Botoks

Botoxx

Akční / Drama / Thriller

Polsko, 2017, 135 min

• Maximilianus

Síce chápem snahu a zámer o nejakú cynickú a akože čiernu komédiu + iné žánre do toho, ale asi v 99% stopáže to nevyšlo. Začiatok bola pre mňa úplná katastrofa na úrovni žumpy. Postavy boli dosť nesympatické a nevýrazne zaujímavé a film tvorili ako keby rýchle útržky jednotlivých príbehov prebiehajúcich sa v nechutnosti a surovosti. Približne v polovici, počas Danielinej operácie (ktorá bola pre mňa najzaujímavejším momentom filmu) sa úroveň trochu pozdvihla a ukotvila na tomto bode. Občasné spojenie hlavných hrdiniek ma celkom bavilo a film konečne pôsobil viac ucelene. Každopádne od filmu netreba mať vysoké očakávania. Nepobaví, nešokuje, nevystraší, možno niekoho trochu znechutí a väčšinu asi unudí. 5/10.(16.9.2018)

Botoks mi prišiel po sérii Pitbull už nudný a nevtipný. Vega ide z extrému do extrému. Raz použije buranský humor, ktorý (ako inak) reprezentuje opäť Tomasz Oswiecinski v úlohe Darka (Marcin v Pitbullovi), aby ho hned' na to vyvážil extrémne nechutnou, alebo nepríjemnou dramatickou situáciou. Toto všetko sa odohráva na pozadí štyroch príbehov štyroch hlavných aktériek až vznikne mix neurčitého filmového zážitku. Ku koncu mi už bolo jedno, ako film skončí, hlavne aby už skončil. 50%(15.10.2017)

• kuzelz

Botoks podle mě není zrovna nejpovedenějším filmem. Působí spíše jako sbírka "nejdrsnějších" anekdot, které jsou propojeny intrikami a vulgarismy. A snad největším prohřeškem, je míchání tématu potratů s černým humorem.(15.2.2018)