpomínek na film přesune do třetí mužské hemisféry mezi nohama a budou se týkat Samary Weaving, kterou mít za chůvičku, tak si rychle rozmyslím, jestli je opravdu nejlepší trávit večery v hospodském zařízení.(26.12.2017)

• Kudly4

Huráá konečně můžu dát po dlouhé době ODPAD a věřit zase tomu, že film, který bude pouze ztráta mého drahocenného času, bude opět za hodně dlouho. Takovou sračku jsem opravdu nečekal. Já jsem se tedy ani jednou nezasmál (což jsem podle zdejších komentářů měl) a střízlivý jsem taky nebyl, takže pro mě to nebyla komedie a horor ? tohle natočit v této době ? ..... Zde to nezachránila ani sexy postava, ani gore, vůbec nic. Nemám rád horory s dětmi, ale tohle je opravdu na vrcholu žebříčku toho nejhoršího. Tenhle "příběh" by se měl zkrátit .. o dost zkrátit a poslat ho do pořadu Věřte - Nevěřte :D(17.10.2017)

• - Natáčanie prebiehali ešte v roku 2015, kedy sa počítalo aj s premiérou. Nakoniec však práva získala spoločnosť Netflix a film putoval do kín v piatok 13. októbra 2017. (m.a.t.o.)

• - Film, ktorý Bee (Samara Weaving) a Cole (Judah Lewis) sledujú cez premietačku na záhrade je Billy Jack (1971). (m.a.t.o.)

• - Spoiler: Počet mŕtvych: 7 (m.a.t.o.)