Charlotte Fieldová (Charlize Theron) je jednou z nejvlivnějších žen na světě. Chytrá, rafinovaná a všestranně schopná vůdčí osobnost s obrovským nadáním, která má ve svém životě všechno pod kontrolou. Fred Flarsky (Seth Rogen) je talentovaný novinář, hipster a potížista, který se nejlépe cítí ve své šusťákovce, kapsáčích a teniskách. Nemají nic společného – kromě toho, že ona mu kdysi dělala „chůvu“ a byla jeho první platonickou láskou. Když na sebe Fred a Charlotte jako dospělí nečekaně opět narazí, Charlotte se právě připravuje na kandidaturu na prezidentský úřad a ke zděšení svých poradců si jako autora svých budoucích projevů impulzivně najímá Freda. Fred tak do Charlottina oslnivého světa společenské smetánky vtrhne jako uragán a o skandály rázem není nouze. Když zprvu nenápadné jiskření mezi Fredem a Charlotte přeroste v milostný poměr, můžete si byt jisti, že tak zvláštní pár svět ještě neviděl. A to ještě nikdo netuší, co přijde, až to rozjetí milenci teprve pořádně roztočí. (Vertical Entertainment)

Martin741

Hodne plany film, navyse o tom, jak ona jemu kedysi "delala chuvu" a po X rokoch sa on akoze zamiluje do nej ? No a dalej co ? Pretty Woman /viem, ze sa to tu nehodi, ale nic lepsie ma nenapadlo/ bola aspon originalny fillm - ona bola stetka, zamilovala sa do princa a ten tiez sa buchol do nej. . Tuto nic take nie je, len ze Theronova je jednou z najvplyvnejsich zien na svete - a na zaklade coho, doprdele ? To obavam sa netusi nielen Theronova, ba ani samotny scenarista! Proste sa obavam toho, ze ten mnohobodovy uzivatel, ktoreho komentare vidno na poprednych miestach ma pravdu s tym, ze je to "umělohmotná, po sté recyklovaná, ftaláty napumpovaná, nudná a zoufale nevtipná pásová pičovina". Nerad pouzivam vulgarne vyrazy, fakt len raz za cas /castym pouzivanim straca vulgarita svoju silu/, mno ale toto je extremne plany podpriemer - : 20 % ()

Tony.cs

Nějak mě to nedokázalo úplně chytit, ale přičítám to dubbingu, nic ve zlém, ale Rogenův hlas a styl toho, jak mluví já znám, a tento dabér k němu vůbec neseděl. Ovšem koukat znovu v originále mi přijde už zbytečné. Místy dobré fóry, místy dost ujeté, úplně to celkově nesedí do sebe. Ale na jedno zkouknutí... Proč ne hele ()

T2

Rozpočet $40miliónovTržby USA $30,316,271Tržby Celosvetovo $53,459,009Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Nooo však Seth Rogen v šuštákovej 90.tkovej bunde a nemôžu chýbať jeho zvrhlé uchylárny, honička musí byť. Dobre ináč to aj tak celkom drží po kope, aj keď to je zas šablóna ako hrom a minutáž je troška zdĺhavá. Charlize Theron je stále šmrnz. /50%/ ()

Morholt

Šablonovitá romanťárna, která sází především na chemii mezi Rogenem a Charlize Theron, což se jí daří. Byť se nepodařilo naplnit politický potenciál, je se čemu zasmát a odpustit se dají i nezbytné sexuální narážky, bez kterých by se asi komedie s Rogenem neobešla, což platí i o určité uřvanosti. Sice jsem čekal trochu víc, ale zklamaný nejsem, 70% ()

BoPo

Romantický žáner je pre mňa porno bez sexu, v rámci ktorého na miesto silikónových koz a úprimného úsmevu počas dvojitého análu na diváka útočí iná zbierka nereálností. Srážka s láskou našťastie ponúka postavy medzi ktorými vzniká podivná chémia pripomínajúca skutočný vzťah. Dospelý, nadržaný, vulgárny, úprimný, navzájom sa doplňujúci a s potlačeným pocitom, že sa to určite musí posrať, ale keď sa to neposerie hneď dnes, tak je všetko v pohode. Nečakajte komédiu v pravom slova zmysle. Vtip je však prítomný. Dostanete klasiku naopak. Teda krásna, chytrá, úspešná a k nej debil s potenciálom. Ja som im fandil, čo viac chcieť? P.S.: Tá politická kulisa, kde tvorcovia hrajú na eko, gender a antitrumpovskú strunu, tak tá mi zážitok nekazila, pretože mi to vynahradila prekvapivá sympatickosť nevhodného páru. ()

• Fred (Seth Rogen) spomenie, že Charlotte (Charlize Theron) kandidovala do školskej rady v roku 1991, keď mala 16 rokov a on 13 rokov. Na základe tohto tvrdenia má v prítomnosti Charlotte 44 a Fred 41 rokov. (dwdb)
  • Celosvětová premiéra proběhla 9. března 2019 na filmovém festivalu South by Southwest v Austinu (Texas, USA). (BMW12)

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

05.05.2019

Komiksový megahit Avengers: Endgame je na cestě k dalšímu rekordnímu víkendu. Na domácím trhu se odhaduje, že snímek utrží během svého druhého víkendu okolo 150 milionů dolarů, už nyní má film jenom… (více)