Erin (Nicole Kidman) kdysi pracovala s kolegou Chrisem jako policistka v utajení a jejich snaha odhalit plány losangeleského gangu skončila tragédií. Když se o mnoho let později v jejím životě znovu objeví hlavní boss, musí se vydat na cestu a bojovat s démony, kteří jí zničili život. Dokáže se od nich definitivně osvobodit? (Bontonfilm)

SeBig odpad!

Ničitelka dobré nálady, Nicol humus Kidchlap si tu hraje na nějakou brutální Nikitu nebo snad Domino nebo nevim, ani nemusela být namaskovaná, leč její držka neznala hranic už od samého výskytu v TV..připomínalo mi to Bad grandpa od Jackass, akorát že bez vtipu, vkusu, akce..bez ničeho. Tenhle film připomíná vyflusnutej hlen, starýho, špinavýho vidláka, co vysedáva u pumpy v texasu a žvejká slámu. ()

NinadeL

Krimi z filmografie Kidmanky nejsou tím nejlepším, na co můžeme v její kariéře natrefit. Ale čistě jako surová kriminálka je Ničitelka samozřejmě ucházející. Už Tajemství jejich očí sice dalo tušit, že někdo formátu Kidmanky krimi jednoduše nepotřebuje, ale budiž. Aby se stala ikonou a zároveň household name v tom nejširším slova smyslu, musí sem tam zvolnit a pokrýt doslova každý žánr. ()

petikacka

Pane Bože zač nás trestáš tímto filmem???? NUDAAAA od začátku do konce...Střih naprosto příšerný, totální galimatyáš... Tady prostě nefunguje naprosto nic...Nicol může být ráda, že je k nepoznání, aspoň se nemusí moc stydět, protože její výkon - tedy taky nic moc...Dávám s přimhouřením obou očí slabou 2... ()

Morholt

Kidmanka je skvělá, o tom žádná, ale čeho je moc, toho je příliš. Tím, že prakticky neslezla ze záběru, filmu spíš uškodilo a z jejích strhaných rysů na mě postupně začala padat únava, na které si své odvedlo i vláčné tempo. Je velká škoda, že Kusama prakticky rezignuje na vedlejší postavy. Oni tu jsou, ale v jejich případě se nedá mluvit ani o náznaku nějaké vedlejší linky, která by se sem docela hodila. Dvojnásob to platí o hlavním záporákovi, který se tu vlastně jen mihne. Lehce nadprůměrná rutina. 60% ()

tron

Trocha mi to pripomenulo Monštrum s Charlize Theron, kde tiež "klasická" hollywoodska kráska podstúpila brutálne maskovanie, čo jej tak nejak automaticky prisypalo body k dobru za silný a kvalitný herecký výkon, hoci v zásade ide len o dobrú masku a smutné, psie oči. No nič, nevadí, Nicole Kidman je napriek tomuto môjmu skeptickému prístupu k danej problematike OK a v pohode. Nie je to excelentný herecký koncert, ale zničenú policajtku s traumou som jej veril. Oceniť musím aj zaujímavo riešený koniec, ktorý ma dosť prekvapil. Páčila sa mi i pochmúrna atmosféra veľkomesta, ktoré Boh dávno opustil, ak v ňom teda niekedy vôbec bol. Trocha rozpaky som cítil z ústredného Silasa, ktorý je líčený ako démon démonov a nakoniec mi pripadal ako radový, bežný pošuk (a Toby Kebbell je v úlohe nechcene smiešny). Scenár je každopádne veľmi priemerný, dĺžka dvoch hodín prehnaná, tempo sa vlečie, miestami vyložene spí. Okej, jasné, nie je a ani to nemal byť svižný akčný film... ale toto bolo miestami predsa len už až príliš. ()

• Nicole Kidman sa priznala, že počas natáčania bola hrozne prechladnutá, dokonca povedala, že pri natáčaní posledných scén nevládala stáť na nohách. (Astonko)