poster

My Next Guest Needs No Introduction with David Letterman (TV pořad)

Talk-show

USA, 2018, 56 min

Střih:

Jesse Gordon
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spinelion
  *****

  Je zpět, a je silnější, vtipnější a chlupatější než kdy dřív.(1.5.2018)

 • Slasher
  ****

  D. Lettermana jsem si paradoxně pořádně oblíbil až s plnovousem a po konci jeho "funkčního období", z prvního hosta měl velkou radost. I pak z Clooneyho. Tenhle důkladnější formát interview cením a z výběru si dám ještě Sterna.(29.1.2018)

 • P1tr
  ****

  David Letterman se po odmlce vrací a pro svůj comeback si zvolil trošku jiný formát pořadu, než v jakém jsme na něj zvyklí a nutno říci, že si vybral šikovně. Místo toho, aby se opět vyjadřoval k aktuálnímu dění se rozhodl vést pouze detailní, hodinu dlouhé rozhovory se zajímavými osobnostmi a diskuzi doplňuje polodokumentárními záběry přibližujícími nám významné události, či minulost s hosty spojenými. Kvalita pořadu se samozřejmě značně odvíjí od hostů samotných, ale Letterman je natolik zkušený moderátor, že i ve slabších případech dokáže pořad ukočírovat a nabídnout zajímavé popovídání.(4.3.2018)

 • JAn
  *****

  Je zpátky. S otřesným plnovousem a v odlišném formátu, ale JE ZPÁTKY! Svět je zase na chvíli v pořádku.(18.1.2018)

 • PEZ
  ****

  Táto poloha Lettermana mi sedí oveľa viac. Na rozdiel od šaškovania, ktoré bežne predvádzal vo svojej late night show, sa v novom Netflix programe rozpráva prevažné vážnym tónom s vybraným hosťom. Zatiaľ je isté, že séria bude mať 6 hostí (raz mesačne jeden) a hneď prvý diel bol s Barackom Obamom. Výborný rozhovor, kde dostal bývalý prezident USA dostatočný priestor na prezentovanie názorov na súčasný svet, ale aj na to, aké bolo byť prezidentom počas jednej z najväčších ekonomických kríz v histórii. Už teraz sa teším na pokračovanie s Georgeom Clooneym.(20.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace