The Babysitter

McG, Zack Schiller, Mary Viola

Peter Gvozdas

Kostýmy:

Hannah Jacobs

Možno som čakal trochu viac oddanosti jednej slávnej hororovej ére ( 80. roky ), ale som spokojný. V niektorých momentoch som aj zabudol, ako hlúpo je napísaný scenár, pretože charaktery prestreté v tomto snímku toto negatívum potlačovalo do úzadia. A že sú to charaktery s veľkým Ch ( Bella Thorne, dievča zlaté, podala si tu životný herecký výkon a to len tým, že si zahrala vlastne samú seba )! Gore, hlášky, sympatické postavy ( a to aj bad guys ). Škoda len toho...no proste Netflix.(11.2.2018)

Fajn gore i konce jednotlivých aktérů, sedl mi i ten odlehčený tón a Samara Weaving mě v roli chůvy bavila, stejně jako se mi líbil i zbytek castingu. Nicméně ta crazy stylizace skončila někde napůl cesty. Jako by McG nevěděl, jestli chce točit klasickou hororovou komedii, nebo totálně střelený masakr. A rozjezd mi na danou stopáž připadal také příliš dlouhý. Každopádně bavil jsem se slušně a to se počítá. 60%(15.10.2017)

Chvíľu trvalo než sa to rozbehlo, no potom krvavá zábava až dokonca. Dvojke J. Lewis a S. Weaving to pristalo, pričom ma často pobavili svojimi hláškami, ktoré sem-tam niečím okorenila aj Bella Thorne. Myslím, že všetci títo menovaní majú pred sebou skvelú budúcnosť. Príbeh samotný síce za veľa nestál, no vo filmoch tohto žánru o to aj tak nejde. Škoda toho nemastného-neslaného úvodu, na tak krátku stopáž to chcelo vymyslieť niečo svižnejšie na rozjazd. Takto sa divák baví ani nie z dvoch tretín. Lepší priemer. 65/100(23.10.2017)

• Havaj8

Hned na úvod by se hodilo informovat, že se jedná o komedii s hororovými prvky, ten žánr Komedie tu prostě chybí zmínit. Škoda, že to nebylo pojato v trochu serioznějším duchu, protože tohle téma je prakticky neprobádáno. Nicméně bylo to sexy, Samara Weaving je pro mě obrovský překvapení, i když herecky to žádná pecka nebude. Od chvíle, kdy se zapíchly ty dva nože, to sklouzlo div že ne k parodii. Protože ten sled událostí, to bylo něco neskutečnýho. Gore smrti, který provázely rádoby vtipný hlášky, spousta šancí na útěk, naopak i spousta šancí, kdy dávno zemřít. Moc tomu nerozumím, o co jim všem v čele s B. vlastně šlo. Chvílema to baví, ale na celej film je toho až moc přes čáru. Není to pro každýho.(8.12.2017)

• campix

Tady se další příjemné žánrové překvapení nekoná jako tomu bylo například u nedávného Happy Death Day. O to, že je to veskrze strašně hloupé by ani tak nešlo, ale není tu nic, co by ty velké nedostatky vykompenzovalo. Nápad je docela v pohodě, sexy chůva, které se snaží provozovat čarodějnické rituály. Snaha o nějaký progresivní styl vychází vniveč a vlastně zde nevidím nic, co by nějak vybočovalo nebo poskytlo potřebný wow efekt. Nepříliš kvalitní žánrovka.(18.3.2018)

• - Když Max (Robbie Amell) pronásleduje Cola (Judah Lewis) u stromu a Cole se předním skrývá v koruně stromu, brouká si Max nahlas ikonickou ústřední melodii z legendárního filmu Pátek třináctého (1980). (korbitch22)

• - Natáčanie prebiehali ešte v roku 2015, kedy sa počítalo aj s premiérou. Nakoniec však práva získala spoločnosť Netflix a film putoval do kín v piatok 13. októbra 2017. (m.a.t.o.)

• - Film, ktorý Bee (Samara Weaving) a Cole (Judah Lewis) sledujú cez premietačku na záhrade je Billy Jack (1971). (m.a.t.o.)