Diagnóza? Koupil manželce parfém a ta mu řekla, ať si ho strčí do prdele. Pro mě je tohle Vega ve vrcholně formě. Cynický v postoji k farmaceutickým firmám, děsivý ve chvíli, kdy popisuje procesy v porodnici, vtipný díky nepřebernému množství hlášek a v závěru dokonce dojímající. To všechno za podpory svých oblíbených kobiet doplněných výtečnou Marietou Źukowskou. Polské zdravotnictví Vegovi nepoděkuje, ale já jsem jako divák nadšený. 100%(22.9.2020)

V zahraničí nenáviděný a v Česku milovaný Patryk Vega vyměnil mafiány za potraty, vaginální plastiky a výsměch farmaceutických společností a je to opět jízda. Vega ukázal, že zvládá jakékoliv polohy žánru a nebojí se cpát nechutné scény úplně všude. Je to bizár jako prase, scéna kde ptáci lítají v nemocnici, zatímco ženská rodí a doktor tahá dítě za nohu ven bylo překročení snad všech možných hranic!! :D Jsou zde detailní záběry porodů, hodně buranský humor, kde hlášky střídají hlášky ( " Máte borůvkový kondom ? nebo víte co, dejte mi jahodový. Chcete si zašukat, nebo jdete dělat džem na zimu ?! ) a ženské postavy hrají naprosto bezvadně, jejichž osudy se hezky prolínají. Velmi zábavné, cynické a nechutné. Jestli Vám takový koktejl také chutná, tak směle do toho. Příběh***, Akce>Ne, Humor****, Násilí****, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál****, Atmosféra***, Napětí***. 8/10.(16.10.2020)

Botoks mi prišiel po sérii Pitbull už nudný a nevtipný. Vega ide z extrému do extrému. Raz použije buranský humor, ktorý (ako inak) reprezentuje opäť Tomasz Oswiecinski v úlohe Darka (Marcin v Pitbullovi), aby ho hned' na to vyvážil extrémne nechutnou, alebo nepríjemnou dramatickou situáciou. Toto všetko sa odohráva na pozadí štyroch príbehov štyroch hlavných aktériek až vznikne mix neurčitého filmového zážitku. Ku koncu mi už bolo jedno, ako film skončí, hlavne aby už skončil. 50%(15.10.2017)

Tentokrát sice Vega vyměnil střílečky, honičky, mafii a korupci za skalpel, potraty, vaginální plastiky a nekalé praktiky farmaceutických firem, ale jinak je to pořád stejné. Dokonce i herecké obsazení je z velké části stejné jako třeba u Kobiet mafii. Opět silné ženské postavy a žádná aspoň trochu kladná mužská (no možná ten věčně opilý nekrofilní bratr nebo transsexuální kamarád). Kontroverzní, místy až nechutné, ale už ten titulkový začátek je jízda a tak to pokračuje po celý film. Akčňáky mu jdou sice lépe než sociální dramata, ale pořád slušné.(17.7.2020)

• mira007

Regulerně nejslabší Vega, čekal jsem další z řady polských akčňáků a dostala se mi jakási čeročerná místama úchylná komedie (?) z porodní kliniky, plastické chirurgie a farmaceutického byznysu. Hned prvních deset minut člověk potká ženskou, které se zasekl ve vagíně vlastní pes, chlapík , co si strká do močovodu několik metrů drátu a ty džouky kolem potratů ... sorry jako, ale tohle mi nesedlo a to mám Patryka Vegu mezi mými nejoblíbenějšími režiséry. PS: Film údajně podle skutečnosti, já vůbec nepochopil jaký motiv byl dle skutečnosti snad krom korupce mezi lékaři, kteří se nechají koupit farmaceutickými firmami.(24.6.2020)